30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Rodině v pomalejším autě rozbil na D4 okno kuličkou  (Přečteno 2552 krát)

Jenyk

  • Příspěvků: 684
    • Zobrazit profil
Re:Rodině v pomalejším autě rozbil na D4 okno kuličkou
« Odpověď #1 kdy: 30 Června 2020, 20:39:57 »

Neobhajuji ho, ale přejel doprava - tedy vpravo bylo na uhnutí místo. Potkali se dva blbci.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Rodině v pomalejším autě rozbil na D4 okno kuličkou
« Odpověď #2 kdy: 30 Června 2020, 20:58:20 »

Ja to citim stejne, prejel do praveho, dojel na uroven a jeste mel cas na kulicku... Neschvaluju to, ale ten v tom levem by zaslouzil obrazne receno taky dostat pekne pres drzku... Jenze vezl deticky, tak meli jet asi vsichni podle nej.

Ten titulek mel znit: Ridic v levem pruhu odmital uhnout, za nim jedouci  ridic jej podjel a kdyz byl na jeho urovni rozbil mu okno. Jenze to by nebylo asi pro presstituty zajimave, zumpa smradlava...
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Rodině v pomalejším autě rozbil na D4 okno kuličkou
« Odpověď #3 kdy: 30 Června 2020, 23:53:22 »

Občas z okýnka vyplivnu žvýkačku, mám také očekávat 5 až 12 let? (vlastně asi více, dělám to opakovaně)
IP zaznamenána

grg

  • Příspěvků: 89
    • Zobrazit profil
Re:Rodině v pomalejším autě rozbil na D4 okno kuličkou
« Odpověď #4 kdy: 01 Července 2020, 10:19:39 »

Občas z okýnka vyplivnu žvýkačku, mám také očekávat 5 až 12 let? (vlastně asi více, dělám to opakovaně)
Ak si taký drsňák, že aj tvoja žuvačka je zo skla, tak určite.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Rodině v pomalejším autě rozbil na D4 okno kuličkou
« Odpověď #5 kdy: 01 Července 2020, 10:44:19 »

Možná mu měl advokát poradit, že vyholenej týpek, kterej má roušku s lebkama si tak trošku neverbálně koleduje o vyšší sazbu :-)
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 999
    • Zobrazit profil
Re:Rodině v pomalejším autě rozbil na D4 okno kuličkou
« Odpověď #6 kdy: 01 Července 2020, 14:05:47 »

Ale pokud je souvislá kolona, jak v levém, tak v pravém pruhu, tak ježko ti všichni v levo budou uhybat jednomu, co potřebuje zrovna projet. On by klidně jel rychleji, ale nemůže, protože predním jede auto.
To že na dálnici měl místo, aby se dostal z prava k autu o ničem nevypovídá. Protože pokud se dodržují bezpečné rozestupy, tak tam to místo bude vždy.
IP zaznamenána

y1

  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil
Re:Rodině v pomalejším autě rozbil na D4 okno kuličkou
« Odpověď #7 kdy: 02 Července 2020, 09:04:41 »

Neobhajuji ho, ale přejel doprava - tedy vpravo bylo na uhnutí místo. Potkali se dva blbci.
Tak to že je tam místo kudy se dá protáhnout auto neznamená že tam musím okamžitě zapadnout - pokud stále předjíždím - aby někdo mohl letět.
Pokud jedou dva kamiony 90, 100m od sebe,  naprosto běžně se mi stává že já je předjáždím cca 150kou a za mnou někdo (většinou Polák v čipnuté ovci) zahřívá gumy, lepí se mi na prdel a myslí si že skočím na brzdy a uhnu mu to té škvíry...  Fakt ne.
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Rodině v pomalejším autě rozbil na D4 okno kuličkou
« Odpověď #8 kdy: 02 Července 2020, 09:40:07 »

Vypadá to, že se potkal levoproudař (i když to nemusí být vůbec pravda - hustý provoz) s lepičem, co si myslí, že silnice je jen a jen pouze pro něho. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že druhý typ je mnohonásobně nebezpečný. Mnokrát se mi stalo - většinou na jižní spojce, že za souvislého provozu, kdy jedu v levém pruhu a držím si bezpečnou vzdálenost od auta přede mnou, se mi metr na zadek nalepí idiot, co si myslí, že se narvu do té škvíry vpravo jen, aby mohl popojet o dvacet metrů a nalepit se na další auto.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Rodině v pomalejším autě rozbil na D4 okno kuličkou
« Odpověď #9 kdy: 02 Července 2020, 09:53:03 »

Mám dojem, že příběh není o tom, jestli je horší strážce levého pruhu nebo blb, co se za každou cenu musí cpát dopředu.

Je to o tom, že jezdit jako pako a házet na jedoucí auta předměty schopné vysklít okénko, není, jak by řekl Jules, stejná liga, je to úplně jinej sport!
IP zaznamenána