30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Anketa

Přijatá a potencálně plánovaná opatření proti tomu čínskému syflu

Zachraňují nás před pohromou - jen přitvrdit
- 15 (27.8%)
Zatím přiměřená, ale už to stačí proboha
- 15 (27.8%)
Zatím přiměřená, ale zavřít nás za železnou oponu snad nemuseli, ne?
- 4 (7.4%)
Jsou pohroma sama o sobě
- 20 (37%)

Celkem hlasů: 54

Hlasování ukončeno: 16 Března 2020, 16:41:30


Stran: 1 [2] 3 4 ... 13

Autor Téma: Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj  (Přečteno 35660 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #15 kdy: 10 Března 2020, 07:02:28 »

Nechcete jít bojovat s koronavirem či naopak zachraňovat matičku Gaiu jejím odlidněním někam jinam? Diskuse o tom, že ke kontrolní kontrole dokladů a lékárniček, případně dýchání a lízání, přibyde ještě měření teploty a vyptávání se, odkud auto jede, sem patří, meditování nad tím, koho zabije nějaká epidemie a jestli je to dobře či ne, je ale myslím příliš i na místní gaychat. Jako by nestačilo, že v televizi už dva týdny nic jiného než koronavirus nedávají ...
IP zaznamenána

Re

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #16 kdy: 10 Března 2020, 07:22:32 »

pk202: ...každej takovej imbecilní frajírek, kterej si honí ego tím, že se všem těmto opatřením bude vyhýbat by si měl uvědomit...
Jestli to mělo být na mě tak zrovna od Vás bych to nečekal. Vidíte někde napsáno, že bych se chtěl něčemu vyhýbat? Mám dost slušnosti a ohleduplnosti abych se snažil případně nikoho neohrozit a s rozumnými opatřeními v tomto duchu (včetně karantény) nemám problém. Jen nechci, aby mi měřili teplotu nějakým čínským šmejdem s přesností +- 5st. a pak mě kvůli tomu, že mi s tím naměří falešných 38.1 šikanovali několik hodin někde na hranicicích... Takže bych prosil trochu soudnosti.
P.S.: Na omluvě netrvám  ;D
P.S.2: Moje původní otázka zůstává bez odpovědi, takže pokud víte...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #17 kdy: 10 Března 2020, 08:03:47 »

Jestli to mělo být na mě ...
Tak jestli jste se v tom sám nepoznal, tak určitě ne. Bylo to myšleno na o odstavec výše popsané chování.

P.S.2: Moje původní otázka zůstává bez odpovědi, takže pokud víte...

Nevím, ale myslím si, že i při případném omylu by mne hodina na hranicích nezabila. A samozřejmě souhlasím s tím , že by to neměl být levný číský šmejd, ale volat po nějakém etalonu je myslím trochu hysterické.

BTW: Ode dneška je karanténa v celé Itálii.
IP zaznamenána

Re

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #18 kdy: 10 Března 2020, 08:25:41 »

OK, na na uvažování typu "hodina na hranicích by mě nezabila" (obzvláště na tomto fóru) nemám odpověď...
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #19 kdy: 10 Března 2020, 09:32:36 »

Na tohle téma doporučuji shlédnout nějakou přednášku od Miltona Friedmana (myslím, že o tom mluvil také v jednom rozhovoru pro Hoover institut). Oni totiž i hardcore libertariáni, co by pomalu rušili řidičáky jako takový, podporujou CDC.

Ono to tady sice svádí k pocitu, že všichni tu jsou anarchisti. Ale nejsou.
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #20 kdy: 10 Března 2020, 09:33:04 »

No tak na to, že někdo nedokáže rozlišit nesmyslnou buzeraci s lékarničkou od (samozřejmě také) buzerace v rámci zabránění šíření poměrně nebezpečného viru nemám odpověď zase já.
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #21 kdy: 10 Března 2020, 09:38:17 »

dyt je to jen zmedializovany, a je to zmutovana chripka ......... valka v zalivu, aka valka v primem prenosu, cumel na to celej svet, dnes podobny veci uz nikoho nezajimaj.

corona je prd, spise vetsi problem co vyvadej turci rekum 
IP zaznamenána

Re

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #22 kdy: 10 Března 2020, 09:39:21 »

Boze opravdu nechapete ze nejde o to ze meri ale cim meri a jake to ma / muze mit nasledky..?
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #23 kdy: 10 Března 2020, 09:46:01 »

Ale o tom žádná. Pokud to nemá papír a jasně stanovenou odchylku tak je to průser.
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

Fogyn

  • Příspěvků: 863
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #24 kdy: 10 Března 2020, 10:21:50 »

zabránění šíření poměrně nebezpečného viru
Absolutně není v lidských silách tomu šíření zabránit. Klasická pandemie. Do prosince to má celý svět i kdyby se na hranicích stavěli na hlavu. Jeden nakažený v letadle, který je potom zavřený v karanténě? Cajk. A co těch 200 co s ním letělo a už jsou nakaženi taky..? Každý jeden z nich to roznese v MHD cestou domů, v supermarketu, ... Hranice jsou opravdu jen TRAPNÁ buzerace.
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 686
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #25 kdy: 10 Března 2020, 10:28:25 »

Co navrhujete? Respektive: změníte Vy nějak své chování?
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 863
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #26 kdy: 10 Března 2020, 10:37:46 »

Ne, není se proč znepokojovat. 1.) jak jsem psal, do roka to mají všichni. 2.) jediná "kvalitní" ochrana je vlastní imunitní systém - jezte ovoce, otužujte se. 3.) Jedná se o mutaci chřipky. 4.) úmrtnost cca 2%, běžná choroba.
Co dělá svět, vy osobně proti chřipce? Nedávno byla epidemie, změníte nějak své chování..? Nebuďte hloupá ovce následující dav s tranparenty "konec světa se blíží" ;-)
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #27 kdy: 10 Března 2020, 10:43:53 »

Z jakýho čísla že jste to zaokrouhlil na ty 2%?  :P
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

Fogyn

  • Příspěvků: 863
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #28 kdy: 10 Března 2020, 10:54:05 »

A není to snad jedno? Stejně s tím NIKDO NIC NENADĚLÁ :-) Nebo máte nějaké řešení globální pandemie kapénkové infekce..?
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Coronavirus a jeho důsledky na práva občanů a vše kolem něj
« Odpověď #29 kdy: 10 Března 2020, 10:59:18 »

Hele já mam sice jenom ~99.8% šanci, že to přežiju, ale i tak jsem silně alergickej na dezinformace a vymyšlený čísla....
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro
Stran: 1 [2] 3 4 ... 13