30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Justiční stráž - nepustila mě 10 minut před koncem pracovní doby do budovy soudu  (Přečteno 1781 krát)

kacafirek

  • Příspěvků: 222
  • "Kdo v životě neriskuje, zaslouží si být otrokem".
    • Zobrazit profil

Je možné, aby mě justiční stráž nepustila vyzvednout si obsílku na soudě deset minut před koncem pracovní doby soudu? Je možné si na příslušníka justiční stráže v tomto případě někam stěžovat? Omezil můj pohyb po budově soudu 10 minut před koncem pracovní doby soudu oprávněně?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil

Za mně zcela neoprávněně. Máte to nějak zdokumentované ?
IP zaznamenána

kacafirek

  • Příspěvků: 222
  • "Kdo v životě neriskuje, zaslouží si být otrokem".
    • Zobrazit profil

Ano, videonahrávku. Měl jsem telefonicky domluveno, že si vyzvednu daný den na soudě obsílku. Do budovy soudu jsem vstupoval 15.17 h a příslušník justiční stráže (nevím, jak ho zkráceně nazývat - měl na uniformě služební číslo) nejprve u detektorů při vstupu do budovy vůbec nebyl a když přišel, tak mi arogantně řekl, že 10 minut před koncem pracovní doby už do budovy nepouští. Když jsem mu na mobilu ukázal, že do konce pracovní doby chybí 13 a ne 10 minu (zavírali v 15.30), tak mě po krátké hádce do budovy vpustil, ale poslal mě do špatné kanceláře v přízemí, kde řeší C, i když jsem mu sdělil číslo jednací, ke kterému se obsílka vztahuje a měl mě poslat do kanceláře v prvním patře, kde řeší T. Když jsem tedy chtěl jít do první patra (poté, co jsem zjistil, že v přízemí řeší jíné případy), zahradil mi cestu ke schodišti a řekl mi, že už je 10 minut před koncem pracovní doby, a že už mě nikam nepustí. Mám to nahrané. Byl arogantní, nechci to takhle nechat.
« Poslední změna: 25 Září 2020, 08:37:21 od kacafirek »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil

Pak bych stížnost směřoval k předsedovi soudu. Ale jestli to lze nějak využít procesně - to netuším.
IP zaznamenána

MatesBrno

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil

u nás to bylo v době koronahnusu, několik hodin a prohráli jsme žalobu. Paní PIČA z Městského soudu v Šalingradě odepsala, že jsme to měli hodit odvolání do obyčejné poštovní schrránky, protože tehdy taky POŠTY již  taky nefungovaly. Zvažuji se vystěhovat z této země, protože vhozením dopisu do schránky by tam stejně bylo razítko 16. = 1 den po lhůtě odvolání.
K tomu se nejde již dále odvolat. Kocourkov hadra - zlaté Bělorusko. Tam by se takový bordel nekonal.
IP zaznamenána