30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Auto uvízlo na schodech  (Přečteno 8262 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Auto uvízlo na schodech
« kdy: 22 Listopadu 2020, 12:40:36 »

https://www.idnes.cz/praha/zpravy/auto-sjelo-schody-v-lublanske-ulici-v-praze.A201122_090304_praha-zpravy_hv

Né že bych tam to auto chtěl potkat jako pěší, ale fandim mu. :) "U auta stál muž, který policistům řekl, že neřídil. „Avšak policisté u něj nalezli klíčky,“ dodala mluvčí s tím, že muž odmítl testy na alkohol i drogy."
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

cocomoon

  • Příspěvků: 997
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #1 kdy: 22 Listopadu 2020, 12:52:30 »

Já teda takovejm lidem moc nefandím. Nějaká fetka nebo alkáč nemá za volantem co dělat už z principu. To že tam nikdo nebyl je jen štěstí. Příště už třeba takové štěstí mít někdo nebude.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #2 kdy: 22 Listopadu 2020, 12:56:17 »

Já teda takovejm lidem moc nefandím. Nějaká fetka nebo alkáč nemá za volantem co dělat už z principu. To že tam nikdo nebyl je jen štěstí. Příště už třeba takové štěstí mít někdo nebude.

V tomto s vámi souhlasím.
Nicméně oni jsou stejně chanceless ho z řízení a odmítnutí testů na omamné látky obvinit, ne? Pokud se bude dostatečně bránit..
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

cocomoon

  • Příspěvků: 997
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #3 kdy: 22 Listopadu 2020, 13:02:20 »

Pokud tam nebude nějaká kamera, kde by bylo zřejmé, že z vozidla vystoupil a bude na záběru po celou dobu, než ho budou legitimovat, tak asi šanci nemají dle mého.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #4 kdy: 22 Listopadu 2020, 13:30:33 »

Taky bude hodně záležet na něm. Jestli zůstane i nadále mlčet, nebo začne mlít nějaký kraviny např. o nějakejch blízkejch osobách a pod.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #5 kdy: 22 Listopadu 2020, 13:42:28 »

Nějaká fetka nebo alkáč nemá za volantem co dělat už z principu.
1. Překračovač rychlosti nebo špatný parkovač za volantem co dělat má?

2. Jak jste přišel na to, že by se mělo jednat o alkáče nebo feťáka? Alkohol ani jiné drogy nebyly prokázány.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #6 kdy: 22 Listopadu 2020, 13:52:07 »

Taky bude hodně záležet na něm. Jestli zůstane i nadále mlčet, nebo začne mlít nějaký kraviny např. o nějakejch blízkejch osobách a pod.

Tak i kdyby jim tam udal zjevně smyšleného Helmuta, tak furt to nemůže být použito proti němu samotnému, ne?
Pokud by se odvolal na čl. 37 LZPS, tak by to mělo dopadnout stejně, jako když bude kompletně mlčet, ne?

Osobně bych tipoval, že to tady bude o něco horší, protože se z toho budou snažit vyrobit TČ.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

cocomoon

  • Příspěvků: 997
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #7 kdy: 22 Listopadu 2020, 14:21:24 »

Nějaká fetka nebo alkáč nemá za volantem co dělat už z principu.
1. Překračovač rychlosti nebo špatný parkovač za volantem co dělat má?

2. Jak jste přišel na to, že by se mělo jednat o alkáče nebo feťáka? Alkohol ani jiné drogy nebyly prokázány.

Ač vím jak rád bojujete proti systému. Tak v tomhle případě tj. jízda po nuseláku v protisměru a pak ještě neschopnost udržet auto na silnici. To by zváldl buď  člověk se zdravotní indispozicí, nebo někdo z toho co jsem uvedl.
Vzhledem k indícíím, vozidlu a věku to prostě odhaduju na zlatou mládež, která si něco prohnala nosem nebo hrdlem. Já to vyšetřovat nebudu, ani na případ nemám žádný vliv. Takže na to mohu mít názor jaký chci já.
A ať si každý na silnici dělá co chce, pokud tím neohrožuje ostatní.
« Poslední změna: 22 Listopadu 2020, 14:23:39 od cocomoon »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #8 kdy: 22 Listopadu 2020, 15:31:18 »

Vzhledem k indícíím, vozidlu a věku to prostě odhaduju na zlatou mládež, která si něco prohnala nosem nebo hrdlem.
Byt to jednickova octavie ci dacia, byl by zaver jiny?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #9 kdy: 22 Listopadu 2020, 15:40:57 »

Vzhledem k indícíím, vozidlu a věku to prostě odhaduju na zlatou mládež, která si něco prohnala nosem nebo hrdlem.
Byt to jednickova octavie ci dacia, byl by zaver jiny?

Ano, to by to byla dělnická mládež z učiliští ;)
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #10 kdy: 22 Listopadu 2020, 17:06:51 »

Ano, to by to byla dělnická mládež z učiliští ;)
Hahaha, to nepochybně, stačí pár klíčových slov a čtenář si příběh dokreslí. Ale k tomu jsou ty diskuse na idnesu, ne? :) Jedno tematické video. :D https://youtu.be/S5yC60qajog
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #11 kdy: 24 Listopadu 2020, 15:31:59 »

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/stara-me-zabije-povzdechl-si-muz-u-bmw-zaparkovaneho-na-schodech-40343165

Ještě poprosim o přesunutí do správné sekce (vubec nevim jak jsem to dal sem).
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #12 kdy: 24 Listopadu 2020, 19:05:41 »

Nepodařilo se mi dohledat, může mi sem někdo linknout přestupek odmítnutí dechovky z pozice chodce? :O

Jinak u muže prý bylo nalezeno 6 gramů kokainu a v nemocnici byl testován na drogy a test vyšel pozitivně.
Prý mu hrozí "výjimečný" trest až 12 let ve vězení, přičemž 90% komentujících na FB by mu rádo dalo doživotí.
« Poslední změna: 24 Listopadu 2020, 19:17:01 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #13 kdy: 24 Listopadu 2020, 21:33:27 »

Týpek by asi moje sympatie nevyhrál, ale jednoho blba považuju ho za menší zlo než celý systém. Bohužel žijeme v době "kdyby to zachránilo alespoň jeden život", takže je situace občas lepší, když se něco stane, než kdyby se mohlo stát. Nárok vohnoutů tomu fandí, viz osvobození toho fízla, co sundal motorkáře u tunelu. Btw od tý doby mi Bernard nesmí do baráku... Uvažuje se stylem jeden mrtvý se dá, ale mohl zmasakrovat asi 100 kočárků, tedy trest smrti
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Auto uvízlo na schodech
« Odpověď #14 kdy: 24 Listopadu 2020, 21:44:31 »

johncreek> Za to, že stál vedle auta, které někdo špatně zaparkoval?
IP zaznamenána