30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] 2x VÝZVA - mimo zónu, v zóně bez zaplacení  (Přečteno 1630 krát)

john111

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
[?] 2x VÝZVA - mimo zónu, v zóně bez zaplacení
« kdy: 18 Března 2020, 20:34:21 »

Ahoj,

dnes jsem si OPĚT vyzvednul dvě výzvy ohledně parkování, tak bych se rád zeptal, jak je na tom aktuálně Praha 4 v rámci ignorace, vždycky jsem stáhnul zadek a vše zaplatil, ale už mě to upřímně nebaví, to auto není 99% času kam píchnout a ty výzvy chodí za místa, kde to nikomu kromě měšťáků nevadí a kde je i přesto permanentně plno, tak nevěřím, že to pořád dokola všichni platí.. Obě výzvy přikládám níže.

1. Klasika od MHMP ohledně stání mimo modrou zónu (klasicky poslední místo za koncem zóny v křižovatce (kde je ještě X metrů místa)) (ta značka zákazu zastavení tam snad ani není).
https://imgur.com/TWjnsUP

2. Teď už mám rezidenta na stání na modrý, ale tohle je ještě historicky z doby než jsem si to vyřídil (12.8.2019) a je to první výzva přímo od ÚMČP 4, tak nevím jak se stavit k tomuhle? Stejně jako když je to od měšťáků a ignorovat?
https://imgur.com/3jkVgNn

Díky moc!
« Poslední změna: 18 Března 2020, 21:31:15 od john111 »
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:2x VÝZVA - mimo zónu, v zóně bez zaplacení
« Odpověď #1 kdy: 19 Března 2020, 11:17:52 »

(ta značka zákazu zastavení tam snad ani není).

Není ani důvod.. v křižovatce se stát nesmí i bez značky.
Ale MHMP stačí ignorovat.

2. Teď už mám rezidenta na stání na modrý, ale tohle je ještě historicky z doby než jsem si to vyřídil (12.8.2019)

Teď přišla výzva za přestupek ze srpna.. já myslím že už to je nápověda  :) :)

Asi nejlepší taktika teď bude udat spolupracujícího řidiče který nechá proti sobě zahájit řízení a doklepe to do srpna. Když úřad bude držet tempo tak to nebude problém.
IP zaznamenána