30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Neumožnění přístupu ke spisu  (Přečteno 1035 krát)

Mik Speed

• Zobrazit profil
Neumožnění přístupu ke spisu
« kdy: 19 Březen 2020, 14:35:57 »

Dobrý den,

podával jsem datovkou žádost o kopii spisu podle InfZ. To mi odmítli. Vydal jsem se tedy na Magistrát v Praze na Vyšehradě. Tam mi na recepci řekli, že v práci nikdo není, všichni pracují z domova, do budovy mě nepustí a potvrzení o tomto mi nikdo nevydá (mám vidozáznam).

Dokážete poradit další postup?
IP zaznamenána

hh

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
Re:Neumožnění přístupu ke spisu
« Odpověď #1 kdy: 19 Březen 2020, 15:43:41 »

Pokud to není podstatné z hlediska procesní taktiky či nějakých vašich preferencí, tak bych nechal iniciativu na úřadu. Tedy bych napsal, že chcete využít práva na nahlédnutí do spisu, poslat vám jej odmítli, fyzicky do něj nahlédnout také, tak ať laskavě navrhnou nějaký jiný způsob.
« Poslední změna: 19 Březen 2020, 23:41:12 od hh »
IP zaznamenána

Mik Speed

• Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11 Květen 2020, 11:52:42 »

Iniciativu jsem nechal na úřadu. Od posledního příspěvku se u mě změnilo ještě to, že jsem byl předvolán, dostavil jsem se, ale opět mi bylo řečeno, že vzhledem ke koronaviru na úřadě nikdo není. Žádné potvrzení mi nechtěli vydat. Nyní přišlo opět předvolání na nový termín. O tom starém předvolání ani zmínka, omluva, nic.

Podám znovu žádost o nahlédnutí do spisu podle rady výše, tedy že mi nebyla ani zaslána kopie spisu, ani mi nebylo fyzicky umožněno nahlédnutí.

Co s předvoláním? Dá se využít toho, že na původní předvolání, které nikdo nezrušil jsem se dostavil, ale nebyli přítomni úředníci?
IP zaznamenána

2M

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12 Květen 2020, 09:33:15 »

Co s předvoláním? Dá se využít toho, že na původní předvolání, které nikdo nezrušil jsem se dostavil, ale nebyli přítomni úředníci?

Já bych asi podal..
..stížnost na neumožnění nahlížet do spisu..
..žádost o náhradu škody způsobené nesprávným úředním postupem za 2x zbytečnou cestu na úřad.
IP zaznamenána