30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: [WIN] Pomoc - příkaz městského úřadu  (Přečteno 9341 krát)

maly_dusko

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Pomoc - příkaz městského úřadu
« Odpověď #60 kdy: 25 Února 2021, 14:55:47 »

Zřejmě se může dané téma ukončit s ohledem na to, že do dnešního dne si nejsem vědom nějakého "ukončení" ze strany MU Hodonín. Odpověď nepřišla v roce 2018, poté leden 2019 a nic, nyní už únor 2021. Zřejmě to nechali vyšumět. Kdo ví. Tak či tak všem mnohokrát děkuji.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Pomoc - příkaz městského úřadu
« Odpověď #61 kdy: 25 Února 2021, 15:13:45 »

Takže promlčeno, gratulace!

Pokud byste chtěl úředního parazita ještě trochu potrápit, lze podat žádost o uplatnění opatření proti nečinnosti. Já bych to určitě doporučoval.
IP zaznamenána

maly_dusko

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Pomoc - příkaz městského úřadu
« Odpověď #62 kdy: 25 Února 2021, 15:45:48 »

Díky, ano, promlčeno. Myslím, že to bylo přesně ve stylu, jak psal pan "Kdo" . Každopádně nevím, zda by mělo cenu ještě teď v roce 2021 se vracet a "hojit si rány" na případu z r. 2018  :D . Jinými slovy mám obavu, zda bych se v tomto nevymáchal já sám  ;D Ale schválně si něco kolem toho zkusím nastudovat a pouvažuji  :) Jen taková vsuvka, resp. poznatek z praxe, řídím opravdu denně - hlavně v poslední době zažívám situaci, kdy mě zastaví hlídka pachu, ztotožní a sdělí podezření z přestupku bla bla... já s tím nesouhlasím a požaduji projednání ve správním a světe div se, z 90% je vše přehodnoceno a "přestupek" řešen domluvou  ;D ;D v tu chvíli mám vždy pocit, že každý jeden případ zde není zbytečný  8)
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Pomoc - příkaz městského úřadu
« Odpověď #63 kdy: 25 Února 2021, 16:00:47 »

Tak hlavně byste získal "papír" na to, že je to promlčeno a měl byste to černé na bílém. Na to je víc nástrojů, ale můžete použít buď to, co navrhuje Číkus (žádost o uplatnění opatření proti nečinnosti), což by mělo mít právně deklaratorní charakter.

A nebo se můžete zeptat např. i prostřednictvím zákona č. 106/1999 Sb., což pro ně bude znamenat podstatně méně papírování a taky budete mít papír na to, že je promlčeno.

Jinak taky gratuluji k úspěchu.
« Poslední změna: 25 Února 2021, 16:23:41 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Pomoc - příkaz městského úřadu
« Odpověď #64 kdy: 25 Února 2021, 16:21:10 »

maly_dusko> Vy se v tom nevymácháte, pokud je promlčeno, je promlčeno. Ohledně řešení "domluvou" pozor, také by z toho mohly teoreticky být nějaké body.

johncreek> Než prostřednictvím InfZ bych asi raději užil dotaz na stav správního řízení dle § 36(2) SprŘ. Ale papírování je to ve všech případech úplně stejné: jeden krátký dopis. edit: Jo pro ně, jsem špatně četl, myslel jsem že pro maly_dusko.
IP zaznamenána

maly_dusko

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Pomoc - příkaz městského úřadu
« Odpověď #65 kdy: 25 Února 2021, 20:02:39 »

Body? Fuha, ted jsem mirne zaskoceny. Lze ulozit body, kdyz nic nevypisou, ja nic nepodepisu, nic mi nedojde domu? Chapu, ze je to asi zle polozeny dotaz, ale nevim, jak lepe formulovat.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Pomoc - příkaz městského úřadu
« Odpověď #66 kdy: 25 Února 2021, 20:07:00 »

Pokud nic nevypíšou a Vy nic nepodepíšete tak ne.

A jak tak koukám, tak jsem to asi popletl já, když jsem zaměnil domluvu a napomenutí.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5]