30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Rychlost v DE v době kdy jsem byl v práci  (Přečteno 2759 krát)

Václav wencaS

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Rychlost v DE v době kdy jsem byl v práci
« kdy: 30 Dubna 2020, 17:58:31 »

Došlé dokumenty přišli v obyčejné obálce do schránky. Zatím sbírám informace a postupně to řeším. Momentálně nedokážu říct zda je to podvrh. Pokud by to podvrh nebyl pak někdo jezdí se stejnou RZ jako mám já, jen moje není tak pomačkaná. Prý v Německu padělky CZ RZ nic neobvyklého. Byl jsem na dopravní policii a předal jsem to i k řešení na obvodním oddělení policie, ale i tak na to budu reagovat. Kopie všeho co odešlu si policie žádá přiložit ke spisu.

Nesmyslná pokuta z Německa za překročení rychlosti 3.4. 2020 ve 14:01. Nechápu jak se tam dostala moje RZ, v ten den jsem byl v práci a auto bylo zaparkované v areálu podniku od 13:15 do 0:44. A protože jsem řidič u MHD, vím naprosto přesně, kde jsem se v čas přestupku nacházel.

Individuum na fotce nejsem já a nikdy v životě jsem ho neviděl. Moje auto bylo kupované nové (8km na tacháku) a dosud neopustilo Českou republiku, tedy nikdy nebylo ani v Německu.

Je mi doporučován tento postup:
Vyplnit formulář (body viz příloha formuláře):
  • řidič nejsem já
  • neznám totožnost toho člověka na fotografii.
  • nepřiznávám
  • vyjádření, že jsem byl v práci, auto je nutné pro dopravu do práce a nikdo jiný k němu nemá klíče
Mám vyžádáno u zaměstnavatele potvrzení v němčině, že jsem v uvedenou dobu v práci skutečně byl.
Dále je mi doporučeno:
  • nafotit auto ze všech stran a přiložit
  • protože individuum má dioptrické brýle ofotit řidičák, kde já je nemám v záznamu
  • nafotit sebe ze tří stran, aby nebylo pochyb, že ten na fotce já fakt nejsem

K přílohám uvedu, že jsem zakryl jméno, adresu i RZ.

Děkuji všem za případné reakce.
« Poslední změna: 30 Dubna 2020, 18:09:45 od Václav wencaS »
IP zaznamenána

Kůrovec

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost v DE v době kdy jsem byl v práci
« Odpověď #1 kdy: 30 Dubna 2020, 18:15:04 »

No pěkné

Ačkoliv se většinou doporučuje výzvu do schránky zahodit možná by nebylo do věci na to zareagovat, že v době nouzového stavu v ČR a uzavření státních hranic jste určitě nemohl opustit Republiku protože nesplňujete podmínky k překročení státní hranice a rozhodně jste tedy vozidlo řídit nemohl a nikomu jej ani nesvěřil a počkal bych na reakci Frau Fritz, víc bych zatim nepsal.

Dopis určitě psát v českém jazyce.


Ještě by mě zajímala výpověď toho svědka :D
IP zaznamenána

Dr.

  • Příspěvků: 48
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost v DE v době kdy jsem byl v práci
« Odpověď #2 kdy: 30 Dubna 2020, 18:35:30 »

Kdyby Vam zamestnavatel potvrdil, ze jste byl v zamestnani, nejlepe na hlavickovem papire s peknym razitkem, mohlo by to take pomoci.
IP zaznamenána

Václav wencaS

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost v DE v době kdy jsem byl v práci
« Odpověď #3 kdy: 30 Dubna 2020, 18:49:38 »

Kůrovec
Většinu z chystaného postupu mám od dopravní policie. Naopak zmínku o uzavření hranic nedoporučil, připouštěla by mmožnost, že by to při nezavřených hranicích šlo, jenže já byl v práci. A hlavně to chci mít z krku jedním vrzem.

Co jsem zapomněl zmínit ... chystám se i na výměnu RZ.


Dr.
Potvrzení zaměstnavatele zmiňuju, že je domluvené s vedoucím.
IP zaznamenána

Kokrhel123

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 240
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost v DE v době kdy jsem byl v práci
« Odpověď #4 kdy: 01 Května 2020, 06:22:26 »

O něco podobného se loni v únoru pokusili fízlové z Rakouska. Došly během pěti měsíců tři dopisy v češtině s postupně navyšovanou částkou.
Poslal jsem jim pozdrav:
https://ulozto.net/file/DtKxHDrpaG6L/stiznost-na-rakouskou-republiku-anon-pdf

Od té doby ticho po pěšině.
IP zaznamenána

oemd

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost v DE v době kdy jsem byl v práci
« Odpověď #5 kdy: 01 Května 2020, 08:24:37 »

Výborné:-)
IP zaznamenána