Ukončené případy > Jízda na červenou, pásy, světla

[LOST] Jízda na červenou Praha 10/2020

<< < (2/5) > >>

johncreek:
Natáhnout to na 4 měsíce by nemusel být problém. Jak naložit s ÚJ je na Vás, nicméně není právě těsně před ÚJ vhodná doba na nějakou vyfabulovanou námitku podjatosti? Na ÚJ můžete každopádně zajít, akorát se nevyjadřovat na otázku, jestli jste řídil, případně argumentovat tak, aby to z toho nešlo dovodit.

Jinak jak jsem psal, využívat lhůt na maximum bude ve Vašem případě cesta k úspěchu. A to i včetně toho podávání emailem a potvrzování za 5 dní.

I wonder what would Číkus do at the moment.

IZS:
Vzhledem k tomu, že orgán s vámi zahájil správní řízení jako s řidičem již není cesty zpět na výzvu, tedy po vyvinění z tohoto přestupku bude mít úřad skutečně nabito na sprdel. Je proto třeba se rozběhnutého řízení chytit a nepustit, dokud nebude promlčeno. Na 21. 7. vám stačí prostá omluvenka, na další by to chtělo už něco s potvrzením. Proložit to můžete nejrůznějšími podáními - od žádosti o veřejné jednání přes návrh na provedení důkazu výslechem svědka. A jak píše johncreek, proaktivní přístup k délce řízení.

imperator_cz:
Děkuji za rady :-) Omluvenku samozřejmě pošlu.

Pokud na ÚJ dojde, tak se k ničemu nebudu vyjadřovat a alespoň získám spis.
Trochu si pohrávám s myšlenkou na ÚJ poslat zmocněnce abych se vyhnul porovnání fotografie ve spisu s vlastním ksichtem.

Dám vám vědět jak případ pokračuje někdy během léta.

plikous:
Na tomhle případu je vidět, že přiznání sebesama, když jste provozovatel není moc dobrá strategie s ohledem na time management. Absolutně z toho vypadne obeslání druhé osoby, přiznání druhé osoby nebo alespoň příkaz a na tom se dají nahrát minimálně 2 měsíce, čili lepší je vždy sehnat spolupracujícího kámoše, manželku, milenku s tím, že to všechno budete psát za něj...

johncreek:
Na druhou stranu, kolik lidí do toho asi půjde? Já mám problém i přemluvit lidi např. u zelení, aby udali mě jako řidiče. Mají strach z křivé výpovědi, pokuty 100 tisíc a Bůh ví čeho a radši zaplatí zbytečnou tisícovku.. Pochybuji, že většina lidí nějakého kamarádo-muta nalezne :/

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi