30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Doporučení koho oslovit  (Přečteno 9159 krát)

RsT

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Doporučení koho oslovit
« Odpověď #15 kdy: 09 Listopadu 2021, 15:28:59 »

Jo tohle info jsem potřeboval vědět. Děkuji!
Ja každopádně počítám s tím, že papíry dlouho neuvidím. Nicméně kdyz mi soud zkrátil o polovinu předešlé zabaveni papírů, tak jsem s tim smířeny. Ja bych si jen přál z toho vyvaznout s co nejkratším trestem 🙄 .. Což ted mi dají určitě 24 měsíců bez rp + mi pridaji dalsich 20,ktere mi pred tim odpustili 🙄
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Doporučení koho oslovit
« Odpověď #16 kdy: 09 Listopadu 2021, 17:16:42 »

Klasicky to z vás leze jako z chlupatý deky - fakt, že už máte za sebou soudní zákaz (tedy za TČ) a dokonce jste v podmínce ve vztahu k podmíněnému upuštění od části trestu, je docela zásadní. V tomto kontextu možná doporučení udělat z toho místo jízdy/ohrožení pod vlivem "jen" přestupek odmítnutí vyšetření nebyla až tak špatná rada, jak se řadě přispěvatelů do tohoto vlákna jevilo.

K samotnému dotazu - připojím se k fu, Panek a dalším, začněte u toho právníka, který vám poradil odmítnout test. Nebude-li to chtít řešit sám, třeba někoho doporučí. Pokud jde o jmenované služby, podle referencí na zdejším fóru pouze o nezaplatim.cz se dá říct, že dlouhodobě fungovali seriózně a jednotlivé případy řešili individuálně podle konkrétních okolností (tedy nešlo jen o nějaké prefabrikované šablony a obstrukční schémata). Ale z poslední doby bylo pár náznaků, že možná mají nějaký výpadek/problémy. Každopádně pokusem o kontakt se nic nezkazí.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Doporučení koho oslovit
« Odpověď #17 kdy: 11 Listopadu 2021, 17:37:16 »

Jo tohle info jsem potřeboval vědět. Děkuji!
Ja každopádně počítám s tím, že papíry dlouho neuvidím. Nicméně kdyz mi soud zkrátil o polovinu předešlé zabaveni papírů, tak jsem s tim smířeny. Ja bych si jen přál z toho vyvaznout s co nejkratším trestem .. Což ted mi dají určitě 24 měsíců bez rp + mi pridaji dalsich 20,ktere mi pred tim odpustili
To jako když soud jednou rozhodne o odpuštění zbytku zákazu řízení, tak má ještě možnost to zrušit? To pochybuji tedy.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Doporučení koho oslovit
« Odpověď #18 kdy: 11 Listopadu 2021, 19:18:20 »

alo.is: Pochybujte, ale zkuste si přitom přečíst trestní zákoník, konkrétně § 90 a násl. V případě soudního trestání se upuštění od zbytku výkonu trestu realizuje zásadně jako podmíněné.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Doporučení koho oslovit
« Odpověď #19 kdy: 13 Listopadu 2021, 01:38:10 »

Děkuji.
IP zaznamenána