30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 242571 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Rousky na hubu vsude
« Odpověď #375 kdy: 03 Března 2021, 22:26:23 »

max> No když chtěl ten dnešní fízl řešit mé nepředložení ŘP domluvou, tak jsem s tím nesouhlasil, že domluva je také sankce a že nesouhlasím s řešením na místě a ať to pošle do správního řízení.
Tak to jste měl smůlu, tady to bylo řešeno víc profi, ač šlo o OP:

https://echo24.cz/a/SXJp9
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #376 kdy: 04 Března 2021, 00:31:06 »

Domluva není sankce, to si pletete s napomenutím.
https://mylaw.cz/clanek/domluva-je-zpet-645
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #377 kdy: 04 Března 2021, 00:54:04 »

alo.is> Já si to myslel už na místě, ale cílem bylo to dostat do správního řízení. Navíc pokud nesouhlasím s tím, že se vůbec nějaký přestupek stal, přece se za něj nenechám napomínat.
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #378 kdy: 04 Března 2021, 11:23:48 »

http://www.e-teplicko.cz/zpravy/teplice/213963-muz-z-oseka-si-prijel-nakoupit-do-litvinova-vykazali-ho-protoze-porusil-babisovo-narizeni?fbclid=IwAR0BNDPVvSMIW_kjQezGey90y1TVgfKBmZJrksD-LwAgse8zVw0dNtpdJoo

Zarazilo mě: "Městští policisté denně provádějí kontroly nejen v ulicích, ale namátkově kontrolují také desítky vozů."

A to jako můžou?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #379 kdy: 04 Března 2021, 11:33:27 »

AFAIK namátkové kontroly vozidel provádět nemohou.
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #380 kdy: 04 Března 2021, 11:42:49 »

namátkové kontroly vozů provádět asi můžou, ale nesmí z takového důvodu zastavit jedoucí vůz s řidičem. Jestli budou chodit po parkovištích a ptát se vozidel, jestli jsou ve správném okrese ať si to užijí.  ;D
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #381 kdy: 04 Března 2021, 12:12:42 »

Prosim pekne chtel jsem zitra vyzvednout opravene auto ktere mam v jinem kraji. Mam ze servisu zpravu ze si mam ten vrak zaplatit a odvezt, ovsem ted mne kolega presvedcoval ze vyzvednuti auta ze servisu neni duvod k vyjimce. Pokud do cetneho prohlaseni napisu tedy vyzvednuti opraveneho automobilu bude to dostatecny duvod? Mam to cca 100km, kdyby mne vratili v trictvrtine cesty tak by mne mohla prasknout cevka a mozna bych se dostal i na socialni site jelikoz by mne asi serezali jak psa a nekdo by to mozna natocil.

Muzete mne prosim nekdo kdo se v tom orientujete napsat zdali je to dostatecny duvod? Moc se mne nedari vymyslet nic verohodneho kvuli cemu cestuju do jineho kraje...
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #382 kdy: 04 Března 2021, 14:26:51 »

Obcas se zde objevi prispevky na tema potvrzeni o provedenem ukonu dle § 109 Zákon č. 273/2008 Sb. = Zákon o Policii České republiky:

(2) Policista na žádost osoby vystaví bez zbytečného odkladu písemné potvrzení o provedeném úkonu. Tuto povinnost nemá, dokud její splnění neumožňují okolnosti úkonu.

Vzhledem k tomu, co se dnes pohybuje na silnicich, tak prikladam jeste odkaz na § 58 Zákon č. 300/2013 Sb. = zákon o Vojenské policii:

(2) Vojenský policista na žádost osoby vystaví bez zbytečného odkladu písemné potvrzení o provedeném úkonu.

Povsimnete si, ze vojensky fizl nema moznost odmitnout svoji povinnost ;-)
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #383 kdy: 04 Března 2021, 15:57:54 »

Pokud do cetneho prohlaseni napisu tedy vyzvednuti opraveneho automobilu bude to dostatecny duvod?

A nebudete cestou pomáhat potřebným a shodou okolností si přitom vyzvednete auto? Vláda nám lže každou minutou, proč máte potřebu jim říkat pravdu?
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #384 kdy: 04 Března 2021, 16:54:08 »

Problem je ten ze to neumim udelat tak aby to bylo overitelne kdyby je napadlo mne otocit protoze je to daleko. Myslim si ze vyzvednuti dopravniho prostredku je dost padny duvod.

Kdyz jim kvaknu ze jedu pomahat potrebnym tak dostanu pendrekem po kebuli -)
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #385 kdy: 04 Března 2021, 17:49:27 »

Z mé zkušenosti, nikdo nic neověřuje, nikdo nic nekontroluje, často mám pocit, že ten papír ani nečtou - chtějí jen jméno, slovně, bez ověření, netuším, k čemu jim to je. A když Vás otočí, otočíte se a pojedete jinudy.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #386 kdy: 04 Března 2021, 18:11:08 »

Asi ano, diky.
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #387 kdy: 04 Března 2021, 20:04:05 »

Moje zkušenost ze středy - najezdil jsem přes 300 km z prahy přes středočeský kraj do ústeckého a zpět do prahy. Hlídek jsem viděl cca 5, nestavěla mě jediná, a ikdyž kluci nikoho zrovna nelustrovali a měli vhodné podmínky pro to, aby si mě stáhli na odstavnou plochu, tak to neudělali.

Ono bylo asi -3 stupně Celsia a mrznoucí mlha, takže měli dost práce sami se sebou ;D
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #388 kdy: 04 Března 2021, 20:15:12 »

Mě dnes stavěli 2x, vždy chtěli vidět nějaké potvrzení.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #389 kdy: 04 Března 2021, 21:03:49 »

Uz jsem i slysel, ze nektery overuji (volaji do cilove firmy apod.) asi zalezi na nalade a unavenosti pomahace. Kazdopadne pokud vas zastavi a otoci, staci si na navigaci najit objizdnou trasu a sice s par km navic, ale celkem s prehledem jde vse objet.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 94