30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nizozemci s pomocí aplikace vyzráli na placené parkování, úřadům se to nelíbí  (Přečteno 1833 krát)

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

To už mě taky napadlo. Jen jsem nevymyslel, kde vzít trénovací set obrázků pro eltodí auta a jak udržet RPi při životě dostatečně dlouho. Posílat video-stream někam do cloudu je nemsysl kvůli datům. A RPi vcelku papá šťávu, když dojde na nějaký to počítání.
IP zaznamenána

jafo

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil

Možná to trochu pomůže, ale podle mě je to dlouhodobě nepoužitelné.
To bych musel být leda tak v blízké restauraci abych mohl 5min po upozornění naklusat k autu a odjet jinam.
Jinak to vůbec nepomůže pokud jste někde na nějaké prohlídce, v kině nebo i divadle.
Radní se ničeho bát nemusí.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil

Tam jde podle mně méně o skutečné "škody" jako o demonstraci síly. Sere je, že někdo podkopává "autoritu", tedy nenechá se s úsměvem a poděkováním holit.

Však stačí se podívat na reakce místních úřadů, cajtů atd, když je někdo přechčije. To je kvičení...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil

To bych musel být leda tak v blízké restauraci abych mohl 5min po upozornění naklusat k autu a odjet jinam.
Jinak to vůbec nepomůže pokud jste někde na nějaké prohlídce, v kině nebo i divadle.

Stoprocentní to určitě není. Tak v restauraci to asi není problém, do divadla teda každej den nechodím a když tak buď zkousnu pokutu, nebo si zaplatím (pokud už jedu autem).
Nicméně v práci nebo jinde, pokud moje momentální činnost odběhnutí dovolí, to je zlaté.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 863
    • Zobrazit profil

To bych musel být leda tak v blízké restauraci abych mohl 5min po upozornění naklusat k autu a odjet jinam.
Ono nejde parkovné platit mobilem...?
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil

Samozřejmě, že celé je to postavené na tom, že člověk si zaplatí SMS parkování, fakticky je to i docela lehce automatizovatelná akce (alespoň na Androidu).
IP zaznamenána