30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zlý buzík  (Přečteno 3308 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Zlý buzík
« Odpověď #1 kdy: 05 Prosince 2019, 13:24:42 »

Kruciš nebylo by to někde ke shlédnutí - tyhle pořady jdou mimo mně, ale tenhle díl bych zkouknul :)
IP zaznamenána

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:Zlý buzík
« Odpověď #2 kdy: 05 Prosince 2019, 13:28:17 »

Já jsem tohoto pána poslouchal nedávno na ČRo. Musím říct, že i když většinou na první dojem z rádia nedám, ale tento pán nebude nejostřejší tužka v penále. V podstatě měl problém se souvislou větou...
https://radiozurnal.rozhlas.cz/horni-hranice-sankci-za-prestupky-mela-byt-minimalne-dvakrat-vyssi-rika-reditel-8118280
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Zlý buzík
« Odpověď #3 kdy: 05 Prosince 2019, 13:35:12 »

Já to tedy vidět ani nechci, nicméně dle mého to odpovídá tomu, co si myslím o účinkujících (100% z nich jsou .....) a o fízlech (100% z nich jsou .....). Jediné, co mi na něm nevadí je zrovna to, že je buzík.
« Poslední změna: 05 Prosince 2019, 13:36:45 od swenak »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Zlý buzík
« Odpověď #4 kdy: 05 Prosince 2019, 13:47:14 »

swenak +1
Že je někdo sexuálně menšinový nemá vliv na funkci rostlináře (a per analogiam ani funkci ředitele dopravní policie, pokud to tedy na prezidiu není stejné jako na MD, kde se někteří odboráři bojí ohnout pro tužku). Navíc to vypadá, že se předmětný díl dramaturgicky vymykal (normálně jde o to vyvolat konflikty či ukázat co největší bizár, toto bylo spíš promo na spořádanou rodinu s více tatínky).

Co mi ale hlava nebere, že někdo aspirující na vysokou veřejnou funkci, vůbec do reality show daného typu vleze. Diagnóza zní: naprostý nedostatek soudnosti.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zlý buzík
« Odpověď #5 kdy: 05 Prosince 2019, 16:29:02 »

swenak +1
Že je někdo sexuálně menšinový nemá vliv na funkci rostlináře (a per analogiam ani funkci ředitele dopravní policie, pokud to tedy na prezidiu není stejné jako na MD, kde se někteří odboráři bojí ohnout pro tužku). Navíc to vypadá, že se předmětný díl dramaturgicky vymykal (normálně jde o to vyvolat konflikty či ukázat co největší bizár, toto bylo spíš promo na spořádanou rodinu s více tatínky).

Co mi ale hlava nebere, že někdo aspirující na vysokou veřejnou funkci, vůbec do reality show daného typu vleze. Diagnóza zní: naprostý nedostatek soudnosti.

Ten nedostatek soudnosti souvisí s tím, že je buzna s potřebou exhibovat. Viz Vladko Dobrovodský a další podobná individua. Uvidíme, kým se na dopravní obklopí.
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Zlý buzík
« Odpověď #6 kdy: 05 Prosince 2019, 21:33:55 »

Hele, to bude ta série s "mačkáš mi hada", ne?
Ale nějak nemůžu tenhle konkrétní díl nikde najít...  A přitom bych se na něj  v e l i c e  rád podíval.  ;D
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zlý buzík
« Odpověď #7 kdy: 25 Února 2020, 00:15:53 »

    Řekl jste to velmi zjednodušeně, ale takhle nějak by to mohlo být. Nejsem technik, abych vám popsal celou funkčnost toho zařízení, ale zjednodušeně se tam používá matematický vzorec délka/čas.

S jakou povolenou vzdáleností pracujete?
V novele zákona jde o 50 metrů. Lze to brát i z časového hlediska, ale to už je moc odborná diskuse.

Zdroj: https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/jiri-zly-dopravni-polici-rozhovor.A200224_534899_domaci_zaz

Clovek s timto rozhledem a znalostmi dela sefa fizlum...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Zlý buzík
« Odpověď #8 kdy: 25 Února 2020, 00:25:00 »

Ten řiťopich je úplně vylízaný. Ale že dělá šéfa fízlům se nedivím, kdyby byl co k čemu, tak se živí nějakou prací a ne parazitováním na společnosti.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zlý buzík
« Odpověď #9 kdy: 25 Února 2020, 08:44:31 »

Co picha ve svem volnem case je mi jedno.... ale toto:: plk. Mgr. Bc. Jiří Zlý, MBA o necem svedci

Činnost dopravních policistů se každodenně dotýká všech účastníků silničního provozu. Dopravní policisté řeší nejenom aktuálně vzniklé problémy a komplikované dopravní situace, ale přímo přispívají ke zvyšování bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích, a to ať už formou viditelného nebo skrytého dohledu. Dalšími prioritními úkoly služby dopravní policie je kontrola dodržování předpisů v oblastech kontroly technického stavu vozidel, hmotnostních limitů vozidel, provozování silniční dopravy, přepravy nebezpečných věcí, šetření dopravních nehod nebo organizování a přímé řízení provozu na pozemních komunikacích. Úkoly plní příslušníci služby dopravní policie také na dopravně inženýrském úseku, což v praxi znamená, že se vyjadřují k dopravní infrastruktuře, aby byly dodržovány zákonné normy, ale také aby navrhovaná řešení v terénu byla bezpečná a přínosná pro účastníky silničního provozu.
https://www.policie.cz/clanek/reditelstvi-sluzby-dopravni-policie-o-nas-reditelstvi-sluzby-dopravni-policie.aspx

Pritom neumi odpovedet na otazky latky ZS 7. tridy az dejme tomu SS 2. rocnik patre to bude vysoka zivota.

IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Zlý buzík
« Odpověď #10 kdy: 25 Února 2020, 09:16:25 »

Pritom neumi odpovedet na otazky latky ZS 7. tridy az dejme tomu SS 2. rocnik patre to bude vysoka zivota.
Souběžně vystudoval tři školy. Zvláštní školu, školu v přírodě, školu života a nadstavbový plavecký kurz.

Nicméně zaznamenal jsem alespoň jeden pozitivní dopad dopravní policie (krom řízení provozu při výpadku semaforu). V zde probíraných Branišovicích, kde chtějí instalovat propadlo jim dopraváci z kraje zatrhli nápad se zpomalovacím semaforem a to z důvodů, které bych sám podepsal (že je to zařízení k řízení provozu a ne retarder, že je to nesmysl, řidiči to nechápou a učí je to srát na semafory)

Takže teoreticky by se ten sbor dal rozpustit a ty chytřejší nechat jako státní dozor nad nápady obcí a projektantů.
IP zaznamenána