30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána  (Přečteno 8774 krát)

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 007
    • Zobrazit profil
Re:Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána
« Odpověď #16 kdy: 19 Ledna 2021, 13:11:58 »

IP zaznamenána

prackarr

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána
« Odpověď #17 kdy: 19 Února 2021, 23:44:30 »

Pánové (a dámy), mám dotaz ohledně této kauzy - byl jsem vyzván k doplnění blanketního odvolání a váhám, zda použít sarkasmus a nazývat MÚ Židlochovice "maloměstským úřadem" a Lukšovou titulem pí Lukšová. Počítám, že v této kauze dojde na potvrzení rozhodnutí krajem a věc dojde k soudu. Nebude to pak "nevýhodné" pro moji stranu? A nebude Lukšová považovat tyto termíny za nové hrubě urážlivé podání? Děkuji za postřehy.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána
« Odpověď #18 kdy: 22 Února 2021, 09:51:02 »

Pánové (a dámy), mám dotaz ohledně této kauzy - byl jsem vyzván k doplnění blanketního odvolání a váhám, zda použít sarkasmus a nazývat MÚ Židlochovice "maloměstským úřadem" a Lukšovou titulem pí Lukšová. Počítám, že v této kauze dojde na potvrzení rozhodnutí krajem a věc dojde k soudu. Nebude to pak "nevýhodné" pro moji stranu? A nebude Lukšová považovat tyto termíny za nové hrubě urážlivé podání? Děkuji za postřehy.
maloměsto není urážka a pí je běžná zkratka od paní, v čem by to mělo komu vadit, leda vás může poučit, že není pí, ale slečna.
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána
« Odpověď #19 kdy: 22 Února 2021, 17:50:54 »

jestli je Lukšová slečna, i v jejích 185 letech, tak to o něčem vypovídá  ;D. Já jí už před lety, když tento web začínal a já naschvál jezdil před Židlochovickým radarem - na výjezdu z města na jih naschvál rychle s fakáčem za sklem, pamatuju jako starou, protivnou, mrzutou, ošklivou a marnou bábu, která ani nemůže dělat něco jiného, než smrdět na odboru dopravy a prudit už z principu. Má štěstí, že spíš sere mimo vesnické, protože kdyby srala místní, už by měla vidle v zádech dávno ....
IP zaznamenána
Concorde

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 007
    • Zobrazit profil
Re:Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána
« Odpověď #20 kdy: 22 Února 2021, 17:59:01 »

concorde> Ona (on? ono?) je stejná/ý/é i po letech. Trochu váhám, zda do naší Židlochovice se nestěhovala zombice.
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána
« Odpověď #21 kdy: 22 Února 2021, 19:05:20 »

je zvláštní, že skoro každý okres mé svého kreténa - debilku - a ti se tam drží víceméně nejdéle ze všech. Jako by si je ty národní výbory chovali a udržovali, co by maskota  :D

já mám loni rekord v jiném slova smyslu - 2 dámy 30+ raději otěhotněly v průběhu dvou různých správních řízení, než aby to dotáhly do trpkého konce (v obou jim k tomu dopomohl až kraj)

ta mladá generace nic nevydrží, a Jordánko-Lukšové tam budou sedět do smrti... tož tak na světě
IP zaznamenána
Concorde

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 007
    • Zobrazit profil
Re:Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána
« Odpověď #22 kdy: 22 Února 2021, 19:08:04 »

Vřed na prasečí prdeli už na ODSČ MMB není. Zda chcípl a nebo byl odejit netuším.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 141
    • Zobrazit profil
Re:Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána
« Odpověď #23 kdy: 22 Února 2021, 19:30:52 »

Vyrostly tam další smradlavé vředy.
IP zaznamenána

prackarr

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána
« Odpověď #24 kdy: 22 Února 2021, 19:48:58 »

je zvláštní, že skoro každý okres mé svého kreténa - debilku - a ti se tam drží víceméně nejdéle ze všech. Jako by si je ty národní výbory chovali a udržovali, co by maskota  :D

já mám loni rekord v jiném slova smyslu - 2 dámy 30+ raději otěhotněly v průběhu dvou různých správních řízení, než aby to dotáhly do trpkého konce (v obou jim k tomu dopomohl až kraj)

ta mladá generace nic nevydrží, a Jordánko-Lukšové tam budou sedět do smrti... tož tak na světě
Doufám, že ten kraj jim nepomohl k té graviditě... ;D
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána
« Odpověď #25 kdy: 22 Února 2021, 20:50:27 »

graviditu si zařídily samy, byť minimálně jedna byla navzdory své podprůměrnosti intelektuální, docela přitažlivá ... ostatně kdo četl na dfensovi moje pojednání o vydařeném řízení stran řidičáku https://dfens-cz.com/jak-magistrat-zbytecne-prichazi-o-ovecky/, tak to byla ona   :D

IP zaznamenána
Concorde

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 007
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána
« Odpověď #26 kdy: 04 Dubna 2021, 18:46:15 »

Slyšel jsem na vlastní uši, že nikdy nenapsal "Eréč piklóš neméči, huňár scépeň Taťána."

Rozhodnutí SO2, WIN.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Hrubě urážlivé podání 3: kurva Taťána
« Odpověď #27 kdy: 04 Dubna 2021, 20:50:42 »

Zřejmě to ani Frolich nechápe ;D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.