30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Hradní žumpa stále nenarazila na dno  (Přečteno 4718 krát)

jafo

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Hradní žumpa stále nenarazila na dno
« Odpověď #15 kdy: 09 Prosince 2020, 12:41:30 »

Takže z toho,že mám na nějakou věc jiný názor automaticky vyplývá, že jsem troll nebo pošuk? To je opravdu smutné.

Z jednoho proruského fóra mě zase málem vyhodili za to, že jsem o Stalinovi napsal, že to až tak velký lidumil nebyl. Ani tam mi pšenka nekvete.

Měli by jste napsat někam jediný správný názor, a nikdo na tomto fóru nesmí mít jiný. Já jsem to z těch pravidel nepochopil.
Jediná pravidla pro diskusi, co jste zveřejnili, je tohle: https://www.30kmh.cz/index.php?topic=13.0
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Hradní žumpa stále nenarazila na dno
« Odpověď #16 kdy: 09 Prosince 2020, 13:06:11 »

Zacal bych tim, ze prezentujete svuj nazor na foru, kde na nej neni nikdo zvedavy. Potom bych se take zamyslel nad provedenim. Vase prispevky jsou casto zmatene a nedavaji smysl. A to, ze si obcas sam protirecite tomu jen nasazuje tresnicku navrch...

Zkuste mene diskutovat k politice, kterou tu nikdo nema vetsi zajem probirat a vic k doprave a problematice jednani s urady.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Hradní žumpa stále nenarazila na dno
« Odpověď #17 kdy: 09 Prosince 2020, 15:26:06 »

Tak nějak.
Nechci zakládat nové vlákno, tak jen napíšu zcela čerstvou zkušenost s úředníkem "bílou vránou".
Potřeboval jsem ohlásit novou provozovnu, jit na úřad 5 hod v po a 5 hod ve st a stát frontu se mi nechtělo, takže jsem hledal na netu, jak to udělat elektronicky. Bylo mi jasné, že vyplnění běžného formuláře a jeho naskenování neprojde, takže jsem se dostal na elektronický a po nějakém laborování to i odeslal v xml.

To bylo v pondělí večer, a v úterý okolo oběda mi volal úředník z P5, že to řeší a potřeboval něco doupřesnit. Na chvíli jsem ztratil řeč, protože tak rychlou reakci od úředníka, byť jen s evidenční věcí, jsem opravdu nečekal.
Takže najdou se i slušní a rychlí.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Hradní žumpa stále nenarazila na dno
« Odpověď #18 kdy: 09 Prosince 2020, 15:33:17 »

Takže z toho,že mám na nějakou věc jiný názor automaticky vyplývá, že jsem troll nebo pošuk? To je opravdu smutné.

Z jednoho proruského fóra mě zase málem vyhodili za to, že jsem o Stalinovi napsal, že to až tak velký lidumil nebyl. Ani tam mi pšenka nekvete.

Měli by jste napsat někam jediný správný názor, a nikdo na tomto fóru nesmí mít jiný. Já jsem to z těch pravidel nepochopil.
Jediná pravidla pro diskusi, co jste zveřejnili, je tohle: https://www.30kmh.cz/index.php?topic=13.0

Tvrdit, že Stalin nebyl velký lidumil, tomu říkám odvaha...

Neexistuje tu žádný jednotný správný názor, i mezi členy hardcore jsou významné názorové rozdíly - a je to tak správně. Jenže on existuje značný rozdíl mezi názorem, tzn. individuálním subjektivním pohledem na konkrétní otázku, a demagogickým, prokazatelně nepravdivým tvrzením. Adorace ekonomického stavu režimu (mám na mysli obrázek v tomto příspěvku), který v podstatě zkolaboval na neschopnosti produkovat až tak triviální produkty, jako jsou toaletní papír či dámské hygienické pomůcky, navíc doprovozené zavádějícím zjednodušením rozdílu mezi tehdejším a současným stavem společnosti a ekonomiky na nákup zahnutého banánu, není názorem, ale sprostou demagogií - a na tu tady, domnívám se, nikdo zvědav není.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Hradní žumpa stále nenarazila na dno
« Odpověď #19 kdy: 09 Prosince 2020, 15:51:45 »

Takže najdou se i slušní a rychlí.
Obyčejně to bývají tety co něco evidují nebo něco nárokového přidělují (pracák, mateřská atd.)
Zmrdí top gun je tam, kde je kladná zpětná vazba pruzení a odměn nebo celé existence. (finančák, dopravní přestupky, obecní policie atd.).

Na druhou stranu když někam odvedu milion a někde jinde mi hodná teta z toho zpátky vrátí pár tisíc na nějaké n8rokov0 dávce, tak bych klidně tu tetu zrušil a přestal odvádět, jakkoli je ta teda milá, hodná nebo rychlá :-)

IP zaznamenána