30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policisté se poznali na fotce, řidič za focení při jízdě dostal pokutu  (Přečteno 2762 krát)

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Ten pyrat by si zaslouzil mnohem vetsi pokutu.

Za drzeni telefonu za jizdy? Ne, za to urcite ne. Ale za to, ze se s nima vubec bavil a tohle resil.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Ten pyrat by si zaslouzil mnohem vetsi pokutu.

Za drzeni telefonu za jizdy? Ne, za to urcite ne. Ale za to, ze se s nima vubec bavil a tohle resil.

Taky mi přišlo, že dotyčný je debil.....
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

Do te skupiny jsem kouknul a cely mi to prijde divny. Typek si tam sype popel na hlavu, vsechno priznava, drzet telefon za jizdy se nema....

Pritom jede za civilni Skodou, vyfoti ji, da na FB, mezitim posadka toho sameho vozu shodou okonosti kontroluje FB a stihne ho zastavit a on se samozrejme prizna.

To je tak blby, ze se to musi libit.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Me ten pribeh take nesedi. Tech nahod je tam nejak moc.
« Poslední změna: 12 Dubna 2020, 14:54:57 od lerion »
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil

Borec s vlastní blbostí přišel o peníze a o body. Typický ovčan co chce pirátit a vůbec to neumí.
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Borec s vlastní blbostí přišel o peníze a o body. Typický ovčan co chce pirátit a vůbec to neumí.

Body získal, takže vlastně s logikou Bolka Polívky v Kurvahošiguttentag vydělal :-)
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil

Ja si myslim ze presstitut neumel najit nic kloudneho o cem by napsal, tak sesmolil behem masturbace oslavnou odu na fizly a fakebook, to se jiste chytne v zaplave koro zprav.

Ja bych drtivou vetsinu novinaru povesil za koule pokud teda nejake maji do pruvanu, jsou to podle mne zm.di nestitici se niceho. Zurnalistika uz vymrela, cim vetsi hnede, tim vetsi prostor.
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

Tohle nebude ovce. To bude debil, co je nadsenej, ze je konecne v centru pozornosti.

Z jeho příspěvků k tématu:

Komentář pana policisty
“Myslíte si ze jsme úplně blbý nebo co?”
————
já jako řidič nemám co držet telefon za jízdy, proto sem s pokutou souhlasil.
————
Naopak. Věděl sem že se můžu hádat ale proč? Prostě sem telefon neměl držet a proto sem to zaplatil.
————

A jedna podporující od jiného člena skupiny:

Je správně že se k tomu postavil jako chlap. Není nic trapnejsiho než průhledné výmluvy
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Tohle nebude ovce. To bude debil, co je nadsenej, ze je konecne v centru pozornosti.

Ovce to je zcela bez pochyby. V jeho socialni bubline je takove jednani spravne a sam ma naval dopaminu kdyz mluvi o tom jak spravne udelal ze zaplatil, jak je vidno. Nevidim moc duvod ho presvedcovat ze nic spatneho neudelal, on veri ze jo, zrejme je to ridic co se nedokaze soustredit na cestu kdyz nema obe ruce na volantu v pozici "za deset dvanact" - jak rikali pred dvaceti lety v autoskole. Pokud se priste bude takovej idiot soustredit na cestu, bude to jen dobre pro ostatni kolem nej.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

beneji

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil

Me ten pribeh take nesedi. Tech nahod je tam nejak moc.
Pravděpodobně fízlové při měření sledují místní sociální diskuze, kde řidiči o měření varují ostatní řidiče, aby věděli, kdy už je aktuální stanoviště prozrazeno.
« Poslední změna: 13 Dubna 2020, 15:27:57 od beneji »
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil

To je jisté, v podobných skupinách je fízlů pomalu víc jak ostatních členů. Pak stačí napsat, že jsou to paraziti a máte BAN.
IP zaznamenána