30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Kurwa zachovej se jako chlap :-)  (Přečteno 16541 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« kdy: 07 Srpna 2020, 11:36:36 »

Včera neuvěřitelná prdel, sděluji ještě za tepla. Bohužel jsem měl vybitý mobil a nemohl nahrávat, škoda... zase ale kdybych to nahrával, policajti by se asi krotili a nenavrhovali - viz níže.

Situace 1 - konsumuji večeři na zahrádce asijské restaurace ve vesnici sousedící s naší. Bum. Peugeot
nedobrzdil a napálil to do auta před ním. Za 3 minuty přijela 2 velká hasičská auta (mají stanoviště asi 2km
od místa nehody), pak záchranka + doktor a pak místní fízlové (ano, ze stejného oddělení, odkud je můj milovaný podrotný Cvrčál, který možná bude již brzy Bc, pokud tedy debilek nevyletí od zkoušek).

Koukám na Peugeota a je mi jasné, že je to auto mé dobré kámošky a sousedky. Řídil její syn 18 let. Šel jsem
se na to podívat, abych popř. eliminioval nějaké policejní výstřednosti. Dva policajti, co mě znají, se mě
pokoušeli vykázat, což se nepovedlo. V mezičase dorazila kamarádka - matka řidiče, kterou jsem zavolal.
Řešila se pokuta, výhružky, že pokud nezaplatí na místě, bude to 2 x dražší, atd... záchranka a hasiči
odjeli, neb nedošlo ke zranění ani k úniku čehokoliv. Btw 112 volal řidič nabořeného auta - škoda zcela
minimální - odřený nárazník a prohnutá výztuž. Škoda na Peugeotu vyšší, prasklé světlo, kapota, nárazník
šlus, výztuž prohnutá, chladič prohnutý, ale nevytekl. odhadem stále pod 100 tisíc. Řidič mi řekl, že koukal
do mobilu, což jsem mu zakázal PČR říci. Policajtovi jsem řekl "Pozdravujte kolegu Cvrčála" ... on na to
"Kolega Cvrčal je přece hodnej kluk" :-) no takové to kočkování s fízly.

Situace 2 - odjel jsem směrem k domovu. Nakoupil jsem si ve večerce a jel, no a to stejné fízlí auto, co
bylo u nehody se na mě nalepilo, STOP atd. Ignoroval jsem je a dojel po cca 2km až k domovu, kde se odehrála
hezká scénka. Pane řidiči blabla techničák, občanku, řidičák. Dal jsem jim jen techničák a občanku, řidičák
znovu nechtěli. Víte proč... atd... Nezapnutý pás. Než mě zastavili, tak jsem si pás zapnul. 
Pane X, my vás dobře známe (ano jsem známý místní potížista, dokonce mě nazvali LOKÁLNÍ CELEBRITOU),
zachovejte se jako chlap, neměl jste zapnutý pás, dáme to za 200 chlape. Nedáme, pás mám zapnutý, ju? No ale my jsme vás viděli, kolega je svědek. Já na to, ju, ale pás je za 2 body. OK tak to napíšeme, že jste jen
neměl techničák, za 2 kila a bez bodů OK? My musíme vykázat činnost, máme dnes večer dopravně bezpečnostní
akci. Nesouhlas.

"Pane X, chovejte se jako chlap a nééé jako srab. Porušil jste zákon. Jste chlap, nebo sračka?" Já: to do
dovoluješ dost, nazvat mě srabem/sračkou (fízl asi o 20 let mladší). Tykání akceptoval, další diskuse opět
na téma "my musíme vykázat činnost" a "200 CZK bez bodů" atd... atd... Já "ok do správka, vypište to, šup"
... "my to pak sepíšeme" a nakonec jsem se optal "a můžu jet?" ... "jeďte" a konec.
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #1 kdy: 07 Srpna 2020, 15:53:55 »

Policajt: "zachovejte se jako chlap!"
Obcan: "to bych vam musel dat jednu preshubu. Jeste porad chcete aby se zachoval jako chlap?" :-)
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #2 kdy: 07 Srpna 2020, 15:56:31 »

Otto: K pivu dobrá historka, jinak bezcenné. Nějak vám to nahrávání selhává podobně často, jako fízlům jejich osobní/palubní kamera.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #3 kdy: 07 Srpna 2020, 16:26:00 »

Bez videa nebo audionahravky bezcenne...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #4 kdy: 07 Srpna 2020, 19:06:06 »

Opravdu mam verit tomu ze k nehode bez zraneni prijela zachranka a doktor?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #5 kdy: 07 Srpna 2020, 19:11:00 »

Otto: K pivu dobrá historka, jinak bezcenné. Nějak vám to nahrávání selhává podobně často, jako fízlům jejich osobní/palubní kamera.

Ano hodnotou je to jenom historka pro pobavení. Míval jsem v autě TrueCam, ale je nyní nefunkční a mobil jsem si vybil behem surfování v restauraci. Myslím, že kdybych si je nahrával, žádná zábava s nabídkou "neměl jste TP" by se nekonala.
« Poslední změna: 07 Srpna 2020, 19:20:52 od Otto »
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #6 kdy: 07 Srpna 2020, 19:12:34 »

Opravdu mam verit tomu ze k nehode bez zraneni prijela zachranka a doktor?

Jistě. Poškozený řidič měl v autě dve děti, které byly z nárazu vystrašené a brečely. Sanitka a doktor tam chvíli postávali a pak odjeli zpět, podobně, jako hasiči.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #7 kdy: 07 Srpna 2020, 19:17:15 »

Opravdu mam verit tomu ze k nehode bez zraneni prijela zachranka a doktor?

Mě osobně nepřekvapila záchranka, ale ty 2 hasičská auta, co přijela s majáky k ťukanci bez nutnosti kohokoliv vystříhávat a bez úniku byť jen kapky provozních kapalin. Jinak jde o Aero Vodochody - mají vlastní hasiče.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #8 kdy: 07 Srpna 2020, 19:24:22 »

Myslím, že kdybych si je nahrával, žádná zábava s nabídkou "neměl jste TP" by se nekonala.

Je lepší, když fízl neví, že je nahráván.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #9 kdy: 07 Srpna 2020, 19:39:23 »

Myslím, že kdybych si je nahrával, žádná zábava s nabídkou "neměl jste TP" by se nekonala.

Je lepší, když fízl neví, že je nahráván.

Jasně, ale včera to nešlo. Divil jsem se, že nakonec nechtěli ani řidičák a nedali mi dýchnout. Taková neformální buzerakce, z jejich strany. Jinak ad TrueCam, měl jsem od r. 2015 celkem 3 kusy, nebyly levné a všechny záhadně odešly do věčných lovišť. Na druhou stranu detektor Genevo mám 6 let a stále non-stop slouží k mé spokojenosti.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #10 kdy: 07 Srpna 2020, 22:57:16 »

k DN na cca. 7km D11 - drobné poškození, obě vozidla po nehodě pojízdná přijelo HZS až z Říčan....
asi je to kvůli zdůvodnění toho "fondu zábran škod" nebo jak se to jmenuje...
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #11 kdy: 08 Srpna 2020, 11:32:53 »

Ano hodnotou je to jenom historka pro pobavení. Míval jsem v autě TrueCam, ale je nyní nefunkční a mobil jsem si vybil behem surfování v restauraci.

Pořiďte si diktafon.. když vidím vaše ostatní případy tak se vám to určitě vyplatí.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #12 kdy: 08 Srpna 2020, 12:05:03 »

Ano hodnotou je to jenom historka pro pobavení. Míval jsem v autě TrueCam, ale je nyní nefunkční a mobil jsem si vybil behem surfování v restauraci.

Pořiďte si diktafon.. když vidím vaše ostatní případy tak se vám to určitě vyplatí.

Normálně mám s sebou dva mobily, včera jen jeden a vybitý. Diktafon někde mám, ale ještě analogový :-). Nahrávek PČR mám z minulosti hodně....
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Kurwa zachovej se jako chlap :-)
« Odpověď #13 kdy: 08 Srpna 2020, 13:23:39 »

Myslím, že kdybych si je nahrával, žádná zábava s nabídkou "neměl jste TP" by se nekonala.

Je lepší, když fízl neví, že je nahráván.

Mám dilema, co je skutečně lepší - disponuji skrytou kamerou (psací pero):
  • Očitě nahrávat na telefon i skrytě
  • Nahrávat očitě i skrytě, a po případné výzvě telefon vypnout, nebo jen uklidit do kapsy, aby nahrával aspoň zvuk
  • Nahrávat pouze skrytě
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 08 Srpna 2020, 13:35:45 od swenak »
IP zaznamenána