30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidiči v Brně obcházejí modré zóny stáním ve vnitrobloku. Zasáhne kontrolor  (Přečteno 5349 krát)

rutak11

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 019
    • Zobrazit profil

Já asi nechápu jakým přestupkem má být parkování ve vnitrobloku.
IP zaznamenána

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil

Některé ty vnitrobloky(pozemky) by měly patřit městu , ne soukromým majitelům. Tak jestli není vyvíjen tlak na město aby s tím něco udělalo. Jinak je to samozřejmě hnus.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 923
    • Zobrazit profil

Jestli jsem to dobre pochopil, existuji jakasi povoleni pro rezidenty, ktera jim umoznuji parkovat ve vnitrobloku. Ale co konkretne zakazuje tam parkovat nerezidentum, to se v tomto typicky informacne hodnotnem clanku neuvadi, Ale rekl bych, ze urednici neco kreativniho vymysli. Osobne mi uz krajne podivne prijde to, ze domnele prestupky bude oznamovat civilni zamestnanec uradu.
IP zaznamenána

re4zon

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil

Hlavně by mě zajímalo, k čemu jim kontrolor bude. Zákaz vjezdu nejde sprdelizovat, parkování tam zakázáno není a pokud by to hráli na neponechání vzdálenosti, dopadne to na všechny povolení nepovolení. Leda by doplnili / vyměnili značení. Že to má být bič na ovce je věc druhá..
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil

Ať to bude ve finále vypadat jakkoliv, počítá se s tím, že většina ovcí dá vlnu, protože vrchnost má vždy pravdu... Standardní ovce také neřeší, jestli cajt provádí vše správně. A úřadu tady taky stačí, aby 2/3 ohli hřbet a zbytek se neřeší
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Je vůbec zmiňovaný postup kontrolora možný?

Asi ano.. přestupky může hlásit kdokoliv..
moc se to neliší od situace kdy bába z baráku sedí za oknem a udává jako hobby..
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil

normální psvb...

Ale nevím kde, někde jsem cca před 1-2 lety četl o tom, jak se tohle má podpořit a rozjet v pze. Tedy blbě zaparkuješ a všímavý občan podá občanské upozornění. Nevím, jestli to nebylo i diskutováno na d-f
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World

Jak to vlastně tady na předměstí Vídně kontrolují? Čistě pochůzkáři (+udání)?

A rozdávají lístky, boty, nebo je aktivní odtahovací mafie?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil

Jezdí auto s kamerami + ráno po 10 H loví v centru pochůzkáři.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 190
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Je tu vsechno ~8-17
-eltudu
-lopaty
-odtahy
v beznou dobu je to videt neustale v provozu, kasa se plni
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World

OK čili optimálně starou vraždu (kterou nemá smysl odtahovat, protože by si pro to asi nikdo nepřišel) při samotným okraji parkovat tak, aby samozřejmě vůz čurácky nepřekážel, jinak dobrý, jo? Lístečky a mobilní buzerbudky jsou v cajku.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Pohledem úředníka bude nejlepší tam dát kameru s rozpoznáváním značek, automaticky rozesílat sprdele, místní whitelistovat.
IP zaznamenána

Houbař

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil

A jejda, to se mne tyka dost. Predpokladam, ze prestupek bude neopravneny zabor verejneho prostranstvi, kdy ale nelze stihat provozovatele. Takze uvidime, treba neni ceho se bat. Usmevna citace z clanku:
Městská policie má ale dlouhodobě podstav a nemůže dohlížet na vše.
Ja si naopak myslim, ze jich je az moc. Az si nektera politicka strana da do programu jejich zruseni, ma hlasy cele nasi rodiny.
IP zaznamenána