30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?  (Přečteno 7675 krát)

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
[LOST] Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« kdy: 27 Dubna 2020, 15:11:08 »

Dobrý den,  musím podat vyjádření k pokračování řízení.
Řidiče jsem udal - dodání fikcí do schránky, a ted to chcou hodit na mě.  Doručovaci adresa šidiče  byla cz  avšak ridič byl auslander ..
Co mám napsat. Děkuji.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 922
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #1 kdy: 27 Dubna 2020, 15:38:55 »

byla chyba zvolit variantu nekontaktního Helmuta
Teď podat blanketní odpor.
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #2 kdy: 27 Dubna 2020, 16:39:24 »

Podejte odpor.
Jinak také jsem loni řešil přestupek ze stejného místa, udal jsem deadmuta, od té doby klid.
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #3 kdy: 27 Dubna 2020, 20:15:35 »

jenže my jsme počítali stím že do schránky nám přijde ..jenže já mám takovej pocit že do schránky nic nepřišlo prostě nic nedošlo..jelikož adresu velmi dobře znám ...

OK podám odpor ..
Pak teda co ..
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #4 kdy: 27 Dubna 2020, 20:22:01 »

Pak zajistíte kopii spisu a na základě jeho obsahu budete volit další taktiku.

edit: A příště udávejte řidiče, který se k přestupku přizná.
« Poslední změna: 27 Dubna 2020, 20:32:12 od Číkus »
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #5 kdy: 30 Dubna 2020, 11:58:39 »

čili udat řidiče a pak napsat za tyden či dva že se přiznáva ? Jelepší napsat v rodném jazyce nebo s přiloženým překladem ? aby se nemohli vymlouvat že nerozuměj .. ?
IP zaznamenána

SlušnýŘidič

  • Příspěvků: 63
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #6 kdy: 04 Května 2020, 14:09:27 »

Přiznání řidiče se posílá, až když ho úřad vyzve k podání vysvětlění. Nemá cenu být příliš aktivní a navíc řidič o tom do té doby ani neví, že byl udán.

Podle toho co píšete, tak nejspíš ani řidiče neobeslali a toho by se pak dalo využít k napadení řízení s provozovatelem. Ale to uvidíte, až podle spisu, tam by ten dopis pro řidiče měl být také a informace od pošty, jak to doručovali.

Pokud je to cizinec z EU, tak by s ním měl úřad jednat v rodném jazyce.
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #7 kdy: 04 Května 2020, 17:09:43 »

Ahoj dneska jsem dostal spis :-)
info: udali jsme ženu, PL . na fotkách není určitě můž ale kdo toje se nedá poznat.  nicméně je to fuk když stíhají mě ..

Viz příloha
 Děkuju
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #8 kdy: 05 Května 2020, 20:24:16 »

Měl by prosím někdo čas se na to podívat ?
IP zaznamenána

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #9 kdy: 06 Května 2020, 07:26:33 »

Žádnou botu úřadu tam nevidím, postupoval logicky a předvídatelně. Jaký jste měl plán? Proč se proboha řidička nepřiznala, když jí to dokonce vhodili do schránky?

Teď počkejte na další krok úřadu, všechny lhůty natahovat co to půjde. Pokud bude nařízenu ÚJ, tak se jej můžete pokusit odložit.
Na vašem místě bych před vydáním rozhodnutí poslal vyjádření ve smyslu, že za mnou jela na majákách sanitka / policejní superb / nebo něco, a protože je místo zúžené a nepovažoval jste za bezpečné prudce zpomalit, abyste mohl uhnout mezi patníky, tak jste vzhledem k nízkému/žádnému provozu mírně přidal. Jako důkaz navrhujete fotku dalšího vozidla, které projelo po vás. Třeba je to na chvíli zaměstná :)
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #10 kdy: 06 Května 2020, 08:34:24 »

řidička se nepřiznala protoze ji to proste do schranky nepřišlo a nebo hodně cestovala a někdo ji vybral schranku  nebo ja nevim proc se nepřiznala ..  každopádně přiznat se chtěla protoze to spachala ona ..
co já těď stím chudák ..
 nešlo by že by se řidička přiznala po tom co jsem jí kontaktoval proč se vlastně nepřiznala ? ..

Navíc na té adresa byla jen jako air bnb nebo prostě na té adrese byla ubytovaná takže je dost možné že už je doma v polsku .. a ten co tam bydlí tak dopis ji přeposlal a ten se vytratil  blblblbl ....

co je  UJ ?

jak mužu tvrdit něco když tvrdím že jsem neřídil ..  jak to mam vedet ze tam jela sanitka ..
IP zaznamenána

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #11 kdy: 06 Května 2020, 08:46:59 »

Řidič teď už nikoho nezajímá, šanci jste propásl. Teď je to problém váš, coby provozovatele. ÚJ je ústní jednání a tvrdit můžete co chcete, já jenom nabízím jednu z možných variant ;)
IP zaznamenána

Pospik2705

  • Příspěvků: 111
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #12 kdy: 06 Května 2020, 08:48:40 »

Jasný :-)  děkuji

Takže ji mužu napsat ze řidička pravděpodobně zrychlila jelikož za ní jelo nejaky auto a za dukaz je povazovano auto za ní .. jak jste napsal ..
IP zaznamenána

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #13 kdy: 06 Května 2020, 10:06:33 »

Obecně si myslím, že než se jakkoliv vyjádříte, bude dobré to natáhnout co nejdéle. Netuším, jak dlouho policie uchovává fotky vozidel, možná to půjde zjistit přes infozákon a podle toho pak načasovat vyjádření (aby úřad už nezvládl dodat fotku následujícího vozidla).
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Lovosice- udan řidič - přikaz co ted ?
« Odpověď #14 kdy: 06 Května 2020, 13:20:01 »

Jasný :-)  děkuji

Takže ji mužu napsat ze řidička pravděpodobně zrychlila jelikož za ní jelo nejaky auto a za dukaz je povazovano auto za ní .. jak jste napsal ..
Je jedno, co udělala a proč, teď se reší, proč provozovatel nezabezoečil, aby ona jezdila dle pravidel, nic jiné.
IP zaznamenána