30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jedno místo, více pokut?  (Přečteno 2077 krát)

cervenycitron

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Jedno místo, více pokut?
« kdy: 13 Listopadu 2020, 14:08:38 »

Zdravím,
V létě jsem si konečně udělal řidičák. Protože ho mám jako první v ročníku, chtěl jsem se asi trochu předvádět, takže jsem do školy párkrát jel v září autem. Na školní dvůr mají povolený vjezd pouze profesoři a tak jsem musel parkovat v malé uličce vedle školy. Věděl jsem, že tam je cedule a místo je zpoplatněné, ale vzhledem k tomu, že ta ulička je opravdu taková zapadlá, rozhodl jsem se zkoušet své štěstí a počítat s tím, že tamtudy Eltodo auto jezdit nebude (navíc jsem tam byl většinou jediné auto). Automat na placení je od toho místa také asi 150m a projet ráno zacpaným městem mi většinou opravdu nedávalo čas na to k němu doběhnout a parkování zaplatit.
No tak dnes mi přišla první výzva k uhrazení 500kč a to ze dne, kdy jsem na tom místě stál poprvé. Celkem jsem tam mohl stát maximálně tak 10-15x. Může to znamenat, že mi těch pokut také tolik přijde (nedejbože mě to prokleté auto fotilo víckrát za den..)? Pokud ano, nedala by se sjdenat nějaká “množstevní sleva”?
Moc díky předem za pomoc.
IP zaznamenána

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
Re:Jedno místo, více pokut?
« Odpověď #1 kdy: 13 Listopadu 2020, 14:12:56 »

"množstevní slevu" dostanete tak, že to necháte spadnout do správního řízení, kde to budou muset sloučit (heslo: společné řízení).
Koukněte se, od které městské části vám to přišlo a zkuste podle toho prohledat fórum, k jednotlivým částem tu určitě nějaké zkušenosti budou.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 997
    • Zobrazit profil
Re:Jedno místo, více pokut?
« Odpověď #2 kdy: 13 Listopadu 2020, 16:18:16 »

Každopádně výpalné neplatit.
Protože jak ho zaplatíte a příde vám za týden další dopis, tak musíte platit znovu.

Tohle si uschovejte a čekejte, jestli dorazí ještě něco. Pak se znovu ozvěte.

Auto je vaše? Pokud ne, kak si pohlídejte, aby to nezaplatil jeden z rodičů. Mě jednou přišlel odpustek a otec to aktivně zaplatil i když jsem mu říkal, ať to nechá být.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Jedno místo, více pokut?
« Odpověď #3 kdy: 13 Listopadu 2020, 18:24:54 »

O jaké město se jedná?
IP zaznamenána

Majkky

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:Jedno místo, více pokut?
« Odpověď #4 kdy: 15 Listopadu 2020, 17:30:38 »

Eltodo nefunguje jen v Praze?
IP zaznamenána

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Jedno místo, více pokut?
« Odpověď #5 kdy: 16 Listopadu 2020, 19:06:19 »

Svého času jezdilo i po Brně. Ale mám pocit, že aktuálně šmírují brněnské komunikace.
IP zaznamenána