30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Praha, stání na chodníku, "bleskové" výzvy  (Přečteno 1867 krát)

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil
Praha, stání na chodníku, "bleskové" výzvy
« kdy: 18 Května 2020, 12:15:30 »

Uprostřed koronakrize, dvě noci po sobě, cca mezi 1-2. hodinou ráno bylo "zjištěno vozidlo páchající přestupek". Do DS dorazily od Schweinpérovo magorátních poskoků v pátek večer (asi náhoda) dvě výzvy za dvě noci, cca 5 minut po sobě.

Zajímá mě jen jedna věc: od okamžiku, kdy "vozidlo spáchalo přestupek" do odeslání výzvy k zaplacení výpalného uplynuly pouze přibližně dva měsíce. To se magoráci začali snažit nějak víc? Co vim, tak bývaly delaye okolo půl roku...

<irelevantní poznámka>Netřeba dodávat, že v onom místě se na chodníku stojí běžně, nikdy to nikomu nevadilo, PČR to nikdy neřešili a v celym sídlišti je víc aut, než parkovacích míst.</irelevantní poznámka>
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Praha, stání na chodníku, "bleskové" výzvy
« Odpověď #1 kdy: 20 Května 2020, 22:59:19 »

Výzvy můžou chodit i rychle.. to jen posílají nějakou šablonu a nemají s tím žádnou práci..

ale jestli je to MHMP tak výzva mohla přijít pozdě a nebo brzy, ale po ignorování se už obvykle nic dalšího nestalo.
IP zaznamenána

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil
Re:Praha, stání na chodníku, "bleskové" výzvy
« Odpověď #2 kdy: 25 Května 2020, 00:02:15 »

jj, ignorace, samozřejmě. Jen je to už fakt dlouho, co mi poslali liebesbrief, tak mě trošku zarazilo, že to přišlo tak rychle, bo před tim to bylo vždycky min. půl roku.
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Praha, stání na chodníku, "bleskové" výzvy
« Odpověď #3 kdy: 25 Května 2020, 22:15:20 »

Já teď od MHMP nic úplně nového nemám.. ale u případů za minulý rok to běžně bylo 1-2 měsíce.

Největší rychlost jsem MHMP naměřil  ;D ;D na začátku roku 2018.. u některých případů výzvy přišly asi za 3 týdny.
IP zaznamenána