30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Opilá řidička nabourala v Praze služební auto, policista zemřel  (Přečteno 4687 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Opilá řidička nabourala v Praze služební auto, policista zemřel
« Odpověď #15 kdy: 08 Července 2020, 14:19:33 »

Nevidím v tom nic nestandardního. K vazbě patrně nebyly shledány důvody (o tom navíc nerozhoduje PČR, zřejmě to SZ vyhodnotil tak, že to ani nemá smysl zkoušet), a v takové situaci s obviněním není důvod spěchat. Skutková věta se sice dá i v průběhu řízení upravovat, ale je to pruda a potenciální zdroj chyb, kterých se pak může obhajoba chytat. Tedy že čekají na rozbory dáva smysl už jen kvůli tomu, aby bylo jasné, jestli tam opravdu byly drogy, jaké a v jakém množství (zatím mají asi jen to orientační lízátko).
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Opilá řidička nabourala v Praze služební auto, policista zemřel
« Odpověď #16 kdy: 10 Července 2020, 15:37:10 »

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/policie-propustila-ridicku-ktera-usmrtila-policistu-40330152#seq_no=7&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=sNxMQM0pkdm-202007101335&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=


Pražští policisté pustili domů řidičku, která v neděli večer v opilosti a pod vlivem drog narazila na ulici 5. května do policejního vozu, v němž zahynul ostravský policista (32) a jeho kolegyně s kolegou utrpěli vážná zranění. Kriminalisté museli ženu propustit, protože ji zatím z ničeho neobvinili.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Opilá řidička nabourala v Praze služební auto, policista zemřel
« Odpověď #17 kdy: 10 Července 2020, 16:12:44 »

Update: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/opila-ridicka-zpusobila-havarii-zabila-policistu-praha.A200710_152220_praha-zpravy_rsr

Kvůli zabití policisty při nehodě obvinili řidičku, stíhaná je na svobodě
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Opilá řidička nabourala v Praze služební auto, policista zemřel
« Odpověď #18 kdy: 21 Července 2020, 11:49:36 »

Možná mne budete mít za cynika, ale jak Švejdar tak krajský ředitel brečí jaká to že je ztráta jednoho policajta. Když nás před 17ti lety nabouralo služební vozidlo PČR, které vyjelo v zatáčce, mne ten policajt zmasakroval a clověk mi nejbližší mi tam umřel pod rukama, tak se ani nikdo od PČR nesnažil omluvit, naopak se to snažili hodit na mne a dělali nátlak na svědky ve dvou dalších autech.

Takže fakt mi ho není líto, když se dá předpokládat, že policajti opět neměli bezpečnostní pásy, protože na ně se přece fyzikální zákony nevztahují! Sorry, i po těch létech je to pro mne hodně emoční, když zabili 25ti letého kluka pár měsíců po promoci.....
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Opilá řidička nabourala v Praze služební auto, policista zemřel
« Odpověď #19 kdy: 21 Července 2020, 12:18:27 »

Možná mne budete mít za cynika, ale jak Švejdar tak krajský ředitel brečí jaká to že je ztráta jednoho policajta. Když nás před 17ti lety nabouralo služební vozidlo PČR, které vyjelo v zatáčce, mne ten policajt zmasakroval a clověk mi nejbližší mi tam umřel pod rukama, tak se ani nikdo od PČR nesnažil omluvit, naopak se to snažili hodit na mne a dělali nátlak na svědky ve dvou dalších autech.

Takže fakt mi ho není líto, když se dá předpokládat, že policajti opět neměli bezpečnostní pásy, protože na ně se přece fyzikální zákony nevztahují! Sorry, i po těch létech je to pro mne hodně emoční, když zabili 25ti letého kluka pár měsíců po promoci.....

No, ale za tohle přece ten mrtvý policajt nemohl, ne? A vzhledem k tomu, že byl sešrotován zadek, tak si myslím, že použití pásů je celkem bezpředmětné...
IP zaznamenána

Dýkej

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 370
    • Zobrazit profil
Re:Opilá řidička nabourala v Praze služební auto, policista zemřel
« Odpověď #21 kdy: 22 Července 2020, 21:23:45 »

Nevíte někdo jak se jmenovali ti 2 zranění? Mám lehký pocit, že jednoho sem měl mít nedávno na ústním jednání a nedostavil se právě kvůli vážnému zranění a ta doba by +- seděla.
IP zaznamenána