30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: informace od pojišťovny  (Přečteno 7851 krát)

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #15 kdy: 04 Dubna 2020, 14:27:39 »

to beneji:  konkrétní  sloupek je naprosto bez bezpečnostních prvků
https://zabrannesystemy.cz/produkty/elektromechanicky-vysuvny-sloup-block-c-e-2/
- není infra závora
- není indukční smyčka v komunikaci
- není váhové čidlo ve sloupku
- není fotobuňka ve sloupku pro detekci překážky
- není ovladač s režimem TOOTHMAN ( trvalé držení po dobu pohybu zábrany) pouze pulsní režim

a to mi na moji stížnost na obecné ohrožení zábranou bez certifikátů a bezpečnostních prvků odpověděli:
K provozování uvedené zábrany není třeba certifikátu ministerstva dopravy.
Zařízení se dle aktuálně platného pasportu obce ...... nachází na ploše chodníku a současně na
pozemku v příslušnosti státu hospodařit s ním.
Zábrany jsou nainstalovány a provozovány v souladu s příslušnými technickými předpisy a zároveň tak,
jak to umožňuje památková ochrana areálu ..., který je národní kulturní památkou a památkou zapsanou na seznam světového
kulturního dědictví UNESCO.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #16 kdy: 04 Dubna 2020, 19:20:04 »

Já myslím, že stížnosti, žádosti a dovolávání se zdravého rozumu u parazita je plýtvání časem. Nevím jak je vysoká škoda a nevím zda mohou prokázat (vymyslet si) nějakou Vaší případnou spoluvinu. Podle mně buď udělejte nad částkou známý tah tužkou zleva dolů a pak rychle nahoru a odškrtněte jí, nebo si nejděte nějakého právníka co se specializuje na škody způsobené státem a podle jeho názoru se buď pusťte do souzení nebo to nechte být.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #17 kdy: 04 Dubna 2020, 19:40:59 »

Jenže pokud to tak budou dělat všichni, že sklopí uši, ohnou hřbet a nechají na sebe srát, tak paraziti si budou víc a víc dovolovat s vědomím, že jim naprosto vše prochází.Já se do stáda ovcí prostě řadit nebudu - dost už , že jich máme přes 30%.Ano, stojí mne to peníze i čas, ale alespoň nějaké zrnko písku do toho soukolí nespravedlnosti tam ode mne bude. Pokud bude každý přijímat příkoří v předklonu se žmoulající čepicí , tak tu máme za chvíli diktaturu.. A minulý týden jsme od ní nebyli moc daleko, když Vůdce si chtěl posílit pravomocE.
« Poslední změna: 04 Dubna 2020, 19:46:49 od sennheiser »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #18 kdy: 04 Dubna 2020, 22:18:15 »

Já se do stáda ovcí prostě řadit nebudu - dost už , že jich máme přes 30%. Ano, stojí mne to peníze i čas, ale alespoň nějaké zrnko písku do toho soukolí nespravedlnosti tam ode mne bude.

No tak prostě parazity zažalujte, vždyť to co děláte je právě to žmoulání čepice....
IP zaznamenána

beneji

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #19 kdy: 05 Dubna 2020, 10:57:04 »

No každá žaloba se musí řádně promyslet, získání informací z pojišťovny by nebylo marné.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #20 kdy: 09 Dubna 2020, 16:05:05 »

Ano, právě pro sepsání žaloby se snažím získat co nejvíce informací a to právě i od pojišťovny..
a dnes mi napsali:
Ke škodní události došlo dne  2018, tzn. mimo platnost pojištění z pojistné smlouvy č. xxxxxxxx
pojištěného parazita. Navíc nám byla škodní událost č. 2019-xx oznámena dne
 2019 pojišťovacím zprostředkovatelem pojištěného, který je zároveň tzv. osobou oprávněnou, tedy
osobou, které případně vzniká právo na pojistné plnění. Osobou oprávněnou z pojištění odpovědnosti je
pojištěný. Jako poškozený, nemáte právo na plnění proti pojistiteli - viz ustanovení § 2861 zákona č. 89/2012 Sb.,
občanský zákoník.
Výsledek šetření této události byl oznamovateli písemně sdělen, a proto se pro bližší informace můžete
obrátit na pojištěného.
S ohledem na výše uvedené Vám nemůžeme umožnit zpřístupnění škodního spisu události č. 2019-xxx.


Jsem totálně zmaten... Obávám se, že jeden o koze a druhý o voze..
Já chci jen a jen nahlédnout do spisu a neřeším teď žádné právo na pojistné plnění..
A běhám jak veverka v kruhu... parazit spis nepošle, mám prý oslovit pojišťovnu... Pojišťovna spis nepošle, mám oslovit parazita. atd.
Tak to šoupnu na prověření ČNB... Bože jak mě ta byrokracie a ti paraziti s..ou.
« Poslední změna: 09 Dubna 2020, 16:07:16 od sennheiser »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #21 kdy: 09 Dubna 2020, 18:11:58 »

Já furt nechápu, co tak důležitého chcete v tom šanonu z pojišťovny najít. Jak Vám napsali  - parazit nebyl pojišťen - takže prostě musí plnit parazit ze svého. A pokud parazit nechce plnit dobrovlně a vymlouvá se na pojišťovnu, tak musíte parazita buď zažalovat, nebo to nechat být.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #22 kdy: 09 Dubna 2020, 19:15:12 »

chci do soudního spisu použít lži, které tam pravděpodobně uvedli.. V obecné informaci o škodní události jsem obdržel:
Odůvodnění a doplňující informace:
Z předložených dokumentů vyplývá, že pojištěný pronajal objekt a řádně proškolil všechny k manipulaci oprávněné osoby, které obdržely prostředky a instrukce k obsluze mechanické zábrany ve vjezdu do areálu.
Pojištěný subjekt učinil veškerá opatření, aby ke škodě na majetku/újmě na zdraví nemohlo dojít. Žádný ze zaměstnanců pojištěného subjektu v předmětné době mechanickou zábranu neovládal. Předmětnému nájemci, který akci pořádal a v jejímž rámci došlo k poškození vozidla, byl ovládací čip k mobilní zábraně řádně předán. Mimo to ze stejných důvodů ani pojištěný subjekt neuznává odpovědnost za škodu.
Na základě výše uvedeného jsme uzavřeli škodní událost bez náhrady.


a tady mě zajímají ty předložené dokumenty... jelikož:
1) proškolené jsou dle Pokynů kastelána č ... pouze osoby v zaměstaneckém poměru
2) žádné jiné osoby ani v rámci té konkrétní akce proškoleny nebyly,ani neexistuje žádný podepsaný zápis o tomto proškolení
    ( potvrzeno  šetřením Policie ČR i Městským úřadem i nájemcem - oragnizátorem akce)
3) Zábranu otvíral recepční hotelu na pokyn kastelána ( a jestli je recepční zaměstnanec nebo nějaký nájemce mě nijak nezajímá)
4) Po otevření zábrany cca po 2 min teprve recepční dával ovladač další osobě- jednomu z organizátorů akce pro možnost vjezdu    dalších aut- ( předání bylo v době kdy už došlo k poškození a navíc neměl pravomoc předávat ovladač jiné osobě). Žádné řádné předání se nekonalo a navíc bylo až v době PO poškození.

Takže pokud by se prokázalo, že pojišťovně dávali nějaké upravené ,nepravdivé, podvržené dokumenty ( v nepochopitelné snaze vyhnout se plnění přes pojišťovnu), tak by to pro soudní spor byla lepší startovací pozice.
Já mám svoji konspirační teorii, že moc dobře věděli, že nejsou pojištění a tak se s likvidátorem domluvili, že napíšou jiné datum a napasují škodní událost do nějaké vyjímky,aby se neplnilo a nikdo nebude řešit nějaké datumy.. A kdybych do toho nešťoural, tak se to jejich nepojištění nikdy neprovalilo.

« Poslední změna: 09 Dubna 2020, 19:19:01 od sennheiser »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #23 kdy: 09 Dubna 2020, 23:49:34 »

Podle mně bude případný soud zajímat zavinění a ne nějaké papíry pro pojišťovnu. Maximálně z toho vidíte (a to už víte nyní) jakým směrem se bude ubírat obhajoba. A pokud máte pocit, že je na tom nachytáte - stačí aby parazit řekl že v prvotním hlášení pojišťovně se přepsal v datumu a později to opravil - a je hotovo - nikoho dalšího to zajímat nebude.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #24 kdy: 12 Dubna 2020, 22:52:51 »

Ano , máte pravdu, že soud bude zajímat zavinění, ale pokud se prokáže podání případně zfalšovaných dokumentů pojišťovně,
tak to bude mít jednak znaky pojišťovacího podvodu ( i když ve snaze zabránit plnění) a jednak by to byl hmatatelný důkaz jejich nedůvěryhodnosti. Jednou je to od nich oficiální dokument a ten se pak dá konfrontovat s ostatními oficiálními od Policie a MÚ na soudu.
A tím, že mi ten dokument tak vehementně nikdo nechce dát, tak v tom cítím levárnu.
Nejde mi o to datum - to chápu, že je neprokazatelný - ale o případné zfalšované podpisy na předávacích dokumentech o ovladačích k zábraně. ( já mám od organizátora vše ohledně náležitosti pronájmů,ale o proškolení a předání tam není vůbec nic- a oni ví, že nic nepodepisovali)
Zkusil jsem ČNB co ona na to a ještě mne napadlo jak je to s infZ u subjektu zřízeným VZP ( Pojišťovna VZP, a.s., dceřiná společnost VZP ČR).
Jestli jsou povinný subjekt či nikoliv..
Dle Ústavního soudu ze dne 24.1.2007, sp. zn. I. ÚS 260/06 je 5 definičních znaků, mezi které spadá osoba zřizovatele a zda existuje státní dohled nad činností instituce  (  v obou společnostech byly stejné osoby v dozorčích radách -KABÁTEK, HORÁK)

Nálezem Ústavního soudu ve věci společnosti ČEZ, a.s. se k posuzování povinných subjektů přidává i nová podmínka, a to že:
Společnost musí být 100% vlastněná povinným subjektem ( to netuším jestli je splněno)

« Poslední změna: 12 Dubna 2020, 22:58:30 od sennheiser »
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #25 kdy: 15 Dubna 2020, 12:02:03 »

add to CNB, nejaka konkretni "adresa" a oddeleni? Nebo se to posle jen na nejakou bezne udavanou adresu CNB?
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #26 kdy: 15 Dubna 2020, 12:28:33 »

Mají tam myslim formulář na www.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #27 kdy: 05 Května 2020, 19:28:23 »

Na moji stížnost ČNB , že pojišťovna nechce zaslat likvidační spis, ČNB sdělila následující:
"Česká národní banka obdržela dne xxxxx Váš podnět-stížnost, ve kterém jste poukázal na postup pojistitele Pojišťovna VZP, a.s., IČO: 27116913 (dále jen „Pojišťovna“), konkrétně na to, že Vám jako poškozenému v rámci pojištění odpovědnosti odmítla Pojišťovna zpřístupnit likvidační spis. V rámci Vašeho podnětu jste se České národní banky dotázal, zda máte právo do likvidačního spisu Pojišťovny nahlédnout.
  Česká národní banka Váš podnět přijala jako podnět k zahájení správního řízení z moci úřední podle příslušného ustanovení správního řádu. V návaznosti na Vámi tvrzené a doložené skutečnosti Vám Česká národní banka sděluje, že na základě Vašeho podnětu neshledala obecné důvody pro to, aby s Pojišťovnou zahájila řízení z moci úřední.
  České národní bance nepřísluší přezkoumávat skutkový průběh škodné události, ani vykládat smluvní ujednání pojistné smlouvy, včetně pojistných podmínek. Obdobně České národní bance nepřísluší poskytovat právní poradenství.
  V obecné rovině Česká národní banka proto pouze uvádí, že právo nahlížet do likvidačního spisu pojišťovny přiznává § 129a odst. 1 zákona o pojišťovnictví oprávněné osobě, koho za ni považuje, však nedefinuje.
  Případné další kroky vůči osobě odpovědné za způsobenou škodu či případné nejasnosti ohledně práva nahlížet do likvidačního spisu doporučujeme konzultovat s advokátem se znalostmi v oblasti pojištění, resp. pojišťovnictví.
  Česká národní banka Vám děkuje za podnět, jehož relevantní obsah využije při své dohledové činnosti
."

to je fakt kouzelný, zákon něco přesně nedefinuje a orgán, který má vykonávat dohled nad dodržováním zákona napíše, ať si vezmu
právníka..

mimochodem státní parazit co mi způsobil škodu, tak pod tlakem přiznal, že pojištěný u PVZP nebyl a že byl pojištěný u jiné pojišťovny,ale tam událost neuplatnil. A dále se mi podařilo zjistit, že parazit nejdříve vyplnil žádost na správnou pojišťovnu dne 4.11.2019,ale následně ji prý neodeslal a použil formulář na PVZP ,který vyplnil  8.11.2019 ( oba dokumenty mám k dispozici- bohužel bez příloh)

 
« Poslední změna: 05 Května 2020, 19:45:22 od sennheiser »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #28 kdy: 06 Května 2020, 01:59:11 »

No a co Vám nyní brání zažalovat parazita o náhradu škody ?
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:informace od pojišťovny
« Odpověď #29 kdy: 06 Května 2020, 07:51:58 »

Diky za post, takze se stejnym problemem je zcela zbytecne abych se CNB obracel, bo mi odpovi to same. :(

Btw kdyz jsme u toho pojistovaciho podvodu, podani na PCR se udava pojistovna ci likvidator (ja vim je t ojeji zamestnanec, ale vime jak se pcr na to vysere pote co ji pojistovna odpovi nejakou hovadinu)
IP zaznamenána