30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - am6

Stran: [1] 2 3 ... 15
1
GIVEN UP

SO1 znovu zopakoval co předtím, že datum doručení z datovky neplatí a mně už ten pingpong přestal bavit

2
Update: Podána žádost o přezkum na kraj. Kraj to vyhodnotil jako stížnost a postoupil ji zpátky na SO1.

3
Tak orgán to stihl, asi mě chtěl k vánocům potěšít. V zásadě odpověděl, že datum doručení z doručenky ho nezajímá a říká že 26. je svátek takže doručeno bylo 27. a basta, doručenka nedoručenka. Ještě cituje rozsudek, na základě kterého se pak zřejmě i doručenky v roce 2023 v datovkách začaly řídí stejným způsobem jako pozemní pošta, č.j. 4 Afs 264/2018 – 85

Je tohle konec? Jestli jo, tak to je škoda, protože "nabito" v tomto případu jsem měl spíš myslím já.

Může si orgán vybírat systém doručování případ od případu? Předpokládám, že tady si orgán záměrně vybral ten zdánlivě příznivější pro obviněného (delší) protože se mu to hodí, ale v jiných případech v tom roce uplatňoval klasicky ten kratší.

4
Podle mě jediné relevantní znevěrohodnění bude takové, které bude odporovat spisu. Tedy například se ptát na to kdo obsluhoval radar (pokud to je od nich už jednou uvedeno ve spisu) atp. To znamená být na úřadě před nimi a dát si pozor aby si spis nenačetli předem.

5
Nemůžu se nezeptat, co jste tím neodevzdáním ŘP sledoval? Dál jste na něj jezdil?

6
Potřebuji poradit - rychlost / Re:Kamery na D5 na výjezdu z Prahy
« kdy: 14 Prosince 2023, 14:52:58 »
jestli se tady mluví o tomto
https://mapy.cz/zakladni?pano=1&pid=96228276&newest=1&yaw=0.897&fov=0.348&pitch=-0.289&x=14.2815587&y=50.0499341&z=14

tak to je zcela neškodné, jen počítadlo průjezdu, nikdy mi nic nepřišlo

7
Tak doručenky lze z datovky vytáhnout v sekci historie. Jenom pozor, rozsah filtru nesmí být delší než 3 měsíce, což mě při přechozím pokusu zastavilo a myslel jsem, že to znamená, že to nedrží historii déle než 3 měsíce.

8
Já jsem stále přesvědčený že jsem uhradil 31. den. Pokud datovka ukázala doručeno 26.12. (jsem o tom přesvědčen, ale dokázat to teď nemůžu, leda získat opis doručení přes orgána).

Doručování v nepracovní dny dostalo úpravu 1. ledna 2023, tedy v prosinci by mělo být doručováno po staru 10. dnem. Tady je k tomu informace: https://info.mojedatovaschranka.cz/info/cs/2013.html

Pokud nikdo nezná jinou metodu jak získat zpětně opis doručení, zkusím se s orgánem hádat a stavět na té notifikaci z emailu.

9
Citace
Otázkou je, zda to lze aplikovat i na prosinec 2020.
Doručení proběhlo v prosinci 2022.

Orgán tvrdí že mu částka byla připsána 26.1.2023, což byl také den kdy jsem platbu zadal (moje banka standardně na všechny platby používá okamžité převody).

10
Koukám do emailu a podařilo se mi dohledat alespoň notifikaci, ta přišla 16.12., doručeno fikcí tedy muselo být 26.12. nebo se pletu? A toto datum (26.) také zadávám do kalkulačky https://www.30kmh.cz/calc.html nebo ne?

11
Proběhlo výročí od spáchání. Požádáno o vrácení částky. Nicméně orgán začal tvrdit že doručeno bylo o den později než ukazovala datová schránka v době kdy v ní ještě zpráva byla. Bohužel jsem si nestáhnul ZFO soubor (jen pdf přílohu) a datový trezor neplatím, zpráva je tedy už fuč. Jsem teď tak trochu v důkazní nouzi a nevím kde teď získat ten opis doručení.

12
Napsal bych úřadu, jsem si tím papírem utřel zadek a pak ho vyhodil. Bohužel ho někdo v koši našel a číslo účtu + variabilní symbol byly čitelné, a s cílem mě potrolit, zaplatil. A požaduji vrácení takové platby, která nebyla zadána pod mám jménem a pokračování v řízení. Nahlížet do uzavřeného spisu samozřejmě máte právo, sám jsem už tak nahlížel.

13
s žádostma o spis si vytřeli prdel, takticky jsem se neodvolával, protože:

odpustek zaplacen den po lhůtě, počítáno kalkulačkou:
https://www.30kmh.cz/calc.html

už několik týdnů ticho po pěšíně, neprodlené vrácení o kterém se píše ve výzvě se nekonalo
Začínám si myslet, že to správní orgán spolknul. Kdy je vhodné požádat o vrácení přeplatku? Abych si to nastavil do kalendáře ať to můžu pustit z hlavy

14
Je tu dvakrát jako příloha výzva, chtěl jste poslat rozhodnutí so2 minulého případu jestli chápu dobře.

15
Požádáno o spis datovkou podle spř., zamítnuto, odvoláno + paralelně požádáno podle 106.

Nastaven příkaz na zaplacení určené částky den po lhůtě.

Mám možnost použít deathmuta se schránkou, která nese dlouhodobě jeho příjmení (pošťačka to příjmení bude znát), ve vedlejší ulici, než deathmut zaparkoval, to by mohlo úřadu znít uvěřitelně ne? Mám ho předhodit hned nebo čekat na další šetření přestupku? Dřív obec, kde se stalo, turbomodel neaplikovala, ale už je to pár let kdy jsem o nich slyšel naposled.

Stran: [1] 2 3 ... 15