30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 7 8 [9]

Autor Téma: [WIN] Změření motorkáře, foto pouze ze předu...  (Přečteno 22586 krát)

Jenyk

  • Příspěvků: 684
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #120 kdy: 01 Června 2020, 00:22:39 »

Váš boj, vaše volba. Rozhodnout se musíte sám a sám si ponesete následky.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 419
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #121 kdy: 01 Června 2020, 02:14:07 »

Ještě jednou - nikdo Vás nepřemlouvá (ani nenavrhuje), abyste udělal to, či ono. Pokud budete chtít poradit, je víc než jisté, že rady (zpravidla dobré) se Vám dostane. Ale rozhodnout se musíte sám.
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #122 kdy: 01 Června 2020, 07:24:27 »

Chlapi díky všetkým za rady, budu věřit tomu že mám všechno protože je to přesně tak jak to od začátku vypadalo, jak jsem to od začátků videl, přesně jak jsem to popsal v názvu tématu  ;) , zejtra podam odpor přes datovku podle vzoru co jsem tady našel.

Mohl by mi jen pak někdo napsat jak to bude postupovat dál?Dík...
Dobrý den,
sice Vám to sem všichni už napsali, ale také se přidám, protože Vás celkem chápu. Vzpomínám si na své první správní řízení, když mi přišel příkaz - ještě ten samý den jsem běžel podat odpor. Byl jsem nervózní, co bude následovat... Pak když jsem nahlížel do spisu a komunikoval s úředníkem "face to face", tak jsem se nechal neskutečně vytočit, jak si může dovolit tak lhát a spoustu dalších věcí. Nikomu tím nepomůžete, a sobě už vůbec ne.
V klidu pročítejte zdejší fórum, vzdělávejte se. Jednou zjistíte, jak moc jste se posunul a vše budete brát klidněji.
Správní řízení je většině lidem cizí, je to represivní proces a necítí se v něm dobře - o to také státu jde, abyste měl strach, znejistil a pěkně zaplatil...
Myslete na to, že vyšší trest už nemůžete dostat, teď bojujete za sebe!

K Vaší otázce, jak to bude postupovat dál - úřad si Vás pravděpodobně předvolá k podání vysvětlení - někdy (málo kdy) mezi tím pošle ještě informativní, nicneříkající dopis s názvem "Oznámení o pokračování správního řízení ve věci přestupku".
Předvolat si Vás může za měsíc, za 3 měsíce, a nebo už se také nemusí dít nic a nechají to vyhnít.
Já obvykle postupuji tak, že se na jednání dostavím, odmítnu vypovídat, projdu spis a vezmu si lhůtu na vyjádření k otázkám správního orgánu - pokud mi je chce poskytnout a k podkladům ve spisu. Tím získáte čas navíc a můžete si rozmyslet, co "vypovíte", neb doma za klávesnicí nebudete vystaven stresu.


IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #123 kdy: 01 Června 2020, 07:54:02 »

Taky bych to zkusil, když mají foto pouze ze předu.Dražší jak o 1000 kč to nebude, i když si s nima budete psát milostné dopisy celý rok. Nikdo Vám nezaručí 100 procentní výhru, ale šance tam je a to minimálně 50 procent.Každopádně rozhodnutí je na Vás.Každý tvůrce svého štětí.
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

cocomoon

  • Příspěvků: 999
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #124 kdy: 01 Června 2020, 11:05:37 »

Popud je pro vás pohodlnější půl roku nejezdit, než si 3 večery sednout k PC a studovat, tak prosím.

Ostatní lidi taky mají svojí práci a radí zde ve svém volném čase.
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #125 kdy: 01 Června 2020, 11:12:09 »

Musím podotknout, že psychotesty nejsou žádný oříšek.A ty budete muset taky zaplatit. Je to dlouho co jsem to dělal, ale myslím že to bylo asi 1500 kč. Tak se nezdávejte a bojujte, chcou jenom Vaše prachy.
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #126 kdy: 23 Října 2020, 18:39:18 »

Zdar chlapi...tak za vaši pomoc a dobře mínění rady dík a aspon vám můžu napsat jak to pro mě skončilo.

Po podaní odporu se mi po cca 2-3 měsíců kdy už jsem si začal myslet že na mě kašlou ozval správní orgán a pozval jsi mě k ústnímu projednání přestupku. Tak jsem se za nima, spíš jenom za paní z kanceláře (správní orgán) v domluvení den zastavil. Nevím možná jsem měl štěstí, ale paní byla víceméně v pohodě a přišlo mi že to chce mít celý z krku a jít domu. V rýchlosti jsem jí řekl že mě támhle stavěli a že pri támhle mě změřili a dali jste mi k tomu fotku na který se nepoznávám a že to nejsem já. Paní se pousmála jednou to zkusila řekl jsem znova to nejsem já a bylo po všem. Podepsal jsem výpověď do 30 dnů mám čekat rozhodnutí. Odcházel jsem s pocitem jako že to bylo vše??? Celý to trvalo cca 15 minút a říkam si to jsme mohli vybavit po telefonu.
Na moje překvapení se mi hned na druhý den dopoledne ozvala datovka a tam ve zkratce že mi správní orgán dává za pravdu, mohl to být jiný motorkář a že nemám na sobě žádné viditelné markanty které by pomohli pri úplnom ztotožnění motocyklisty.

Díky.... ;-)




IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #127 kdy: 23 Října 2020, 18:48:43 »

A to co přišlo do datovky bylo usnesení o zastavení řízení nebo něco jiného?
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #128 kdy: 23 Října 2020, 19:04:14 »

podle ustanovení § 86 odst. 1 písm. c) zákona o odpovědnosti za přestupky se řízení o přestupku podle ustanovení § 125c odst. 1 písm. f) bod 2 zákona o silničním provozu zahájené dnem doručení Příkazu č. j. ----------- - tedy dnem ---------- zastavuje, neboť spáchání skutku, o němž se vede řízení, nebylo obviněnému prokázáno.

I v datovke bylo jako předmět- ZASTAVENO...
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #129 kdy: 23 Října 2020, 19:07:43 »

Gratulace!
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #130 kdy: 23 Října 2020, 19:12:33 »

Číkus > dík za pomoc.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #131 kdy: 27 Října 2020, 17:04:34 »

Poky> Jen ještě doplním: Všiml jste si, že ta milá paní kurva vydala příkaz i přesto, že proti Vám nikdy neexistovaly vůbec žádné důkazy?
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #132 kdy: 27 Října 2020, 19:51:01 »

Číkus > To že to byla právě ona jsem já netušil,  tak asi musela jít podle nějakých tabulek, zkusila to dělala jsi svojí práci. Že neexistovali důkazy  bych asi taky moc netvrdil, jen byli tak chabé že i mě jako úplnému lajkovi už při ztotožnění  přišlo jako dost málo na to aby jsem odevzdal řidičák proto jsem nic nepodepsal, kdyby to bylo jen o pokute (+nejaky bod) zaplatil bych z fleků, tak jsem se začal starat a docela jsem čuměl....
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #133 kdy: 27 Října 2020, 20:13:52 »

Že pradědečka poslal v táboře do sprch právě on jsem netušil, tak asi musel jít podle nějakých tabulek, zkusil to a dělal si svojí práci... Že neexistovali důkazy bych asi taky moc netvrdil...
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 7 8 [9]