30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě  (Přečteno 13840 krát)

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« kdy: 15 Dubna 2015, 09:25:22 »

Nechcete se ho někdo ujmout? Zneužití pravomocí veřejné osoby, ublížení na zdraví, chybějící mat. aspekt přestupku a tak dále…

http://pardubice.idnes.cz/policista-srazil-k-zemi-muze-prechazejiciho-na-cevrenou-p2x-/pardubice-zpravy.aspx?c=A150414_161128_pardubice-zpravy_msv
„Zákrok policisty v civilu vzbudil rozruch v historickém centru Pardubic. Chtěl zastavit muže, který šel na červenou (zelená se za vteřinu či dvě rozsvítila). Následně vznikl spor o řešení tohoto prohřešku a chodec skončil zakleknutý na dlažbě. Pak se musel nechat ošetřit. Policista argumentoval, že muž neuposlechl jeho výzvy k vyčkání do příjezdu hlídky…
…Vstoupil jsem do křižovatky předčasně, přiznávám. Ale najednou jsem za sebou slyšel, jak někdo volá: Vy nemáte mozek, nebo jste slepí,“ popsal situaci jeden z mužů…
…To ale provinilci nebylo nic platné. Policista na něm klečel déle než minutu a neustále opakoval, že dotyčný ví, za co to je, protože se nechtěl nechat legitimovat. Tím však nezpůsobil trauma pouze hříšníkovi z přechodu. Prožili ho i kolemjdoucí lidé…
…„Bylo mi z toho zle a trapně. Policista klečel na muži, který se dusil a okolní lidé na něj volali, ať ho nechá alespoň nadechnout. Policista přitom vypadal spíš jak nějaký podvodník nebo bezdomovec,“ uvedla další svědkyně incidentu Marcela Pecháčková…
…Vedení policie za jednáním svého muže stojí. Slouží na obvodním oddělení v Polabinách a šel právě v civilu podat na magistrát svědectví k jinému případu. „Po splnění úkolu okamžitě informoval o svém postupu nadřízené, kteří neshledali žádné porušení pravomoci,“ řekla policejní mluvčí Eva Maturová.
    Dodala, že policista musí takový postup zachovat, protože se může například ukázat, že kontrolovaného muže hledá Interpol. „Pak by měl policista problém, že nekonal tak, jak měl. V podobném případě by se proto náš člověk příště zachoval stejně,“ řekla Maturová…“

Jojo, v pořádku. Všichni kdo přechází na červenou, jsou hledaní Interpolem a proto tak spěchají…
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #1 kdy: 15 Dubna 2015, 09:47:34 »

To by člověk blil!  :x
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #2 kdy: 15 Dubna 2015, 10:55:42 »

Ještě, že jsem tam nebyl...to už bych sem psal odněkud z lochu protože bych si neodpustil kopnout tu fízlovskou svini do držky.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #3 kdy: 15 Dubna 2015, 11:26:32 »

jj taky si myslím, že povinností počestného občana by bylo zpacifikovat toho nebezpečného pobudu a omezit ho na jeho svobodě až do příjezdu PČR…
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #4 kdy: 15 Dubna 2015, 11:35:52 »

A já právě přemýšlím, zda si mohu dovolit použít v odvolání tohle:

Citace
Zmocněnec obviněného zcela chápe, že z důvodu udržení sociálního smíru je v rámci společnosti potřeba najít uplatnění i pro jedince vybavené např. nižší inteligencí, špatným vzděláním, poruchami sebehodnocení či ne zcela positivním přístupem k práci, a rozumí i tomu, že silové složky státu jsou pro tento účel optimální, jelikož dávají svým příslušníkům pocit moci a možnost realisovat agresivitu víceméně v mezích zákona. Zcela se ztotožňuje s tím, že je lepší, když se takovýto jedinec pohybuje po světě oděn v policejní uniformu, než aby, vyholiv si hlavu, vyvolával potyčky na fotbalových stadionech jako valná část sociální vrstvy, jíž je příslušníkem. Nechápe ovšem ani v nejmenším, proč by výstupy činnosti těchto individuí či jejich svědecké výpovědi měly být bez dalšího považovány za správné, přesvědčivé a pravdivé, a to bez ohledu na prokazatelnou nekvalitu odvedené „práce“, fatální nedostatky ve znalosti problematiky, objektivní vady předložených důkazů a zřetelné rozpory ve svědeckých výpovědích.

Takže asi můžu, že?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #5 kdy: 15 Dubna 2015, 12:00:56 »

jj taky si myslím, že povinností počestného občana by bylo zpacifikovat toho nebezpečného pobudu a omezit ho na jeho svobodě až do příjezdu PČR…

Ale když pobuda je vycvičený a možná i ozbrojený tak je to pro počestného občana velké riziko.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #6 kdy: 15 Dubna 2015, 12:03:17 »

A já právě přemýšlím, zda si mohu dovolit použít v odvolání tohle:

Citace
Zmocněnec obviněného zcela chápe, že z důvodu udržení sociálního smíru je v rámci společnosti potřeba najít uplatnění i pro jedince vybavené např. nižší inteligencí, špatným vzděláním, poruchami sebehodnocení či ne zcela positivním přístupem k práci, a rozumí i tomu, že silové složky státu jsou pro tento účel optimální, jelikož dávají svým příslušníkům pocit moci a možnost realisovat agresivitu víceméně v mezích zákona. Zcela se ztotožňuje s tím, že je lepší, když se takovýto jedinec pohybuje po světě oděn v policejní uniformu, než aby, vyholiv si hlavu, vyvolával potyčky na fotbalových stadionech jako valná část sociální vrstvy, jíž je příslušníkem. Nechápe ovšem ani v nejmenším, proč by výstupy činnosti těchto individuí či jejich svědecké výpovědi měly být bez dalšího považovány za správné, přesvědčivé a pravdivé, a to bez ohledu na prokazatelnou nekvalitu odvedené „práce“, fatální nedostatky ve znalosti problematiky, objektivní vady předložených důkazů a zřetelné rozpory ve svědeckých výpovědích.

Takže asi můžu, že?

to je hezké, mohu si to vypůjčit? :) zrovna jsem přemýšlel, jak do vyjádření k výpovědi monocajta kulatně napsat, že je to vymatlanej čurák :)
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #7 kdy: 15 Dubna 2015, 12:32:08 »

Solidní vymazanej debil. Docela by me zajímalo, jak by se dement tvářil, kdyby mu dotyčnej dvakrát nalámal ruku a nebo, jestli by si dovolil na někoho, kdo je fyzicky v převaze. Evidentně měl komplex a tnhle chudák mu posloužil. 
IP zaznamenána

spec

  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #8 kdy: 15 Dubna 2015, 14:06:28 »

Předpokládám, že správné řešení bylo:
Stojím na místě jak tvrdý y, nic neříkám, žádné posunky, žádné výmluvy, až se fízl, případně přivolaná hlídka vykecá, trvám na správním řížení.
Je to tak správně?
Má smysl při čekání na tu hlídku, zavolat na 158 a ohlásit napadení, že mám strach, že mě tam někdo ohrožuje, že tvrdí že je policista, že se mi zdá, že je sfetovaný, že vypadá jako skinhít atd.?
« Poslední změna: 15 Dubna 2015, 14:10:29 od spec »
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #9 kdy: 15 Dubna 2015, 15:30:39 »

Jak může opička v civilu nekoho legitimovat? To jako když ke mně přijde nějakej Tonda a řekne:"Ukaž občanku", tak ji musím ukázat, protože může být, nedej bože, orgán? LOL
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #10 kdy: 15 Dubna 2015, 17:05:07 »

Jak může opička v civilu nekoho legitimovat? To jako když ke mně přijde nějakej Tonda a řekne:"Ukaž občanku", tak ji musím ukázat, protože může být, nedej bože, orgán? LOL

Musí se prokázat odznakem nebo průkazem.
Zakročit může, ale kupodivu ani policajt nemůže zmlátit kolemjdoucího který mu nic nedělá. Ani když se mu nelíbí jeho styl chůze.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 755
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #11 kdy: 15 Dubna 2015, 18:49:59 »

Solidní vymazanej debil. Docela by me zajímalo, jak by se dement tvářil, kdyby mu dotyčnej dvakrát nalámal ruku a nebo, jestli by si dovolil na někoho, kdo je fyzicky v převaze. ,....
případně by včas sáhl za opasek a tasil  8)
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #12 kdy: 15 Dubna 2015, 19:08:52 »

Solidní vymazanej debil. Docela by me zajímalo, jak by se dement tvářil, kdyby mu dotyčnej dvakrát nalámal ruku a nebo, jestli by si dovolil na někoho, kdo je fyzicky v převaze. ,....
případně by včas sáhl za opasek a tasil  8)
No přemejšlel sem, jak by to dopadlo, kdyby dotyčnej napadenej byl ozbrojenej. krajní nouze určitě ne, nutná obrana? těžko říct, ale bylo by zajimavý, kdyby mu tam nacpal před držku nějaký domlouvátko. Vždycky, když tohle vidim, tak se sám sebe ptám, jakej člověk to musí bejt, když nemá v dnešní době strach, že ho večer někdo po zásluze vybere a zmaže jak kraslici. Kde bere tu jistotu, že ho dotyčnej nevypátrá a nezařídí mu pořádnej nářez.
IP zaznamenána

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #13 kdy: 15 Dubna 2015, 19:35:14 »

Ten bezdomovec, který napadl toho gentlemana, byl fakt policajt jo?  ;D

Že proti němu budou použity donucovací prostředky taky nesdělil. Je to prostě zmrd z definice a ještě k tomu labilní.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:policista v civilu omezil brutálně chodce na svobodě
« Odpověď #14 kdy: 15 Dubna 2015, 21:55:18 »

Mám vztek a cítím nenávist.  >:( >:(  A to jsem býval flegmatik. Tenhle vývoj nepovede k ničemu dobrému.
IP zaznamenána