30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Koncovka výfuku  (Přečteno 40557 krát)

virten

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Koncovka výfuku
« Odpověď #30 kdy: 20 Prosince 2014, 11:06:31 »

Už topic neplatí, včera mě ve Vysokém Mýtě na křižovatce nedal týpek přednost tak sem ho předkem vzal o jeho levého boku, on jen promáčklý a děravý dveře, ale já celej zmáčklej předek (nárazník, obě světla, čelní sklo, oba blatníky, posunutý chladič) a jelikož jsem auto kupoval za 30tis před 2 rokama tak pojištovna to uzná asi jako totálku a dá mi 15 na ruku a můžu jít dopr :D Jak se tomu bránit abych vytřískal co nejvíc z toho?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Koncovka výfuku
« Odpověď #31 kdy: 20 Prosince 2014, 19:31:02 »

Budete řvát, že máte k tomu autu citový vztah a že nocujete s ním v garáži. Chcete koupit přesně takový, jaký to vaše bylo. Udržovaný, naleštěný, skoro jako nový. Ale nepřehánějte to moc, mohlo by se vám to někdy vrátit podobně…  ;)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Koncovka výfuku
« Odpověď #32 kdy: 21 Prosince 2014, 23:40:36 »

Ja teda trochu offtopic,  ale opravdu nechapu, proc nekdo s moznosti vozit plnohodnotne nahradni kolo, vozi radeji spraj, ktery je uplne k nicemu, potom co se nastrika do gumy ji muzete vyhodit(alespon to co si pamatuju, treba uz jsou nejake lepsi), ja mit nove auto tak si stejne misto nejake debilni sady na opravu koupim krasny velky kolo, zadnou dojezdovku, ikdyz i ta je lepsi nez sprej.. Muj nazor:)
Proč sprej místo náhradního kola....no z jednoduchého důvodu, je o mnoho pohodlnější nafouknout píchlou gumu sprejem, než v tomhle počasí vytahovat rezervu a přehazovat jí. Navíc se mi jednou na dálnici stalo, že i když jsem předpisově v patřičné vzdálenosti postavil trojůhelník, tak mně debilní maďarskej kamion sfouknul auto z heveru protože byl ten kretén línej pohnout volantem a skoro mně líznul....ještě, že jsem u toho zrovna neklečel, to by mi asi ujel nohy. Takže to bylo naposledy co mně napadlo měnit rezervu na dálnici a po té zkušenosti jsem koupil sprej.
Momochodem, zatím jsem sprejem opravoval jednou a jediné co bylo, že gumař při opravě nadával jak to smrdí....ale vím že kamarád prorazil bok gumy o nějakej ostrej kémen a byl se sperejm druhej, sice se kolo nafouklo a na první pohled to drželo, ale jakmile se rozjel rozšklebilo se to a měl to prázdný....
IP zaznamenána