30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Sčítání lidu v roce 2021 bude zase pod hrozbou pokuty povinné pro všechny  (Přečteno 16879 krát)

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil

Tak se přiznejte, kdo z vás to byl? Kdo zmáčknul na jejich webu to červené tlačítko „nechci se sečíst“?
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Tady i vyjádření. Analyzují, o co jde. No, jak to byl ten vtip....prostě, lidi jim tak kur... začali po probuzení lézt :-)

https://www.lupa.cz/aktuality/scitani-lidu-domu-a-bytu-2021-zacalo-online-formular-je-ale-momentalne-nedostupny/
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil

Nepoučili se z Cimrmana, měli formulář vystavit rovnou na mýtince.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Me by zajimalo, kolik tech uzivatelu tam v sest hodin v sobotu rano bylo. Protoze pochybuji, ze by to bylo z 10 milionu lidi nejake vyznamnejsi cislo. Tisice, max desitky tisic?
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil

Je vůbec zajímavé, jaké úspěchy státní správa má....

- registrace očkováni Covid- systém zkolaboval první den půl hodiny po spuštění
- systém dálničních známek - zkolaboval první den
- systém přerozdělování Covid pacientů - zkolaboval
- sčítání lidu - systém zkolaboval první den
- systém žádosti o Covid státní podporu - zkolaboval, tedy dle tvrzení vyhořel....

Ale běda nevolníku, když něco odevzdáš pozdě

IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Tak už to funguje, asi, že je noc a dost zájemců spí :) Kroků je pár. Pouze pár poznámek:

1) V dnešní šílené době má úřad koule/vagínu a vybrat si můžu jenom muž/žena.
2) Při výběru státu není našeptávač, není seřazeno dle třeba předešlých statistik a tak na první místě není ČR/UA/SK..., ale Afgánistán, lze naklepnout první písmenu státu a pak již nutno scrolovat. Toto ale dělají i formuláře v soukromém sektoru, prostě stupidita.
3) Pokud si vyberu, že mé bydliště po narození bylo Německo, tak jak je pravděpodobné, že můj mateřský jazyk bude Český, Polský, Ukrajinský? Opět by se toto mělo nabídnout dle mého dle nějaký vazeb na předtím vybraný stát.
4) Na konci nemám možnost si uložit zadané údaje, jenom je zobrazit. Stejně tak nemám žádné potvrzení, že jsem vyplnil, odeslal, pouze v posledním kroku je vidět číslo odeslaného formuláře. Jinak můj byl někde kolem 450000.


« Poslední změna: 27 Března 2021, 22:42:48 od swenak »
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil

Dobré ale je, že stačí vyplnit 1 online formulář rovnou za celou rodinu. Jsem ani nečekal, že to bude tak rychlé a jednoduché. Ale že jim hned po spuštění spadne systém, to jsem očekával. Ja měl teď pořadové číslo formuláře kolem 470000.
« Poslední změna: 28 Března 2021, 05:51:19 od alo.is »
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

Tak jsem se chtěl sečíst a přišly mi tři dálniční známky, rezervace na očkování, přijetí do tendru na Dukovany a dvě fotky Schillerový.
IP zaznamenána

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil

Tak tomuto teda nerozumím
"Online forma sčítání tak skončí stejně jako „papírová” verze. Ta začne 17. dubna"
Jak teda  budou vědět komu mají doručit papírový formulář?

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/online-scitani-lidu-se-prodlouzi-o-mesic-40355342
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil

Píší tam ale stále ještě, že online sčítání končí za 12 dnů.
https://scitani.cz/
Asi nečekali, že bude tak velký zájem online.
« Poslední změna: 28 Března 2021, 20:47:59 od alo.is »
IP zaznamenána

OdporSystemu

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil

Tak co vy vovce?
Uz jste sectene?
Nebo jsem jedina ovecka ktera zatim odolava?
Akorat nevim jak to nakonec budu obhajovat, cekala jsem vsude spoustu navodu jak se vyhnout, a nikde nic.
Dokonce i velky D-fens rekl vyplnit, a to jsem doted nerozdychala.
To ze vyplnite nabozenstvi Jedi nebo jinou podobnou picovinu je uplne k nicemu, akorat tim reknete ze jste ateiste, nebo tim zpochybnite ostatni zadane udaje.
To ze jim date cestou svoje cookies, to nikoho netrapi. Kolik lidi asi pouziva Tor?
Vsude sama spoluprace, zadny poradny odpor systemu, jsem smutna a zklamana ovecka.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil

odpor musí být sofistikovanější, bohužel doba se mění. takže za mně odpovědět nesmysl, ale jen tak naprázdno tedy na oko reálné, byť nic neříkající. aby si případný hodnotitel řekl, to jsem se toho zase dozvěděl...
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil

...Akorat nevim jak to nakonec budu obhajovat...

Vyplnil jste tisteny formular, hodil do schranky Ceske posty a ta to ztratila.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 893
    • Zobrazit profil

Já jsem zkusil vyplnit formulář na webu, ale byla tam hláška, že je to nedostupné. Takže jsem pojal nedůvěru k online sčítání a čekám až mi sčítací komisař donese formulář.
IP zaznamenána