30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Sdělení skutečností potřebných k určení totožnosti řidiče  (Přečteno 9715 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Sdělení skutečností potřebných k určení totožnosti řidiče
« Odpověď #30 kdy: 25 Června 2020, 15:40:51 »

Ok, ti ho obeslou, ten taky odmítne, půjde to na sprdel a v závěru zaplatím taky, ne?

Může to tak skončit.. ale je tam šance že to vyhnije a nebo SO udělá nějakou botu kterou pak můžete použít.
Viděl jsem že udání řidiče byla konečná.. SO ani udaného řidiče nekontaktoval a nechal to vyhnít.

Další plus je vzdělávání.. čím víc se v řízení stane tím víc zkušeností načerpáte pro příště.

Samozřejmě ještě lepší by bylo když by to kolega Caroprd111 nepopřel jednoznačně a nebo dokonce nechal proti sobě zahájit řízení.. ale u přestupku se zákazem řízení by do toho asi šlo jen málo lidí.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Sdělení skutečností potřebných k určení totožnosti řidiče
« Odpověď #31 kdy: 25 Června 2020, 16:35:33 »

.. ale u přestupku se zákazem řízení by do toho asi šlo jen málo lidí.
Zejména kvůli někomu, kdo se čerstvě zaregistroval a navíc z něj vyloženě čiší neochota podnikat jakékoli kroky.
IP zaznamenána

dredtatum

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Sdělení skutečností potřebných k určení totožnosti řidiče
« Odpověď #32 kdy: 25 Června 2020, 16:42:39 »

Co tady čtu, tak přestupky podobné mému se vždycky vyresily pokutou. Takže shánět Helmuta nebo někoho, na koho to hodím a oni mi stejně potom dají pokutu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Sdělení skutečností potřebných k určení totožnosti řidiče
« Odpověď #33 kdy: 25 Června 2020, 18:54:08 »

To by mne zajímalo, kde to čtěte. Já tu vidím převahu WIN případů.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Sdělení skutečností potřebných k určení totožnosti řidiče
« Odpověď #34 kdy: 19 Července 2020, 17:10:24 »

Co tady čtu, tak přestupky podobné mému se vždycky vyresily pokutou. Takže shánět Helmuta nebo někoho, na koho to hodím a oni mi stejně potom dají pokutu...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Chlape proboha......... Divím se vůbec místním borcům, že se vám tak věnují. Nechci znít toxicky, chápu, že dost možná nemáte čas to vše studovat.. Ale tady vám xkrát vysvětlili jak slabomyslnému co a jak (ačkoliv to zde na fóru už xkrát je) a vy se ptáte furt dokola....
Body ani zákaz řízení nedostanete, pokud se nepřiznáte. Můžete odmítnout udat osobu blízkou na základě LZPS. Dostanete finanční pokutu a tam to skončí. Nebo můžete uplatnit Helmuta, kde budete pár měsíců hrát s úřadem ping-pong, úřad třeba udělá chybu (nebo se na to vysere) a vy možná vyhrajete. Nebo při nejhorším zaplatíte (pokud se nepletu) stejnou pokutu + možná 1000 Kč za SŘ. Thats all. Vyberte si.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.