30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Mladí řidiči uspořádali nelegální závody v centru Prahy. Při nedodržování ......  (Přečteno 2582 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Mladí řidiči uspořádali nelegální závody v centru Prahy. Při nedodržování předpisů se natáčeli na Instagram
Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/mladi-ridici-usporadali-nelegalni-zavody-v-centru-prahy-pri-nedodrzovani-predpisu-se-nataceli-na-ins.A200326_095620_ln_domov_ele
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil

No, slava - expert Budsky z platformy VIZE 0 uz napsal noty, tak sup na ne. Jsem zvedav, zda se tu v dohledne dobe objevi neco jako: "Jeli jsme trochu rychleji v noci po Praze, dali jsme video na Instac a volal mi nejaky fizl, co mam delat?"
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil

Bylo by nekde to video? Fcb ani igm nemam. Pokud ale nekdo jezdi pres 200kmph v obci a jeste se u toho nataci a chlubi se tim. To je presne duvod proc maji volaci po represi argumenty. Na dalnici je to celkem normalni rychlost, ale v obci? Pokud nekdo premysli a porusuje predpisy tak s tim nemam nejmensi problem (a to ani s predjizdenim na zakazu, prekracovani rychlosti, jizdama na cervenou, jizdou mezi vesnicema po pivu, atd.), tohle ale asi nebude uplne ta skupina. Ale bez videa tezko soudit.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil

Bylo by nekde to video? Fcb ani igm nemam. Pokud ale nekdo jezdi pres 200kmph v obci a jeste se u toho nataci a chlubi se tim. To je presne duvod proc maji volaci po represi argumenty. Na dalnici je to celkem normalni rychlost, ale v obci? Pokud nekdo premysli a porusuje predpisy tak s tim nemam nejmensi problem (a to ani s predjizdenim na zakazu, prekracovani rychlosti, jizdama na cervenou, jizdou mezi vesnicema po pivu, atd.), tohle ale asi nebude uplne ta skupina. Ale bez videa tezko soudit.

Sice video také nemám, ale zcela s Vámi souhlasím. Ono i v tom městě se 100-120 v noci dá, třeba právě na magistrále směr Brno prakticky od Nuseláku, ale tohle je fakt moc.

Druhá věc je, že pak se to snad začne hlídat mobilama, už ta jejich chytrá karanténa otevírá pandořinu skříňku. Však brzo začneme vyhazovat telefony...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil

Tak po shlednuti videa se omlouvam za svuj predchozi komentar, ja takhle jezdim do prace kazdy rano. Nebezpecnost temer 0, silnice prazdny, krom zastavby temer parametry dalnice. Provinili se akorat tim ze to zverejnili (ovce ziskali argumenty pro dalsi moznou represi).

Však brzo začneme vyhazovat telefony...
Pro zacatek jsem objednal platebni kartu Revolut a smazal WhatsApp (fcb jsem nikdy nemel). Nwm jak to ma vlada s BTS v zahranici mam takovou neoverenou teorii ze maji problem se dostat na zahranicni BTS a z toho duvodu si pro pendlery odargumentovali trackovani fcb aplikaci (coz je mj. i whatsapp).
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

.... trackovani fcb aplikaci (coz je mj. i whatsapp).

O tom nevím. Myslel jsem že jedou po sim kartách. Kde se o tom dozvím víc? Dík
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Pro zacatek jsem objednal platebni kartu Revolut a smazal WhatsApp (fcb jsem nikdy nemel).
V čem to má pomoct? Zřízení je na jméno, dobíjení z karty, účtu nebo mobilu. Platby touto kartou budou stejně transparentní jako u jiné MaterCard, jen je tam krok navíc se spárováním, což nemůže představovat žádný problém. Uniká mi něco?
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

V tom, že je to UK projekt a dostat se k platbám bude složitější. Ne nemožné, ale bude potřeba více námahy a tedy se to neoplatí dožadovat se pro kdejakou ptákovinu, resp. to ani nemusí projít. Tedy, dle mého.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

V tom, že je to UK projekt a dostat se k platbám bude složitější. Ne nemožné, ale bude potřeba více námahy a tedy se to neoplatí dožadovat se pro kdejakou ptákovinu, resp. to ani nemusí projít. Tedy, dle mého.
Tak v době henté pandemie bych čekal, že podobným snahám vyjde vstříc samotná Visa a spol. Podobné nápady má víc zemí a jde o životy...
IP zaznamenána