30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 242924 krát)

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #825 kdy: 26 Října 2021, 14:53:20 »

Záleží na momentální silové konstelaci, jestli to nějaký soud shodí nebo podrží. Pokud zaměstnavatel nařídí, že si mají zaměstnanci při příchodu do práce strčit do prdele stanový kolík, pak mi taky nezbude než tam přestat chodit a následně se soudit. Přece se nebudu prát s vrátným, aby mě pustil do práce.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #826 kdy: 26 Října 2021, 19:27:00 »

Tohle je a bude typický operativní model naší vlády. Možná to soudy zruší, ale mezitím bude poškozeno mnoho lidí. A teď to nemyslím tak, že ta vakcína, kterou se budou muset z povinnosti naočkovat, je nějak poškodí, Ale oni to logicky jako poškození vnímat budou, protože budou muset podstoupit zdravotní zákrok, který prostě podstoupit nechtějí.

Dovolím si připojit krátkou summary dat, které před pár dny leaknuli Piráti. Docela mě to překvapuje, ale ten jejich kandidát na MZ se zdá být docela rozumným člověkem (chce uznávat protilátky, prodělání, odmítá absurdní tlak na vakcinaci). Samozřejmě, že takový dezinformátor a hazardér se životy musí být odstraněn.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #827 kdy: 26 Října 2021, 21:30:49 »

Piráti ale prohráli kvůli takovým vlastním kandidátům vyhrané volby.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #828 kdy: 29 Října 2021, 11:09:47 »

Válek: Jsem pro lockdown neočkovaných lidí starších 60 let

Tak uz se nam ta budouci vlada pekne vybarvuje...

Citace
Vím, jaká je struktura pacientů s covidem: jsou to většinou z dramatické většiny seniorní pacienti, kteří nejsou naočkování.  (…) Takže buď se musí naočkovat, anebo holt budou v lockdownu, aby se nenakazili.

Driv lockdown obhajovali tim, ze je treba zabranit sireni viru a nakazeni ostatnich. Ted kazdeho jednoho 60+ musime chranit tim, ze ho zavreme doma. Neni v prvni rade kazdy zodpovedny za sve vlastni zdravi? A kazdy by si mel individualne zhodnotit prinos ockovani a rizika s nim spojena? Zdejsimi cleny oblibena veta "Zavrete me nebo se vam zabiju!" uz prechazi z abstraktni roviny do tvrde skutecnosti.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #829 kdy: 29 Října 2021, 11:16:30 »

lerion+1

Co jiného jde čekat od bolševismem prolezlého státu než, cit. "...Slovo lockdown bych nepoužil, nýbrž všechny prostředky, které zabrání tomu, aby se očkovaní 60 plus nakazili."
A to je přitom lékař....

Chápu, že srovnání bude pokulhávat, ale co takhle obdobně: "nepoužil bych slovo zavřeme vás, nýbrž všechny prostředky, které zabrání tomu, abyste se dopustil něčeho nezákonného..."
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #830 kdy: 30 Října 2021, 17:51:48 »

https://nastub.cz/videos/w/ea524aa2-5ef2-4e3c-aecd-bf624b0603b8?title=0&warningTitle=0

Ta voda je svinstvo, budou je prodávat i v opíchávacích centrech?
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 439
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #831 kdy: 31 Října 2021, 19:10:19 »

Omlouvám se, esli jsem nepátral dost důkladně, esli bylo již na fóru řešeno - od zítra má personál osvěžoven povinnost kontrolovat hostům covid-certifikáty. Lze totok vymáhat, resp. oprávnit personál k tomutok ? Nebo jakože "stav nouze/epidemie" takže vyjímečné pravomoci ? Uvítám vyjádření znalých problematiky, neb pro mne by to asi bylo dlouhé celovečerní studium, a eště bych rád hasil žížeň........  Díky, pokud to někoho nebude příliš zatěžovat.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #832 kdy: 31 Října 2021, 20:35:54 »

Teorie: Kontrolujici pingl se dopousti tr.č. přisvojení si pravomoci úřadu, podnik pak nějaké diskriminace

Praxe: Hospody a služby byly lockdownama nejvíce postižená odvětví, očekával bych, že personál raději prohodí oknem hygienika, než by odháněl zákazníka.
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #833 kdy: 31 Října 2021, 21:26:48 »

Nechci vystavovat do nepříjemné pozice pingla/provozáka. Tedy budu mít u sebe negativní samotest (snad jsem ty z léta nevyhodil, případně udělám jeden nový a uložím na pozdější použití).
Z parazitama při kontrole už si můžeme hrát ping-pong, dle libosti.
Rozhodl jsem se pro cestu nejmenšího odporu v této situaci
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #834 kdy: 31 Října 2021, 21:55:01 »

no pomaci a platfusaci smi kontrolovat jen pokud ma pravomoc statniho hyg dozoru a na to musi mi specialni skoleni a papir ne?
IP zaznamenána

Berserk

  • Příspěvků: 154
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #835 kdy: 31 Října 2021, 22:27:25 »

no pomaci a platfusaci smi kontrolovat jen pokud ma pravomoc statniho hyg dozoru a na to musi mi specialni skoleni a papir ne?
Já se obávám, a třeba mne někdo opraví a za to budu rád, ale Pomahači a Platfusáci, smějí legitimovat, pokud dojde ke spáchání přestupku (beru min. analogii s revizory v MHD).
Akorát si ze studia zákona o PČR a o obecní opicii již nevybavuji, jak je upraveno to předání informace o totožnosti hříšníka hygieničkám.
Jako báby z hygieny asi lze mít na salámu, pokud přijdou samy. Ale vzhledem k tomu, že  oprávněně očekávají, že nepřijdou do zrovna přátelského prostředí (vysírat zdravé lidi v hospodě a vyhánět hospodským hosty), tak samy asi chodit nebudou...

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk
« Poslední změna: 31 Října 2021, 22:32:15 od Berserk »
IP zaznamenána
Pokud by strážník nebo policista zvládl obsluhovat tak složité zařízení, jako je radar, nemusel by pracovat jako strážník nebo policista.
Pokud by úředník dopravního odboru zvládl takovou složitou věc, jako je správní řízení, nemusel by pracovat pro státní správu.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #836 kdy: 31 Října 2021, 22:35:54 »

Co tak vím, tak báby z hygieny prakticky vždy chodí s fízlem. Ten vás v případě podezření na přestupek legitimovat může a informaci pak může postoupit jinému správnímu orgánu (hygieně).

Naše vláda vydává mnohdy opatření na hraně práva, ale nepředpokládám, že by byli tak blbí, že by kontroly v hospodách upravili tak, že by ani nešly provádět.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #837 kdy: 31 Října 2021, 22:53:34 »

no pomaci a platfusaci smi kontrolovat jen pokud ma pravomoc statniho hyg dozoru a na to musi mi specialni skoleni a papir ne?
Já se obávám, a třeba mne někdo opraví a za to budu rád, ale Pomahači a Platfusáci, smějí legitimovat, pokud dojde ke spáchání přestupku (beru min. analogii s revizory v MHD).
Akorát si ze studia zákona o PČR a o obecní opicii již nevybavuji, jak je upraveno to předání informace o totožnosti hříšníka hygieničkám.
Jako báby z hygieny asi lze mít na salámu, pokud přijdou samy. Ale vzhledem k tomu, že  oprávněně očekávají, že nepřijdou do zrovna přátelského prostředí (vysírat zdravé lidi v hospodě a vyhánět hospodským hosty), tak samy asi chodit nebudou...

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk
musi sdelit proc kontroluje, a pokud nema to zmocneni statniho hyg dozoru, neni schopen tento prestupek klasifikovat ........... pekne to bylo videt v grilovani mestaku v jednom 4h videu z prestupkovyho rizeni ohledne nenoseni rousek.

kolik je bab z hygieny? :) ............ btw vse je protizakonne .............. nekolikrat sem v soucasnem stavu mijel v supermarketu ci restauraci pomahace ci platfusaky, nerekli ani slovo .. jasne clovek muze narazit na vola
IP zaznamenána

vita.nek

  • Příspěvků: 55
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #838 kdy: 02 Listopadu 2021, 14:20:05 »

ale my zde prudime protoze s necim nesouhlasime a nechce nechat sebou vyjebavat ci se nechat bezduvodne omezovat, ne pro zabavu jak to pisete vy

ale já to samozřejmě nechci dělat primárně pro zábavu, byl bych dalece raděj, aby mi stát dal pokoj a vůbec se do mě nemontoval, to že mě jistě pobaví prskající úředník (který toho času nebude moct znepříjemňovat život komukoli jinému) je jen takový bonus (navíc je to možnost, jak si bez jakéhokoli rizika natrénovat "skill" při jednání z úřadem)

a s tvrzením, že pro zábavu nikdo z tohoto fóra úřady neprudí bych byl tedy opatrnější


Co tak vím, tak báby z hygieny prakticky vždy chodí s fízlem. Ten vás v případě podezření na přestupek legitimovat může a informaci pak může postoupit jinému správnímu orgánu (hygieně).

Tohle by mě zajímalo třeba i mimo covid, fízl může tedy při podezření kontrolovat, zda má obsluha hospody platný potravinářský průkaz?   Žil jsem totiž v přesvědčení, že tohle spadá čistě pod hygienu a fízlové fungují při případné kontrole jen jako "ochranka" ouřadů z hygieny, ale nikoli, aby řešili, že někdo s hygienou nespolupracuje.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #839 kdy: 02 Listopadu 2021, 14:25:41 »

Citace
Vláda opět lhala...říkali že ode dneška budou chtít po hostech v restauracích "potvrzení o očkování" nebo "test", ale ty hovada hospodský chtějí nadále i peníze....
Nikomu nevěřte!

https://twitter.com/PetrKolman/status/1455301253639118850?s=20
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 94