30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Telefonické předvolání k výslechu  (Přečteno 8397 krát)

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
Telefonické předvolání k výslechu
« kdy: 09 Června 2020, 20:00:45 »

Dnes mi volal PaCh , že se mám dostavit dne toho a toho v tolik hodin na výslech ohledně nějakého člověka z Děčína, který prý si založil jakýsi podvodný eshop a vyslýchají všechny jeho dodavatele ( neřekli mi ani jeho jméno, jen že jsem mu prodal nějaké zboží za 8 tis).
Já v žádných černotách nejedu, takže není co skrývat, ale na druhou stranu nemám chuť jet do jiného města podávat vysvětlení a ztrácet čas.  Po telefonu mi ještě řekl, že pokud se nedostavím tak mohu být předveden.. Sakra co je momentálně za rok?? A to už je to líp?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #1 kdy: 09 Června 2020, 20:05:18 »

Se šmejdy se nebavíme.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #2 kdy: 09 Června 2020, 20:06:38 »

Hmm, z jednani se telefonicky omluvte s odkazem treba na strevni problemy s tim ze zavolate behem dne podle toho jak vam bude lip na novy termin. A pak telefony fizlum nezvedejte a zaveste hned jak se fizl predstavi. A nakonec odeprete vypoved (az prijde predvolani postou / datovkou / fizlem).
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #3 kdy: 09 Června 2020, 20:48:44 »

to Číkus:  A jak to dopadlo...Přivezli hrnce osobně? :-)

Je vůbec nějaká zákonná úprava, že mohou takto po telefonu obtěžovat?
Navíc kdyby poslali dopis co chtějí, tak jsem ochoten jim mailem poslat požadované - ale víc aktivity nehodlám vynakládat.

Číslo už zapadlo mezi hromadu dalších přijatých hovorů a hledat na webu číslo na fízlárnu mi nikdo nemůže přikázat.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #4 kdy: 09 Června 2020, 20:51:39 »

Kapitán Zmrd to vzdal. Hrnce nepřivezl.

Ono hlavně po telefonu nelze ztotožnit, takže těžko s jistotou říci, s kým fízl vlastně mluví. A zda je vůbec mluveno s fízlem.
IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #5 kdy: 09 Června 2020, 21:08:56 »

V Děčíně to jsou vůbec borci, hlavně na hospodářské kriminálce, vše ofiko, zákonnou cestou, jinak nikam nejedu.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #6 kdy: 09 Června 2020, 22:56:51 »

když něco chtějí, ať si Vás řádně předvolají
aspoň se dozvíte v jaké věci a v jaké pozici
IP zaznamenána

re4zon

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #7 kdy: 10 Června 2020, 15:06:16 »

Aplikoval bych stejnou strategii, jako na energetické, finanční a jiné otrapy. Nejdřív dělat hluchého / blbého a chtít všechno 5x zopakovat, pak se na chvíli odmlčet a nakonec pustit https://youtu.be/gmWTH7SAQgA. Většinou to končí u druhého bodu, chytřejší pochopí už u prvního.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #8 kdy: 12 Června 2020, 09:19:00 »

Celkem pravidelně s nima hraju tuto hru. Ano, můžou předvolat po telefon, ale já mám právo jim nevěřit že to jsou policajti. Skutečnost, z čehož toto vždy dovodím je jeho divé chování, a skutečný policajt vy mne poučil přesně tak jak je pak napsané v písemné výzvě. Rozčilují se ale nic s tím neudělají.

K pozvání do Děčína. Pokud v Děčíně nebydlíš, tak platí §53 Trestního řádu:
(1) Soud, státní zástupce a policejní orgán vykonávají jednotlivé úkony trestního řízení ve svém obvodu zpravidla sami. Mimo svůj obvod vykonávají jednotlivé úkony trestního řízení dožádáním okresního soudu, státního zástupce nebo policejního orgánu, v jehož obvodu má být úkon proveden, nebo prostřednictvím videokonferenčního zařízení; není-li úkon prováděn prostřednictvímvideokonferenčního zařízení, vykonají jej mimo svůj obvod sami, jen jestliže věc nesnese odkladu nebo je-li toho pro řádné posouzení věci nezbytně třeba.

Od toho tu je dožádání výslechu na nejbližší služebně tvému trvalému pobytu. Jenomže jim se nechce psát dožádání, pak jim na to na jiných služebnách kašlou a řeší to až 30 tý den tak se snaží zneužívat neznalosti ovčanů....
S jedním v SČ hraju tuto hru už 5 měsíců.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #9 kdy: 02 Července 2020, 18:33:39 »

Popis pokračování... Začali obtěžovat další PaChové po telefonu a teď již z blízkého města.. Na poprvé jsem to vyignoroval.
Pak začali prudit víc - volali, psali SMS a vyhrožovali předvedením.. Asi by k tomu nejspíš nedošlo, ale už mě nasrali a tak jsem tam zašel.
1) v žádné SMS nebylo jméno PaCha.. A na ohlašovně nevěděli ke komu vlastně mám jít.. Prošel nějakej starší PaCh a jal se radit
   a slečně ohlašovatelce řekl, že to vypadá na nějakýho z mladejch :-) Obvolali 3 a napotřetí se trefili.. Přišlo takový ucho s tím, že
   musí náhle odjet k případu ať na něj hodinku počkám. Řekl jsem mu že ani omylem. Tak značně s nelibostí dal přístup ke složce slečně v ohlašovně, ať  provede výslech ona.
2) Slečna začala: dejte mi doklady a mám na Vás pár otázek..  A začala číst .. já stručně odpovídal
    Vytiskla to a dala mi to k podpisu ..  :-)
3) Na Úředním záznamu bylo napsáno : Před započetím podání vysvětlení jsem byl policistou řádně poučen.....a že text byl hlasitě diktován  . Ani jedno samozřejmě neproběhlo..  Tak říkám slečně , že to asi není úplně v pořádku a že tohle nepodepíšu - navíc si do odpovědí moje stručné odpovědi literárně dle svého uvážení rozvíjela. Snažila se vykoktat, že to poučení si právě čtu a že to takto stačí.. A když už jsem ji řekl, že to snad nemyslí vážně tak už byla úplně zticha..
Tak jsem jí tam napsal , že jsem se dne .... zúčastnil výslechu, při kterém jsem nebyl poučen a text nebyl hlasitě diktován a byl svévolně policistkou upraven.  a ještě jsem si tento papír vyfotil na policejním stole,aby se náhodou neztratil a nebo nějak neupravili.
A to mi ještě na papírek během výslech napsala emailovou adresu , kam chce poslat nějaký dokumenty .. A adresa byla ..xxxxx@seznam.cz. 
SVET SE ZBLAZNIL.. tak opravdu varování pro všechny při jakémkoliv kontaktu s POLICII ... vše si v klidu přečíst a nenechat se vmanipulovat do jejich hry...
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #10 kdy: 02 Července 2020, 19:41:41 »

Ja bych ji to vse dal i na to co chtela a s tim na UOOU.
Nasledne nereseni UOOU a sup videozaznamem na YT/h@ovna... pekne vykoupat v tom vsechny.
V dobre vire jsem uposlechl pokynu policistky, treba najde pak slusne zamestnani v Idlu a nebude skodit.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #11 kdy: 03 Července 2020, 11:01:49 »

SVET SE ZBLAZNIL.. tak opravdu varování pro všechny při jakémkoliv kontaktu s POLICII ... vše si v klidu přečíst a nenechat se vmanipulovat do jejich hry...

Kdybyste poslechl zdejší dobře míněné rady, mohl jste si tuhle zbytečnou zkušenost, čas a svoje nervy ušetřit :)

A to ještě nevíte jak překroutí a naloží s tím co jste jim tam řekl.....
« Poslední změna: 03 Července 2020, 11:03:35 od pk202 »
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #12 kdy: 03 Srpna 2020, 15:04:22 »

Tak opět daší epizoda.. Přišly už 2 SMS zase z Děčína ( když přes místní PaChy neuspěli tak to opět zkouší napřímo)
A se zněním ať jej kontaktuji, jinak bude nucen zaslat hlídku na předvedení do místa bydliště.. Kriminální policie Děčín..
Co mi je po nějaké podvodníkovi z Děčína co prý vybral zálohy na dodání zboží - které koupil ode mne- ale jim zboží už nedodal.
Je správna moje doměnka, že nejdříve musí poslat nějaký dopis , kde napíšou co chtějí? A že nemůžou jen tak zastavit u dveří a naložít do auta a odvézt na fízlárnu?
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 859
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #13 kdy: 03 Srpna 2020, 15:35:21 »

Na tu SMS hezky stejným stylem odepište "Polib mi prdel blbečku, už mě ty fóry nebaví. A jestli budeš pokračovat, podám trestní oznámení. Kancelář prezidenta republiky"
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Telefonické předvolání k výslechu
« Odpověď #14 kdy: 03 Srpna 2020, 18:32:46 »

Mate jeste kontakt na nabidku levnych hrncu? Jiste je tu plno zajemcu.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin