30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Sháním  (Přečteno 15438 krát)

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Sháním
« kdy: 20 Srpna 2020, 16:25:45 »

Dobrý den,
Rád bych sehnal někoho kdo se staral o pokuty, typu: Příjde mi pokuta za rychlost -> odešlu svému zástupci -> ten se postará abych neplatil.


Chodí mi dost pokut za rychlost a po vlastní zkušenosti nemám nervy ani znalosti podávat odpor a strávit zde na fóru můj čas  díky kterému dostávám pokuty ... O_o

našel by se někdo prosím takovy ?

portály typu nezaplatím apodobně to je jen další ztracený čas zjišťováním jestli taková služba funguje.


Děkuji
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #1 kdy: 20 Srpna 2020, 16:36:13 »

WTF????
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #2 kdy: 20 Srpna 2020, 16:53:48 »

Díky času zde strávenému dostáváte pokuty? Je to sice nesmysl, ale vzhledem k volbě příčinné předložky „díky“ vám to zřejmě vyhovuje, tak mi není jasné, proč hledáte jiné řešení.

Komerčním službám je zde věnována celá sekce. Pokud si na základě dostupných informací nevyberete a hledáte někoho, kdo vyřeší vše, nikdy s úřadem neprohraje, a navíc za to nic nebude chtít, rád vám poradím výměnou za informaci o pověstném království, kde pečení holubi létají sami do huby.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #3 kdy: 20 Srpna 2020, 16:57:04 »

Pospik2705> Jsem schopen Vám garantovat, že nebudete muset platit ani jednu pokutu. Samozřejmě za předpokladu, že mi včas předáte podklady a plnou moc. Ale nebude to levné.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #4 kdy: 20 Srpna 2020, 18:09:38 »

Tak nezaplatim uz sprdele davno neresi.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #5 kdy: 20 Srpna 2020, 20:58:33 »

.qoyi: Zakladatel vlákna také nepíše nic o určených částkách - jemu chodí pokuty.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #6 kdy: 20 Srpna 2020, 21:51:49 »

Rád bych sehnal někoho kdo se staral o pokuty, typu: Příjde mi pokuta za rychlost -> odešlu svému zástupci -> ten se postará abych neplatil.

Tak vlastně chcete svého právníka.. ale nevím jestli máte správnou představu kolik to stojí.

Asi by bylo levnější si naopak najmout řidiče a pokuty bude dostávat on..

Jsem schopen Vám garantovat, že nebudete muset platit ani jednu pokutu.

To je odvážné.. já myslím že v některých případech to garantovat ani nejde.
IP zaznamenána

Schmebulock

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 84
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #7 kdy: 21 Srpna 2020, 10:17:21 »

Garantovat to jde jednoduše, když prohraje (což se u pana Číkuse asi zas tak často nestává), tak to zatáhne za něj :) Což už samozřejmě neříká nic o případných bodech, zákazech řízení a tak.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #8 kdy: 21 Srpna 2020, 10:22:56 »

Schmebulock> Přesně tak.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #9 kdy: 21 Srpna 2020, 14:21:45 »

Aha.. moje chyba. Dal jsem si rovnítko mezi "bude muset zaplatit pokutu" a "úřad mu uloží povinnost zaplatit pokutu".
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #10 kdy: 21 Srpna 2020, 20:32:57 »

Všichni víme, že nejen čtením podobných témat, ale hlavně psaním k nim ztrácíme čas a je to naprosto zbytečné (aspoň já si toho vědom jsem ) :D
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #11 kdy: 24 Srpna 2020, 10:08:25 »

ježiši ...vždyť sem nepsal že za to platit nechci omg , ale když mi příjdou 4 sprdele jenom že jsem jel po D1 která je naprosto na píču , tak mě sere že to musím řešit a po mé zkušenostech jsem zatím neplatil 2 z 7  třeba ...
Myslel jsem že se někdo objeví jako je čikus .. Napíše ok , já se hlasím ale budu za to něco chtít to je pochopitelné , taky jsem nenapsal že budu srát do huby za darmo ..pardon ale tohle jsem fakt nečekal .. nechápu proč se uchylujete k takové nenávisti ..


bylo mi doporučeno toto forum, pokaždé když jsem napíšu že mě přišla sprdel a jak to řešit tak dostanu informace ale jsou mi k hovnu když nevím  jak mám vyzrát na uředníka kterej mě chce dostat .  protože v tom nechodím a věc mě sere ..to je snad uplně normální že nechci být profík na něco co mě nebaví ..

Prostě jezdím bezpečně nikdy jsem neměl žádnou havárku nebo podobnou blbost ale furt mě chodí rychlost  ikdyž ji dodržuji , tak auto řídí někdo jinej ,ale já jsem provozovatel pochopitelně ...
už k tomu nemám co napsat prostě nevím proč se chováte  někteří jak čuráci. Normálně jsem tady chtěl od Vás zkušenějších poradit u koho se zeptat. protože jeden nadává na jednu a druhej na druhou firmu a naopak a kdo se vtom má vyznat ..

Dík borci.

Náš stát už je tak dost zkurvenej a sere na lidi tak můžete i vy . A pomáhat si honit ego
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 924
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #12 kdy: 24 Srpna 2020, 10:32:41 »

Pospik2705> Pominu Vas nesouvisly a ponekud neprehledny projev. Vas problem je, ze jste nepochopil, jak toto forum funguje a o cem to tady je. Toto forum je urceno pro vymenu zkusenosti mezi lidmi, kteri chteji sve problemy resit sami a pro vzdelavani se lidi, kteri se chteji naucit "v tom chodit". Plus se zde vyskytuje par entuziastu, kteri nezistne radi tam, kde je jejich rady potreba.
S velkou pravdepodobnosti Vam tady nikdo nenabidne komercni sluzbu na miru, po ktere volate. To se musite opravdu obratit na nekoho, kdo tyto sluzby poskytuje. Tady maximalne dostanete reference od nekoho, kdo danou sluzbu vyuziva/vyuzival/vyuzil.

Presto jste konkretni nabidku dostal. Tak nechapu, co Vam vadi.

Jeste jednou zduraznim: zakladni predpoklad pro uzivani tohoto fora je ochota investovat svuj volny cas do sveho vzdelavani se a reseni svych problemu. Pokud toto nejste ochoten podstoupit, jste tu spatne.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #13 kdy: 24 Srpna 2020, 10:48:31 »

....
Naprosto chápu Vaši nasranost, bohužel řešení neexistuje, sprdele se nedají už na 100% úspěšně řešit. Za mě tedy doporučuji nezaplatim na vše ostatní (tušim že maji nějakej zkušební program jak obejít i ty sprdele ale to ví jen nezaplatim a pár dalších, do toho tady moc nikdo nevidí a je proti všemu jejich strategie řešit veřejně). Dále nainstalovat do auta pasivní detektor (nebo aspoň ten nejlevnější GPS s POI databází). Pokud auto řídí někdo jinej a Vám chodí pokuty, můžete navrhnout řidiči že to zaplatí bez bodů nebo že ho udáte. Nic víc mě v tuto chvíli nenapadá.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Sháním
« Odpověď #14 kdy: 24 Srpna 2020, 11:01:35 »

Aha, vtom případě děkuji za ujasnění .

Například si sem 1000% jistej že jsem v tunelu řídil podle předpisu a dnes mi přišla sprdel ...  Prostě mě ten systém sere.
Děkuji
IP zaznamenána