30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Smykování  (Přečteno 1809 krát)

pattcz

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Smykování
« kdy: 17 Dubna 2020, 15:43:44 »

Zdravím , mám před barákem velké parkoviště. Bohužel ho někteří jedinci využívají ke smykování s ručkou. Je mi to celkem jedno, jen teda občas trnu jak jedou kolem mého auta. Nemluvě o chodcích. Parkoviště není osvětlené a v noci jak to provádějí šance že trefí některé zaparkované auto stoupá. Jaká je na to váš názor ? Policie to neřeší prý se nic nestalo.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Smykování
« Odpověď #1 kdy: 17 Dubna 2020, 16:05:04 »

A kdyz nasnezi, vidim po parkovistich driftovat i fizly. V zasade mi to nevadi, at se lidi nauci poradne ovladat sva auta, motorky, at se uvi vyhybne manevry a podobne, aby vedeli kdy to jeste daj a kdy uz ne. Co se tyce Vaseho auta, tak treba parkovat jinde. :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Smykování
« Odpověď #2 kdy: 17 Dubna 2020, 16:07:07 »

Takze nedochazi k poruseni zakona a nikomu nevznika skoda na majetku. Co my tedy s tim?
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 234
    • Zobrazit profil
Re:Smykování
« Odpověď #3 kdy: 17 Dubna 2020, 16:11:00 »

Ptáte-li se na názor, tak podle mě se také nic nestalo. Chápu ale, že se bojíte o vlastní auto. Parkoviště je úplně veřejné, nebo např. patří k nějakému domu?

Osobně bych zkusil parkovat buď trochu jinde, nebo na onom parkovišti na nějakém méně exponovaném místě.

PS: Vždycky jsem zkoušel přilnavost nových gum, případně chování auta na sněhu/mokru/suchu na nějaké velké asfaltové ploše a potkával jsem tam dost podobně uvažujících lidí. Poslední dobou ale hodně ploch buď zavřeli nebo osadili závorami.
« Poslední změna: 17 Dubna 2020, 16:14:51 od mungo »
IP zaznamenána

pattcz

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Smykování
« Odpověď #4 kdy: 17 Dubna 2020, 17:26:35 »

Parkoviště je veřejné.
Nemám nic proti tomu, ale dělají to každou chvíli. Jen to dělat za tmy je trochu o hubu. Jak jsem psal parkoviště není osvětlené. A myslím že není problém najít prázdné parkoviště. Tam ať si dělájí co chcou. Jasně 100 x se nic nestane. Po 101 nabourají a poškodí majetek a ujedou. A pak řešte opravu protože někdo měl potřebu gumovat asfalt.
Parkuji tak abych exponovaný nebyl ale občas to nejde.
V USA to je porušení myslím. Nevím jak u nás.


 
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Smykování
« Odpověď #5 kdy: 17 Dubna 2020, 18:23:07 »

Stejně jako vám to auto může odřít úplně někdo jinej, kdo tam jen parkuje. Jestli se tak moc bojíte ujetí, dejte do auta kamery aktivované nárazem nebo si sjednejte dobrou pojistku.
IP zaznamenána