30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Drobná nehoda - dotaz  (Přečteno 5076 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Drobná nehoda - dotaz
« Odpověď #15 kdy: 25 Dubna 2020, 12:07:24 »

elwis:
Není mi moc jasný váš postup..
nevím jakou výhodu.. aspoň teoretickou.. jste si sliboval od přivolání PČR.. když jste jasný viník a není tam zranění (a asi ani nehrozí že by poškozený později začal simulovat) tak mě opravdu nenapadá nic co by pro vás přivolání PČR řešilo.

Ale asi největší fail bylo tohle..
Nejdřív jsem se cukal, že vinu popírám - že se mi zdálo, že jel rychle nebo to do mě narval schválně.

..zajímavé že pokutu jste pak zaplatil "hlavně z důvodu shovívavostí", ale zkusit to hodit na něj a nebo "když dostanu pokutu já tak ať dostane i on" vám vůči němu docela hnusný nepřipadalo..
za tohle jste si tu pokutu asi i zasloužil..


Opravdu by to začínalo na 1500? Já měl za to, že výše pokuty už by se zvyšovat neměla, mám pravdu? Dá se takový přestupek na místě vyřešit domluvou?

Při řešení příkazem na místě je jiná sazba pokuty (obvykle nižší) než ve správním řízení.. tady měli asi pravdu.
Jestli je správně částka 1500 a jestli šlo přestupek řešit domluvou nejde říct když nevíme o jaký přestupek šlo.
Pravděpodobně ta částka je správně a přestupek řešit domluvou teoreticky šlo, ale asi žádný policajt by to neudělal když může mít čárku za vybranou pokutičku.

Nemám. Zahodil jsem.

Doporučuji si rozmyslet příště podepisovat papíry které ani nečtete a pak je zahodíte..
teoreticky si tím můžete přivodit i zákaz řízení.
IP zaznamenána