30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 237724 krát)

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1275 kdy: 30 Ledna 2022, 21:34:19 »

No já jsem postoval jak to řeší KHS v HK. Vydal rozhodnutí celkem rychle. A dalo by se pokračovat dál. Ať ten úřednický parazit něco taky dělá za ty naše peníze.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1276 kdy: 02 Února 2022, 06:40:15 »

Právě mi v DS přistála zpráva se subjektem "Zasíláme Vám informace k povinnosti testování zaměstnanců od 17. 1. 2022.". Skvělé, dnes je 20.1., tedy mi zasílají po 3 dnech platnosti, co mám dělat. Fikce nastane za 10 dnů a reálně se tam nemusím podívat dlouho. No, to zase bude díky mně mrtvých....

Tak jsem to dnes vyzvednul. Pobavil dopis ministra, připomenul mi řízení, kdy jsem poslal SO odkaz na stažení audio-video nahrávek stejným způsobem, jenom měl myslím 2000 náhodných znaků (dělala to služba opačná ke zkracovačům odkazů).
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1278 kdy: 02 Února 2022, 18:07:39 »

To je proste hrozny. Po vice jak mesici zrusi opatreni, ktere v tomto pouze prodluzovalo plasnost temer stejneho opatreni a jeste s tydenim odkladem. Nejdriv si s lidmi vytre prdel vlada a soud pak sice rozhodne spravne, ale tak za dlouho a jeste da vlade cas na vydani noveho rozhodnuti (klidne i stejneho...), ze to nema prakticky zadny ucinek...
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1279 kdy: 02 Února 2022, 21:57:39 »

problém se "vyřeší" schválením nové verze pandemického zákona
sice Okamura dělá co může, ale oni to nakonec stejně protlačí
SPD jsem nevolil
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1281 kdy: 03 Února 2022, 06:57:35 »

No to brzo začínaji řešit, jak to je s daty lidí v karanténě a izolaci.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/policie-karantena-uoou/r~d6ad506c834811ec9136ac1f6b220ee8/
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1283 kdy: 03 Února 2022, 19:16:36 »

Sněmovní tisk 127
Novela z. o mimoř. opatřeních při epidemii onem. COVID-19
https://psp.cz/sqw/historie.sqw?t=127
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1284 kdy: 08 Února 2022, 14:15:35 »

Pro info, jak nahlizi na ustni vyhlasovani karanteny Svrcinova.
Ve zkratce... jakakoli absence spisu a oduvodneni rozhodnuti neni chybou, ale zamerem, kdyby totiz sdelovali duvody karanteny, tedy rozepsali se o epidemiologickem setreni, tak by tim sdelili osobni udaje a zdravotni stav nekoho pozitivniho a to nejde.
Dale je zajimave priznani, ze pro svou formu telefonat neni rozhodnutim, ale zasahem (pokynem). Co to je?!
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1285 kdy: 08 Února 2022, 19:55:56 »

Tímto prohlášením se nemusíte testovat ve firmě. Vím že testování končí, tak třeba někdy pro příště 😎😀
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1286 kdy: 11 Února 2022, 18:36:47 »

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/sukl-ministerstvu-nedoporucil-treti-davku-pro-mladistve-valek-to-ignoroval-40386931#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=yLL9qu3lDFc-202202111634&dop_id=40386931

upraveno/kráceno:
Ministerstvo zdravotnictví se v lednu rozhodlo nedbat stanoviska Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL)

Storová (SÚKL) v rozhovoru zároveň konstatovala, že si nevybavuje situaci, při níž by „ministerstvo zdravotnictví takhle někdy 'vyignorovalo' naše odborné doporučení”.

„Ministerstvo zdravotnictví má pozitivní stanoviska odborných společností,  jako je vakcinologická a pediatrická. Jedná se o odborné společnosti, které sledují evidence based dat a zkušenosti z okolních zemí, kde je tato dávka aplikována,” uvedl v prohlášení mluvčí ministerstva Ondřej Jakob.

A můžeme je vidět?
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1288 kdy: 11 Února 2022, 23:44:32 »

proč myslíte, že JIPky rostly jak houby po dešti  ;)
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1289 kdy: 12 Února 2022, 00:33:19 »

Challenger tady, https://dfens-cz.com/hysterie-idnes-cz-uz-nejsou-vubec-zadna-covid-luzka-na-jip/

Citace
Systém, který „hlídá“, aby se místa na JIP nezneužívala, se jmenuje TISS skóre. To je takový Kulveitův systém PES pro JIPky. Aby zdravotní pojišťovna pacienta na lůžku JIP proplatila, musí takový pacient dosáhnout aspoň 9 TISS bodů. Tak si představte, že jste úplně zdraví a někdo vás položí na JIP. Napíchne Vám flexilu  – 1x periferní iv katetr = 1 TISS. Když ležíte, tak do vás prdne Clexane pod kůži, protože – co kdyby náhodou jste dostal plicní embolii – za první 2 dny je to 3 TISS (bod 23), následuje 1 TISS (chronická antikoagulace bod 4, 1 TISS). Následuje pečlivé sledování – dají vám kyslík (= 1 TISS), který vám můžou dávat do nekonečna, nebo taky ne, stačí, když to sestra zapíše to dekurzu. Sledují Vaše vitální funkce včetně Glasgow Coma Scale – no tak máte pořád 15 nebo 14, když se to zapíše, platí to. To jsou 2 TISS. Dohromady to už je 7 TISSů. Pak vám budou měřit SpO2 a monitorovat ekg – ne pořád ale když sestra do dekurzu napíše sinusový rytmus a SpO2 99%, tak je to za další 1 TISS a platí to. To je 8 TISS. No a pak máte měření množství moči a přijatých tekutin, 1 TISS. Celkem 9 TISSů ani nemrknete a to vám vůbec nic není a klidně byste mohli ležet na standardním oddělení, nebo taky doma.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.
Stran: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 94