30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policejní Superb - D1 - Šlapanice - automatizované měření bez obsluhy  (Přečteno 2133 krát)

thesaro

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil

Zdravím, tak jsem se dočkal milého dopisu ze Šlapanic i já. Údajně jsem jako provozovatel pyrátil na D1 a nabonzoval mě Ramer 10C zabudovaný do policejního Superbu, prej že automatický režim bez obsluhy. Zastaven ani ztotožněn řidič nebyl. Na Výzvu jsem se úředním vysíračům ze Šlapanic vykašlal, takže to po téměř 6 měsících zkoušejí znovu, tentokráte s Příkazem. Jako poučený pyrát budu na Příkaz reagovat velmi prostým Odporem. Jsem si téměř jistý, že tohle se dá vyhrát, nicméně i tak bych se chtěl podělit a zároveň prodiskutoval postup se zkušenějšími. Pro začátek posílám anonymizovaný příkaz.
« Poslední změna: 04 Září 2020, 09:39:49 od thesaro »
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Policejní Superb - D1 - Šlapanice - automatizované měření bez obsluhy
« Odpověď #1 kdy: 04 Září 2020, 10:27:21 »

V podstatě stejný (vyhraný) případ naleznete zde.
IP zaznamenána

thesaro

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Policejní Superb - D1 - Šlapanice - automatizované měření bez obsluhy
« Odpověď #2 kdy: 07 Září 2020, 09:51:01 »

V podstatě stejný (vyhraný) případ naleznete zde.
Přesně tento případ (i další podobné) jsem nastudoval.

V rámci procvičení úředníkova torza toho, čemu my ostatní říkáme mozek, podávám odpor v naprosto minimální formě bez jakýchkoliv nadbytečných slov (či interpunkce) v rámci litery správního řádu a zároveň využiju plného potenciálu Datové chránky. Napadá mě prosté "Podávám odpor ČJ Datum narození Adresa". Jméno podavatele odporu je dáno zaškrknutím kolonky "Přidat jméno odesílatele", ve vlastnostech datové zprávy, tudíž by mělo být podání formálně správně.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Policejní Superb - D1 - Šlapanice - automatizované měření bez obsluhy
« Odpověď #3 kdy: 07 Září 2020, 10:46:47 »

Podle mně je zaškrtnutím  "Přidat jméno odesílatele" odesilatel jednoznačně identifikován a to včetně datumu narození. Ale zkoušel bych to raději na méně vyhratelném případu.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Policejní Superb - D1 - Šlapanice - automatizované měření bez obsluhy
« Odpověď #4 kdy: 07 Září 2020, 12:43:39 »

Přidat identifikaci odesílatele, tam je, nebo ne?
Pak je to snad jednoznačné.
IP zaznamenána

thesaro

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Policejní Superb - D1 - Šlapanice - automatizované měření bez obsluhy
« Odpověď #5 kdy: 05 Října 2020, 13:22:11 »

Tak se po kratsi odmlce ozyvam a hlasim, ze minimalizovany odpor pres datovou schranku byl prijat bez vyhrad, probehlo ustni jednani a bylo vydano rozhodnuti. Proti rozhodnuti se chci samozrejme odvolat.
Odvolani v kostce:
- mereni bylo provedeno v rozporu s navodem k obsluze, dopravni znacka primo v ose radaroveho svazku
- rozporovat mereni automatizovanym prostredkem bez obsluhy, viz podobny pripad Vyskov
- rozporovat misto provedeni mereni, foto z radaru (204 km D1) vs Oduvodneni rozhodnuti I hned prvni odstavec (D1 v úseku 178,4 – 181,9 km) vs posledni odstavec strana 5 "neznámý řidič vozidla překročil při
jízdě na dálnici D1 v úseku 178,4 – 181,9 km"

Napada vas jeste neco?
IP zaznamenána