30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Veřejná schůze OSBID  (Přečteno 1973 krát)

frantisek

• Administrator
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Veřejná schůze OSBID
« kdy: 09 únor 2020, 10:59:04 »

Vážení uživatelé fóra 30kmh.cz,

dne 29.2.2020 se bude od 14:00 v prostorách NODE 5 v Praze, Radlická 180/50, konat historicky první veřejná členská schůze spolku OSBID. Jejím cílem je mj. rozšíření aktivit spolku o spolupráci s aktivními sympatizanty, kteří nejsou jeho formálně registrovanými členy.

Program schůze bude:
1) Formální část (zahájení, volba zapisovatele a ověřovatele, zpráva předsedy o aktivitách spolku, předběžný plán na další období).
2) Volná diskuse členů spolku.
3) Usnesení a ukončení oficiální členské schůze.
4) Předsedou spolku moderovaná diskuse pro všechny členy i nečleny spolku.

Předpokládám, že první tři body proběhnou max. v jedné hodině a mnohem větší pensum času věnujeme  bodu 4, v rámci nějž se budeme snažit o identifikaci konkrétních témat a směrů budoucí činnosti spolku a konkrétních forem, jimiž jsou členové i nečlenové schopni a ochotni činnost spolku podpořit a jeho záměry realizovat.

Předběžná konkrétní témata pro volnou diskusi jsou:
- přestupková řízení (budoucnost fóra 30kmh.cz, přednášky o správním, přestupkovém a dopravním právu atp.);
- aktivity spolku zaměřené proti konkrétním úřadům, jež nadužívají své pravomoci, a to zejména v oblasti tzv. „zklidňování dopravy“ a výběru „daně z tachometru“;
- snahy o aktivní participaci na vývoji legislativy v oblasti správního, přestupkového a dopravního práva.

Kapacita prostor, v nichž bude členská schůze pořádána, je omezená. Máte-li zájem zúčastnit se, napište na info@osbid.cz, prosím.

Těším se na setkání.

František Čech, předseda OSBID
« Poslední změna: 14 únor 2020, 15:08:01 od kdo »
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

eRooo

• stálý člen 30kmh.cz
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Veřejná schůze OSBID
« Odpověď #1 kdy: 26 únor 2020, 21:12:24 »

já bohužel jsem pracovně pryč, ale šlo by projednat nějaké možnosti, jak zastavit neustálé rozšiřování cyklozmrdských pruhů v praze na úkor autům? stejně tak nesmyslný zabraňování parkovacích ploch a nahrazování prostorem pro hipstery - viz. kulaťák, u lice k brusce nad píseckou bránou, mariánské náměstí...
IP zaznamenána
In dubio pro reo

frantisek

• Administrator
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
« Odpověď #2 kdy: 28 únor 2020, 09:10:56 »

je to jedno z témat, kterému se OSBID věnoval od počátku. Není problém v tom, že nikdo nevidí to co popisujete.

Problém je v (ne)dostatečném počtu použitelných lidí, kteří by se postavili, četli vývěsku své radnice,  semtam zašli na zastupitelstvo, nebo sepsali text co má hlavu a patu a dali dokupy pár místních co se ozvou.

Dejte mi vědět po návratu. Třeba v sobotu něco domluvíme a i kdyby ne, můžem spáchat něco spolu ;)
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

Blondi

• stálý člen 30kmh.cz
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01 Březen 2020, 21:14:47 »

Díky organizátorům a dalším za příjemné setkání, těšíme se na další aktivity  ;)
IP zaznamenána

Sapon

• OSBID
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03 Březen 2020, 13:20:10 »

www.zatrub.cz

Ahoj,
na schůzi jsem diskutoval o využití této domény. Jak jsem zjistil, už na ní nějaký obsah je. Může se mi vlastník ozvat? Mám pár návrhů na změny a doplnění...
IP zaznamenána

djh

• Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22 Květen 2020, 23:27:42 »

je to jedno z témat, kterému se OSBID věnoval od počátku. Není problém v tom, že nikdo nevidí to co popisujete.

Problém je v (ne)dostatečném počtu použitelných lidí, kteří by se postavili, četli vývěsku své radnice,  semtam zašli na zastupitelstvo, nebo sepsali text co má hlavu a patu a dali dokupy pár místních co se ozvou.

Dejte mi vědět po návratu. Třeba v sobotu něco domluvíme a i kdyby ne, můžem spáchat něco spolu ;)

Já se u nás v ulici proti cyklozmrdům ozval a byl jsem málem veřejně lynčován co si to dovoluju proti ekologické dopravě, protože to je přeci budoucnost :x
tak už radši mlčím, východ z kanálu je od našeho vchodu moc daleko  :-\
IP zaznamenána