30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Žádost o rozsudek okresního soudu  (Přečteno 7994 krát)

keymaker

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Žádost o rozsudek okresního soudu
« kdy: 02 Srpna 2020, 09:31:26 »

Sháním někoho, kdo má datovou schránku a kdo by byl ochoten poslat žádost o spis/rozsudek klasicky dle 106 na jeden nejmenovaný okresní soud. Já jsem bohužel při podávání žádosti udělal hloupou chybu, tak mně nebylo vyhověno. Odvolání na ministerstvo by bylo na dlouhé lokte s nejistým výsledkem, tak mě napadlo zkusit se poptat zde. Bližší info přes sz. Děkuji.
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o rozsudek okresního soudu
« Odpověď #1 kdy: 02 Srpna 2020, 12:31:37 »

Já to klidně pošlu.
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o rozsudek okresního soudu
« Odpověď #2 kdy: 02 Srpna 2020, 20:22:21 »

Podejte znova sám bez hloupé chyby - úřadu není blbé vydávat na 3x rozhodnutí a vy se stydíte za jednu žádost?
IP zaznamenána

keymaker

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o rozsudek okresního soudu
« Odpověď #3 kdy: 03 Srpna 2020, 07:51:02 »

To jsem samozřejmě udělal, výsledek pořád stejný - žádost se zamítá >:(
Nejde o to, že byla v mé první žádosti nějaká formální chyba, ale jednalo se spíš o strategickou chybu. Nechci to takhle veřejně probírat, jedině přes sz, aby ta žádost kolegy lora měla šanci na úspěch. Pokud mu bude vyhověno, tak pro poučení ostatních sem můžu sdělit nějaké bližší info.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o rozsudek okresního soudu
« Odpověď #4 kdy: 03 Srpna 2020, 08:31:30 »

Jde vám o nějakou strategii/kočkování a nebo prostě chcete vidět spis? Síť nahlížečů nepomůže?
IP zaznamenána

keymaker

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o rozsudek okresního soudu
« Odpověď #5 kdy: 03 Srpna 2020, 13:41:40 »

Stačí mně vidět spis, ale bohužel nejsem účastníkem řízení, takže síť nahlížečů nepomůže (sám nejsem oprávněn nahlížet, takže nemůžu ani nikomu dát plnou moc). Kolega lora již odeslal žádost, tímto mu děkuji a uvidíme, jak pochodí. Pak sem hodím bližší info.
IP zaznamenána