30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: říčany  (Přečteno 9304 krát)

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #15 kdy: 08 Ledna 2021, 18:40:19 »

Dobrý den tak dneska přišel příkaz ve kterém se vůbec nepíše o udaní řidiče ...
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #16 kdy: 08 Ledna 2021, 19:32:47 »

Scan příkazu by pomohl
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #17 kdy: 08 Ledna 2021, 20:13:34 »

zde
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #18 kdy: 08 Ledna 2021, 20:33:04 »

hmm jak ted mam dokazovat ze jsem podal ..rez datovku  komoušký udání ?
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #19 kdy: 08 Ledna 2021, 20:43:19 »

hm..  zkoušel jsem nahlednout aji do jiných v historii ale v žádných se nepíšou přílohy...ukazují se Vám přilohy ve stvrzenkách ? Myslím tím že by to bylo rukama a stvrzenka se nenahrala, ja odeslal a měl za to že jsem odeslal ..

Ale je divné že u žádných dalších. také ne . takže mám za to že jsem podal s přílohou tuto.

Takže pokud jsem podal a předpokláda se že určitě protože soubor mám uložený ve složce. Tak na mě šijou habaďuru a orgán udělal chybu .. Co navrhujete ?
« Poslední změna: 08 Ledna 2021, 20:51:07 od Pospik2705 »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #20 kdy: 09 Ledna 2021, 02:25:55 »

Jak jste vykouzlil tu doručenku ? Já používám na Ds externí software, takže mám všechny zprávy za posledních 10 let, takže neznám do mrťe webové rozhraní ale podezřelé se mi na tom zdá to "smazaná zpráva".
Nicméně to že nemáte zprávu archivovanou neznamená že jste ztracen. Pokud jste si jistý, a vsadíte na to 1000CZK, že od Vás zpráva opravdu správně odešla, pak podejte odpor proti příkazu a v nastávajícím SŘ požadujte do spisu doplnit zprávu z DS s tímto ID. 

Jestli jste odeslal správně mělo by to být WIN - SPRDEL rozjeta neoprávněně protože nijak nereagovali na udání řidiče no a na řidiče už nemůžou, protože již rozjeli SPRDEL.
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #21 kdy: 09 Ledna 2021, 10:12:03 »

Je tam spousta telefonů, oni to od sebe nesmažou - klidně nahoďte nechápavého Pepíka, zavolejte tam, mluvte zmateně, že vám přišel "nějaký papír" ve kterém vám píšou, že jste neudal řidiče, ale vy jste jim ho poslal datovkou v uvedený datum a pod tím a tím ID. Minimálně zjistíte víc o situaci a nemělo by vám to nijak uškodit.

Třeba vám to napoví, jestli dál pokračovat s odporem (respektive pokud udání přišlo měl by to být WIN).
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #22 kdy: 09 Ledna 2021, 10:31:24 »

Nikdo Nikdovič: a proč by to dělal? Z telefonátu neexistuje úřední záznam. Pokud Pospik2705 může doložit datovku, má velice slušně nabito a nyní si může se SO mile hrát jako kočka s polozdechlou smradlavou myší…
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #23 kdy: 09 Ledna 2021, 11:09:01 »

Čistě k zjištění stavu a zhodnocení rizik. Očekával bych, že bude úředník klidně lhát - ale neměl bych k jejich inteligenci zase tak veliké očekávání (tj. pokud by řekl že tady opravdu je a nějak to vyřeší bral bych to jako automatickou motivaci k tomu určitě podat odpor). Pokud by řekl, že tam nic nevidí, nebo, že přišla zpráva s něčím jiným samozřejmě bych nevěřil.
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #24 kdy: 09 Ledna 2021, 20:51:47 »

Děkuji, já jsem si vcelkem jistý že jsem udáni podal protože čikus mě v tomhle vlaknu jestě dost upozornil...takže že bych byl až takovej nouma že bych nenahral soubor potomco jsem ho vytořil se mi mo nezdá ...

Takže ja podám odpor a pošlu jim doručenku a nasrat .
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #25 kdy: 09 Ledna 2021, 20:52:55 »

Já používám na Ds externí software,
Mužu se zeptat jaky ? protože mojedatova... je pekne na hovno
IP zaznamenána

scarlaxx

  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #26 kdy: 09 Ledna 2021, 22:04:44 »

Já používám na Ds externí software,
Mužu se zeptat jaky ? protože mojedatova... je pekne na hovno

Datovka? SW zdarma od CZ.nic www.datovka.cz
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #27 kdy: 10 Ledna 2021, 06:19:21 »

Mužu se zeptat jaky ? protože mojedatova... je pekne na hovno

Také www.datovka.cz, provozuji jí na paměťové kartě zasunuté v PC a synchronizované na google disk.
IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #28 kdy: 11 Ledna 2021, 09:32:20 »

Mužu se zeptat jaky ? protože mojedatova... je pekne na hovno

Také www.datovka.cz, provozuji jí na paměťové kartě zasunuté v PC a synchronizované na google disk.

A vše funguje jako kdybych používal webové rozhraní? Tedy dokud aplikaci nezapnu, není doručená zpráva co tam hnije?
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:říčany
« Odpověď #29 kdy: 11 Ledna 2021, 09:47:42 »

A vše funguje jako kdybych používal webové rozhraní? Tedy dokud aplikaci nezapnu, není doručená zpráva co tam hnije?

Funguje to líp. Dokud nekliknete na "synchronizovat", tak si můžete v aplikaci brouzdat jak chcete, číst si staré přílohy atd., dokonce můžete i odeslat zprávu aniž byste stáhli nepřečtené.
IP zaznamenána