30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ústní jednání v době nouzového stavu  (Přečteno 7134 krát)

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Ústní jednání v době nouzového stavu
« Odpověď #15 kdy: 07 Ledna 2021, 09:30:28 »

Sice moc nevěřím, že to pomůže, ale když si parazit ve stížnosti přečte své jméno, snad se mu trochu stáhnou poloviny. Je zvyklý na beztrestnost z titulu své funkce a najednou se mu dá ochutnat jeho vlastní medicíny.
Je to ještě méně smysluplné než podávání stížnosti na fízly. Jejich nadřízený má šablonu jak jsou skvělí a stížnost je nedůvodná, maximálně tím tloustne spis.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Ústní jednání v době nouzového stavu
« Odpověď #16 kdy: 07 Ledna 2021, 11:21:13 »

Pak lze ještě podat žádost o přešetření způsobu vyřízení stížnosti. Parazitům to přidá práci a má to obstrukční potenciál. Já podávání stížností doporučuji.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Re:Ústní jednání v době nouzového stavu
« Odpověď #17 kdy: 29 Ledna 2021, 10:47:14 »

Testoval již někdo návod kolegy hh z 2.11.2020 na postup v případě odmítnutí omluvy?
Případně na předvolání SO odpověděl přímým odkazem na zákaz volného pohybu osob dle vládního nařízení, kdy je pohyb povolen pouze na vyřízení neodkladných záležitostí? Myslím, že cílem by nemělo se omlouvat z jednání, ale zpochybnit oprávněnost toto jednání vůbec nařídit v době, kdy zákaz volného pohybu osob platí, vyjma uvedených neodkladných záležitostí. Pojem neodkladnosti je již popsán a judikován dostatečně.
IP zaznamenána

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
Re:Ústní jednání v době nouzového stavu
« Odpověď #18 kdy: 29 Ledna 2021, 10:59:56 »

Zkoušel jsem to na VelMez a podle nich ústní jednání prostě bude a basta. Vůbec jsem překvapen, jak okázale si se vším vytírají... moje první zkušenost s VelMezem a stojí to za to  :D
« Poslední změna: 29 Ledna 2021, 13:27:52 od Tez »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Ústní jednání v době nouzového stavu
« Odpověď #19 kdy: 29 Ledna 2021, 11:45:13 »

, jak okázale si se vším vytírají...

Už jsem to někde radil - roušku z nějaké hodně tenké látky a velmi volně nasazenou, do kapesníku trochu pepře, a na jednání kýchat a prskat jak jen to jde....když myslí, že je to neodkladné.. a samozřejmě nahrávat.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Ústní jednání v době nouzového stavu
« Odpověď #20 kdy: 29 Ledna 2021, 12:40:34 »

Pojem neodkladnosti je již popsán a judikován dostatečně.
Nemáte náhodou jeden dva na správní právo v rukávu? Nacházím k tomu jen trestní věci.
IP zaznamenána