30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva k uhrazení odpustku - zákaz stání P7  (Přečteno 1952 krát)

Colossus

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Výzva k uhrazení odpustku - zákaz stání P7
« kdy: 13 Října 2020, 17:18:49 »

Zdravím všechny,

přišla mi výzva z magistrátu k uhrazení pokuty za parkování v "Zóně s dopravním omezením zakazující stání", značka IZ8a. Dočetl jsem se zde, že celá P7 je v této zóně, takže nezáleží na tom, že jsem kolem žádné značky nejel?
Parkoval jsem tam 20 dní v měsíci kvůli práci a přišla mi pokuta z prvního dne a další čeká na poště (nevím ze kdy).
Jaký doporučujete postup? Zaplatit, ignorovat, podat odpor? Nevím, jestli je možnost to vyhrát, když budou argumentovat, že značka byla při vjezdu do P7.
Stál jsem na plácku pod Libeňským mostem (Sanderova). Zde je streetview: https://www.google.cz/maps/@50.1036307,14.4579759,3a,75y,77.87h,81.98t/data=!3m6!1e1!3m4!1so3NdKqC4eXKTkHc4pKR2bw!2e0!7i16384!8i8192

Budu rád za jakoukoliv radu.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení odpustku - zákaz stání P7
« Odpověď #1 kdy: 13 Října 2020, 19:09:36 »

Výzvu od MHMP ignorujte..
argument neprojetí kolem značky mě taky zajímal jak budou reagovat, ale nikdy mi nedali šanci  :) :)
V případech kde došlo na odpustkovou výzvu kterou provozovatel ignoroval (něco bylo LOST dřív než jsem se k tomu dostal.. obvykle botička a zaplaceno na místě) tak se už nikdy nic dalšího nestalo a skončilo to promlčením.
IP zaznamenána

Colossus

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení odpustku - zákaz stání P7
« Odpověď #2 kdy: 17 Října 2020, 23:04:45 »

Díky za doporučení. Budu to tedy ignorovat a uvidím, zda to budou dál řešit ;)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k uhrazení odpustku - zákaz stání P7
« Odpověď #3 kdy: 18 Října 2020, 02:08:09 »

POkud (a to opravdu spíš poteče voda do kopce) by přeci jenom něco (krom dalších odpustků) přišlo dá se docílit společné projednání s hodně menší sazbou, než jednotlivě.
Ve Vaší situaci by bylo nejhorší začít tyto odpustky platit.
IP zaznamenána