30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Havířov - úsekové měření ve městě  (Přečteno 1687 krát)

extrier

  • Příspěvků: 34
    • Zobrazit profil
[?] Havířov - úsekové měření ve městě
« kdy: 24 Února 2021, 11:21:56 »

Zdravím pánové,
má tu někdo zkušenost s úsekovkou v Havířově?
Přišla mi výzva, sice jen na 300,- ale nechci se dát zadarmo. Překročení rychlostí bylo malé, že mi přijde až drzé za to něco chtít.

Prozatím tedy ignorace z mojí strany.

Dokonce ve spodním odstavci zdůrazňují, že když zaplatím určenou částku, nebudu mít žádný záznam ani body... Takže otevřeně přiznávají, že je to (novodobý) odpustek
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Havířov - úsekové měření ve městě
« Odpověď #1 kdy: 24 Února 2021, 12:06:25 »

Pokud si nejste jistý, že Havířov před zahájením správního řízení s provozovatelem (sprdel) pošle ještě jednu výzvu, tentokráte k podání vysvětlení, je ignorace špatný postup.

Lepší je udat řidiče, který pak má ve správním řízení mnohem více prostoru k manévrování. Navíc při překročení rychlosti jen o 4 km/h nehrozí body ani řidiči.
IP zaznamenána

extrier

  • Příspěvků: 34
    • Zobrazit profil
Re:Havířov - úsekové měření ve městě
« Odpověď #2 kdy: 24 Února 2021, 12:38:07 »

To znamená: nečekat na nic a hned nasadit Helmuta do 60dní, kdy se dověděli o přestupku? Pochopil jsem správně?
« Poslední změna: 24 Února 2021, 12:40:08 od extrier »
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Havířov - úsekové měření ve městě
« Odpověď #3 kdy: 24 Února 2021, 12:48:03 »

Než Helmuta (tj. zahraničního povětšinou neexistujícího řidiče) je opravdu lepší zvolit existujícího českého řidiče, který se bude s úřadem kočkovat ideálně do výročí přestupku, potom popře že řídil a je hotovo.
IP zaznamenána