30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Podpora bonzáků v NY  (Přečteno 1474 krát)

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil
Podpora bonzáků v NY
« kdy: 26 Listopadu 2020, 09:39:21 »

To by u nás taky mělo velký úspěch  :x

Návrh zákona, který by měl bojovat s automobily blokujícími chodníky, přechody a pruhy pro autobusy nebo cyklisty, počítá s vyplácením části z pokuty lidem, kteří přestupek nahlásí.

https://www.auto.cz/v-new-yorku-chteji-vyplacet-cast-pokut-tem-kteri-nahlasi-spatne-parkovani-136941
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Podpora bonzáků v NY
« Odpověď #1 kdy: 26 Listopadu 2020, 13:42:56 »

Tolik hlaseni by nase ourady nezvladly ani registrovat, ne to jeste resit. Ale mel bych vylepseni: Co kdyby kazdej udavacskej xindl mohl ty prestupky hned na miste iniciativne i resit, dle sveho uvazeni? Ouradu by uz pak jen posilal hlaseni o vyresenem pripadu, a to co skasiroval (minus nake to sve jidasske procento). To by se nam to teprv rozjelo!
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
Re:Podpora bonzáků v NY
« Odpověď #2 kdy: 26 Listopadu 2020, 14:19:50 »

Zajímavé. Já četl článek o stejné iniciativě, ale bylo v něm uvedeno, že se to bude vztahovat i špatně zaparkovaná policejní vozidla.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Podpora bonzáků v NY
« Odpověď #3 kdy: 26 Listopadu 2020, 21:57:52 »

...mohl ty prestupky hned na miste iniciativne i resit, dle sveho uvazeni? ...
PSVB ?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Podpora bonzáků v NY
« Odpověď #4 kdy: 27 Listopadu 2020, 02:14:26 »

Co kdyby kazdej udavacskej xindl mohl ty prestupky hned na miste iniciativne i resit, dle sveho uvazeni?
Ja jsem pro. Uz tu byla ta kauza kdy byl jeden chudak pokutovan za to ze spatne parkujicimu vozidlu vypustil pneumatiky. Jen bych poprosil moznost resit dle sveho uvazeni toho co mi bude oblejzat auto. Self defense.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.