30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9

Autor Téma: Žádost o kopii spisu podle InfZ - žadatel není účastníkem řízení  (Přečteno 85246 krát)

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami

Vůbec nechápu proč volala, to je jako by neudělala nic.
Asi ráda telefonuje. Už obviněného otravovala po telefonu jednou. Z obsahu rozhovoru vyplynula námitka podjatosti. Následně tvrdila, že bylo její sdělení dezinterpretováno. Nechápu, jak by se něco takového mohlo stát ::)

Ten souhlas po telefonu nemá žádnou váhu a hlavně ho nepotřebuje.
Pokud to chce poslat neanonymizované, tak potřebuje (i když je fakt, že po telefonu je jí k hovnu, mělo by to být písemné). A začerňovat se s tím, na to už její psychika zřejmě není stavěná. A to netuší, že jí ty žádosti budou do konce týdne ještě přicházet :)

Zuby nehty se bránila poslat to samotnému obviněnému, u mě si vymyslela asi 7 argumentů, proč to nemůže poslat (to by mimochodem mělo ležet na odvolačce na kraji) a najednou to může poslat 20 cizím lidem a v ničem není problém. Zase jeden z důkazů, jak si ty svině nastavují a ohýbají pravidla podle toho, jak se vychrápou nebo se jim (ne)chce dělat.
« Poslední změna: 12 Ledna 2015, 18:45:43 od jkraus222 »
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

Jednoduše to jen zkoušela. Nemohla tušit, že s kým má tu čest :) 99 lidí ze sta si to nechá líbit. Jen doufám, že si to zapamatuje a bude splněn výchovný účel  :P
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil

Jen doufám, že si to zapamatuje a bude splněn výchovný účel  :P

Tak to bych se vsadil, že nezapamatuje, že na příštího to vyzkouší zase...
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil

Jednoduše to jen zkoušela. Nemohla tušit, že s kým má tu čest :) 99 lidí ze sta si to nechá líbit. Jen doufám, že si to zapamatuje a bude splněn výchovný účel  :P
Jestli bude splněn výchovný účel, to nevím, ale na tohle paní opravdu nezapomene ;D. No co, do Dobřan (http://www.pldobrany.cz/) to nemá daleko, možná tam dokonce bude moci docházet ambulantně :D
« Poslední změna: 13 Ledna 2015, 11:14:40 od Pavelpu »
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil

Necetl jsem vyvoj zde a tak jsem dnes poslal take jednou postou.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil

JUDr. Petra Kalčíková prave poslala obsah spisu ;D Pdf soubor o 109 stranach, spis o 79 stranach, ve spise i vsechny nase zadosti o informace. Vse anonymizovano, nejspise zpusobem vytiknout, urednicka belici paska, naskenovat. Pokud budete mit zajem a nebude nekdo rychlejsi, tak bych to sem vecer mohl nahrat.
IP zaznamenána

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil

... Jen mě napadá, že by to mohl být dobrý DDoS útok na všechny úřady, co mají pocit, že řidič má jen platit a být zticha.
Myslíš jako sestavit jednotku rychlého nasazení z majitelů DS (protože dělat to ve velkém za 21 kč/osoba je asi nerentabilní) a naprat jim třeba 1000 žádostí najednou ? ...

Žádost podle InfZ nemusí být zaslána DS ani poštou, stačí obyčejný e-mail. Ze žádosti musí být pouze patrné kdo žádá (jméno, kontaktní informace) a že se jedná o žádost dle InfZ. Dokonce tam nemusí být ani adresa trvalého pobytu a datum narození. Jen jméno a kontaktní adresa / e-mail, kam chcete požadované informace doručit.

Potenciál DDoSu je veliký, ostatně jeden uvědomělý občan takhle úspěšně šikanuje nějakou vesnici někde tuším v Krkonoších.
« Poslední změna: 20 Ledna 2015, 13:28:59 od mikky »
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

ve spise i vsechny nase zadosti o informace.

Kolik je tam těch žádostí? :)
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

... Jen mě napadá, že by to mohl být dobrý DDoS útok na všechny úřady, co mají pocit, že řidič má jen platit a být zticha.
Myslíš jako sestavit jednotku rychlého nasazení z majitelů DS (protože dělat to ve velkém za 21 kč/osoba je asi nerentabilní) a naprat jim třeba 1000 žádostí najednou ? ...

Žádost podle InfZ nemusí být zaslána DS ani poštou, stačí obyčejný e-mail. Ze žádosti musí být pouze patrné kdo žádá (jméno, kontaktní informace) a že se jedná o žádost dle InfZ. Dokonce tam nemusí být ani adresa trvalého pobytu a datum narození. Jen jméno a kontaktní adresa / e-mail.

Doporučuji nastudovat § 14 zákona 106.
IP zaznamenána

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil


Doporučuji nastudovat § 14 zákona 106.

Doporučuji pořádně přečíst odstavec 5 zmíněného paragrafu, zejména první větu souvětí bodu a).
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil

http://ulozto.cz/xxFbyabB/scan-510-ds-pdf

Prijemne cteni ;D Zadosti je tam jedenact, posledni vlozena do spisu vcera. Z telefonatu ucinen samozrejme uredni zaznam, ze obvineny souhlasi se zverejnenim. Jen skoda, ze tenkrat obvineny nerekl "ne", mohla byt jeste legrace...
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil

jen mě napadla taková blbost, když musí mít ve spise okopírované vše, je nějaká pevně daná forma odporu ? nebo se v odporu smím rozepsat jak chci ? že bych jim někdy jako odpor poslal v jpeg naskenovanou knihu pána prstenů ve kterém gandalf místo neprojdeš vyřkne proti rozhodnutí xxxxxxxx podávám odpor. bylo by to platné ? museli by to mít ve spise ? :D
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil

Prectete si prvni vetu, paragraf 37, odstavec 2, Spravniho radu.

Strucne receno, podle meho nazoru riskujete, ze spravni organ prohlasi, ze neni zrejme, ceho se domahate a ze jste nepodal ve stanovene lhute odpor.
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

... Jen mě napadá, že by to mohl být dobrý DDoS útok na všechny úřady, co mají pocit, že řidič má jen platit a být zticha.
Myslíš jako sestavit jednotku rychlého nasazení z majitelů DS (protože dělat to ve velkém za 21 kč/osoba je asi nerentabilní) a naprat jim třeba 1000 žádostí najednou ? ...

Žádost podle InfZ nemusí být zaslána DS ani poštou, stačí obyčejný e-mail. Ze žádosti musí být pouze patrné kdo žádá (jméno, kontaktní informace) a že se jedná o žádost dle InfZ. Dokonce tam nemusí být ani adresa trvalého pobytu a datum narození. Jen jméno a kontaktní adresa / e-mail.

Doporučuji nastudovat § 14 zákona 106.


Doporučuji nastudovat § 14 zákona 106.

Doporučuji pořádně přečíst odstavec 5 zmíněného paragrafu, zejména první větu souvětí bodu a).

Tyhle informace budou akorát mást bijce, kteří se budou snažit dostat ke spisu.
Podstatou žádosti je dostat se co nejdříve a hladce k obsahu spisu, anižbychom chodili nahlížet do spisu.
Pokud si budu najivně myslet, že se odesláním emailu s uvedením jména a kontaktních údajů dostanu ke spisu, tak nejen že se ke spisu nedostanu, ale akorát si cestu ke spisu zablokuju, protože si budu dopisovat s orgánem o náležitostech žádosti a samotného podání. Kromě toho, když orgánu dojde el. nepodepsaný email, který nebude do 5 dní potvrzen, tak se s jím nebude vůbec zabývat, takže to nepomůže ani v té věci, kdy je třeba dokopat orgán k zaslání spisu.
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil

http://ulozto.cz/xxFbyabB/scan-510-ds-pdf

Prijemne cteni ;D Zadosti je tam jedenact, posledni vlozena do spisu vcera. Z telefonatu ucinen samozrejme uredni zaznam, ze obvineny souhlasi se zverejnenim. Jen skoda, ze tenkrat obvineny nerekl "ne", mohla byt jeste legrace...
Díky! Zajímavé počtení. Ta fotka je fakt bomba. Vzdálenost 320 metrů, v zatáčce, další auta...
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9