30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] V krajní nouzi  (Přečteno 8234 krát)

Lys

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:V krajní nouzi
« Odpověď #15 kdy: 01 Prosince 2020, 19:45:46 »

Sepsal jsem první verzi stížnosti. Nikdy jsem nic takového nedělal, cením si každého návrhu na vylepšení či vypuštění.
Děkuji.
Lys
IP zaznamenána
"Každej nemůže bejt chytrej. Ty hloupí musej dělat výjimku, protože kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."

Lys

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:V krajní nouzi
« Odpověď #16 kdy: 04 Prosince 2020, 13:53:36 »

Stížnost na vedoucího parazita a jeho kolegyně poslána datovou schránkou do vlastních rukou vedoucího parazita. Hádám, že včera neměl pěkný den. Doufám, že je jeho povinnost předat stížnost nadřízenému orgánu a nemusím to posílat já.
Ještě chci o víkendu připravit nějakou pěknou žádost o sdělení informací podle 106, kolik si v nouzovém stavu pozvali lidí na ústní jednání, kolik zamítli zaslání spisů (snad ne všechny) a zda vlastní mašinu, která usnadňuje digitalizaci textu.
IP zaznamenána
"Každej nemůže bejt chytrej. Ty hloupí musej dělat výjimku, protože kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."

Lys

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:V krajní nouzi
« Odpověď #17 kdy: 19 Prosince 2020, 20:35:08 »

Posláno PFko s dotazy na pokuty, počet odmítnutých žádostí o spis a počet lidí, kteří byli pozváni/dostavili se na ústní jednání během platnosti vládních opatření. Jestlipak za tu další covlnu nemůžou parazité, kteří nedodržují vládní nařízení  ::)
Na závěr jsem jim popřál hezké Vánoce a pokoj lidem dobré vůle. Jistě mě v parazitově budou mít ještě radši.

Hezké svátky vám všem.
Lys
IP zaznamenána
"Každej nemůže bejt chytrej. Ty hloupí musej dělat výjimku, protože kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."

Lys

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:V krajní nouzi
« Odpověď #18 kdy: 30 Prosince 2020, 13:02:52 »

Dnes dorazila odpověď na PF v plném rozsahu, jsou to vzorní úřadové. V roce 19 vybrali borci z magistrátu ČB za dopravní přestupky přes 6,5 M, v tomto roce pouze necelých 4,3 M. (Hádám, že letos nedostanou 15. ani 16. plat.)
Žádostí o dálkové zaslání spisu je velmi málo, všechny jsou zdatně odmítány podle platné judikatury.

A to nejzajímavější: v období podzimního nouzáku, kdy podle vládních nařízení mají maximálně omezit styk s civilisty, předvolali do Vánoc přes 480 osob, z toho cca 2/3 jednání se skutečně odehrála. Není to na podnět k prošetření nebo jiné zapruzení? Pak nemáme mít hafana na 5  ;)

Na PF mi odpovědělo i Hlinsko. To jsou jiní makači, než ti jižní lenoši. Loni vybrali necelých 9,9 M, letos sedřeli ovčany o 10,6 M.
IP zaznamenána
"Každej nemůže bejt chytrej. Ty hloupí musej dělat výjimku, protože kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."

Lys

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:V krajní nouzi
« Odpověď #19 kdy: 21 Září 2021, 01:27:41 »

Případ nabral dost drsný průběh. Celé ve zkratce:

Červenec 2020: parkování v zákazu u nemocnice při cestě za ošetřením.
Září 2020: provozovatel udal sám sebe jako řidiče
Následovalo kočkování kvůli zaslání spisu a nařízení ústního jednání v době nouzového stavu. Úřad si sám sobě několikrát potvrzuje, že jedná správně, i když zjevně porušuje vládní nařízení.
Červen 2021: po 2. termínu ústního jednání (z obou omluva kvůli kovidu) zasláno vyjádření, že jsem jednal v krajní nouzi z důvodu zranění hlavy. Došlo k zastavení vozidla a vyhledání lékařské péče. Připojena kopie lékařské zprávy.
Červenec 2021: So1 tvrdí, že přiznání řidiče nestačí jako důkaz, že řídil. Rozhodl o sprdeli, zpochybněna krajní nouze.
Podáno odvolání.
Září 2021: SO2 (Jč kraj) v plném rozsahu potvrdil rozhodnutí SO1! Krajní nouze je nezajímá, protože už došlo k přestupku provozovatele. Mafie hadr.

Pokud se nepletu, tak teď musím pokutu zaplatit a chci-li dál bojovat, tak žaloba nebo přezkum. Peněz mi líto nebude, ale tohle si nemůžu nechat líbit, totálně si s krajní nouzí vytřeli trusovod. Může mi někdo prosím poradit, co dále?




« Poslední změna: 21 Září 2021, 06:15:26 od Lys »
IP zaznamenána
"Každej nemůže bejt chytrej. Ty hloupí musej dělat výjimku, protože kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."

Lys

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:V krajní nouzi
« Odpověď #20 kdy: 21 Září 2021, 06:18:45 »

Za zásadní považuji fakt, že jsem se o krajní nouzi vyjádřil 16.6. po výzvě k vyjádření před vydáním rozhodnutí. To, že bylo řízení s řidičem zastaveno 31.3. je účelová lež, která mi jako řidiči ani jako provozovateli nebyla oznámena. Zřejmě to udělali až poté a antedatovali.
Takže celý konstrukt So2 stojí na vodě. Zřejmě se jedná o koparazity z vedlejšího kanclu.
IP zaznamenána
"Každej nemůže bejt chytrej. Ty hloupí musej dělat výjimku, protože kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."