30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře  (Přečteno 4676 krát)

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil

Predpokladam ze pan motorkar musel dotycneho opravdu velmi hodne nasjat, docela by mne zajimalo jakou merou se na tom podilel hluk te motorky.


https://www.novinky.cz/krimi/clanek/na-louce-na-havlickobrodsku-nekdo-postrelil-motorkare-je-tezce-zraneny-40333678
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #1 kdy: 18 Srpna 2020, 13:05:39 »

jen jestli to nakonec nebyl nějaký napitý nadržený myslivec…
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #2 kdy: 18 Srpna 2020, 13:24:58 »

jen jestli to nakonec nebyl nějaký napitý nadržený myslivec…
Dvě rány už asi nebudou zatoulaný výstřel z posedu. I dva broky se nezatoulají někam, kam střelec nevidí
https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/strelba-policie-motorkar-zraneni-nemocnice-havlickuv-brod-vysocina-zzs.A200818_102543_jihlava-zpravy_mv

A pokud to broky jsou, můžou si vyšetřovat do soudného dne. Pokud by to byl někdo místní, kdo se danou oblastí běžně pohybuje, pak ani čokl nepřinese žádné rozuzlení. Pepa tu včera byl - stejně jako každý den...
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #3 kdy: 18 Srpna 2020, 14:19:41 »

To se nevylučuje :-) Pokud byl myslivec velmi nadržený, mohl poslat rozhodně i víc než jednu ránu. Já nepsal o zatoulaných výstřelech…
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #4 kdy: 18 Srpna 2020, 14:25:02 »

To se nevylučuje :-) Pokud byl myslivec velmi nadržený, mohl poslat rozhodně i víc než jednu ránu. Já nepsal o zatoulaných výstřelech…
Už jsem slyšel o tom jak si myslivec spletl pobudu v hnědém tričku se srnčí, ale motorku s jelenem.. to chce něco silnějšího než je rum.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #5 kdy: 18 Srpna 2020, 15:30:32 »

Ono staci obcas jen ten pocit bezmoci a poorana louka, les, a neni na panacky metr, protoze oni muzou nicit cizi majetek, jejich to neni, nikdo na ne nema. To si pak jeden i vystreli. Nikdo s tim nic nedela, nikdo s nema nic nezmuze. Na hruby pytel hruba zaplata. Vsadim boty ze si tam uz zajezdit nepujde.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 926
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #6 kdy: 18 Srpna 2020, 17:20:05 »

František Dobrota> To jako vazne? Nekde nekdo jede, tak ho odstrelim? To mi neprijde uplne koser. Spis jako vykriky dobroseru na novinkach a idnes.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #7 kdy: 18 Srpna 2020, 19:01:49 »

Ono to s nejvetsi pravdepodobnosti nebylo poprve, ale nejspis systematicke niceni soukromeho majetku. Jako vazne si myslim ze tam asi nemel co delat. A ctim zasadu ze moje prava konci tam, kde zacinaji prava ostatnich. A jelikoz mne ti mamrdi s vykuchanyma vyfukama o pul dvanacte kdy jsou slyset na deset kilometru fakticky v lete kdy je treba mit otevrene okna sejou, necitim zadnou litost nad nekym kdo nicil cizi majetek nebo obtezoval nadmernym hlukem. Do toho sameho spadaji i 'party akce' kdy se mladez bavi, okolni vesnice trpi a fizli monitoruji. Taky bych je nestrilel, ale velmi silne mi vadi ze organi nekonaji. Verte mi ze mam motorky i silne auta rad, ale ctim i pravo na klid ostatnich. Jelikoz jsem dnes malinko pozil, doufam ze zitra nebudu litovaz co jsem tu splodil...
IP zaznamenána

ateliersk

  • Příspěvků: 123
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #8 kdy: 18 Srpna 2020, 20:02:09 »

Má si svoji louku oplotit, když tam nechce mít motorkáře.

Poridte si vyssi plot, kdyz nechcete aby vam zlodeji lezli na zahradu  ;) , skvela logika. Staci trochu slusnosti a ohleduplnosti k ostatnim, jak pise Dobrota.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #9 kdy: 18 Srpna 2020, 21:12:50 »

Ono to s nejvetsi pravdepodobnosti nebylo poprve, ale nejspis systematicke niceni soukromeho majetku.

Ale to si jen domýšlíte šikmou plochu.. určitě tam nebyl poprvé.. byl to narušitel.. a nejspíš vrah.

Vsadim boty ze si tam uz zajezdit nepujde.

Já vidím nepoměr mezi ježděním po cizí louce a pokusem o vraždu..
a ani není moc WIN vyhnat motorkáře a dostat 10 let (a více).
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #10 kdy: 18 Srpna 2020, 23:23:31 »

Řečnická otázka pro všechny, kteří reagují na benejiho - když jdete do zoo, taky s sebou nosíte plnou tašku laskomin pro exponáty?
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #11 kdy: 19 Srpna 2020, 09:49:26 »

Já vidím nepoměr mezi ježděním po cizí louce a pokusem o vraždu..
a ani není moc WIN vyhnat motorkáře a dostat 10 let (a více).
Ono se třeba časem vyvrbí jestli to byla nehoda při honu, zkrat střelce nebo úplně jiný motiv než ta motorka.
WIN to sice není, ale v situaci ala volný pád to asi člověk vidí jinak. Podobně jako pan Harmann na slovensku nebo důchodce v Uherském Brodě. Stokrát nic umořilo osla, respektive stokrát nic a někomu z toho mrdne.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #12 kdy: 19 Srpna 2020, 09:54:02 »

Také se střelec mohl dostat do stavu nepříčetnosti a pak není trestně odpovědný.
Tak až tohle uvidím v pravomocném rozsudku, tak bude jasné, že se nacházím v nějaké jiné dimenzi reality.
Za střelbu v téhle zemi, době a režimu??? Kdy i jasná nutná obrana leží x let na soudech a člověk se se zpocenou prdelí hají jak to jen jde?
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #13 kdy: 19 Srpna 2020, 10:20:03 »

I soudní znalec se prý občas splete.
Ale tady jde o PALNOU ZBRAŇ. Znalce, který by střelce prohlásil za nepříčetného by poslali do blázince místo něj.
IP zaznamenána

Trip

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Re:Na louce na Havlíčkobrodsku někdo postřelil motorkáře
« Odpověď #14 kdy: 27 Října 2020, 10:48:44 »

Dá se tento případ někde sledovat?
IP zaznamenána