30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Parkovací kotouč upadl  (Přečteno 17141 krát)

Jana Mojová

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #45 kdy: 22 Prosince 2019, 10:40:28 »

Tak mi přišel mail přímo od te referentky ( kromě potvrzení o doručení a potvrzení o přijetí):
Cituji:
Dobrý den paní XXXXXX,
prosím Vás o zaslání odůvodnění odvolání datovou schránkou, neboť odvolání, které vylo odesláno dne 19.12.2019 z Vašeho telefonu nejenom, že není podepsané,ale nejde nám vůbec otevřít.
 Prosím Vás o nápravu.
 Dále Vás prosím o zaslání telefonního kontaktu, komunikace bude jednodušší.
 Děkuji a přeji krásné svátky a mnoho zdraví do nového roku.
 
 Ivana Nováková
referent - dopravní přestupky

Tak mne napadlo, ze vlastně vůbec nemusím složité vysvětlovat to doplnění, když to odvolani neumí otevřít ( neumí si poradit s formátem Pages??), ale proste doplním ten text do původního odvolani a pošlu to znovu do DS. Chce ještě můj telefon-mám jí ho poslat?
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #46 kdy: 22 Prosince 2019, 10:47:06 »

Přesně tak, jen ho doplňte a pošlete do DS.   Ohledně telefonu je to různé. Dřív jsem razil teorii jim telefon nedávat, aby neotravovali.  Dnes jim ho rád ochotně dám. Důvěřivý úředník, který vás například předvolá jen po telefonu, je dobrá zbraň v řízení. A když se nechcete bavit, stačí jen odmítnout levné hrnce jako pan Číkus a položit.
IP zaznamenána

Jana Mojová

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #47 kdy: 22 Prosince 2019, 15:19:01 »

Levné hrnce!?
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #48 kdy: 22 Prosince 2019, 15:42:39 »

« Poslední změna: 22 Prosince 2019, 16:24:59 od kdo »
IP zaznamenána

Jana Mojová

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #49 kdy: 22 Prosince 2019, 19:03:10 »

LOL  ;D ;D ;D
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #50 kdy: 23 Prosince 2019, 13:49:58 »

Takže bych počkal, zda se k tomu ještě vyjádří pan hh.
Pan hh se vyjádří, ovšem jelikož dosud nepozřel Šalamounův exkrement, doporučuji jeho vstupy podrobit úplně stejné kritice jako rady kohokoliv jiného :)

Návrhy textů od kdo jsou použitelné. Doplnění ohledně nevedení společného řízení lze rozšířit odkazem na relevantní judikaturu (zejm. NSS 1 As 28/2009-62 a případně i nějaké na něj navazující rozhodnutí s udernými formulacemi v odůvodnění, např. KS Brno 29 A 80/2014-68). V dané fázi to ale nemá smysl podrobněji rozebírat, plně postačí obecný odkaz: ... neboť bez tohoto rozhodnutí není možno stanovit trest ve věci sp. zn. YYYYYY (srov. rozsudek Nejvyššího správního soudu ze dne 18. 6. 2009 č, j. 1 As 28/2009-62 publikovaný ve sbírce NSS pod číslem 2248/2011)

Pokud jde o elektronické podání, podle ArchZ a prováděcí vyhlášky musí každý SO přijímat dokumenty ve formátech, které mohou být posílány v rámci DS, případně mohou jednotlivé SO brát i další formáty (v takovém případě by jejich seznam měl být zveřejněn), ale zrovna schopnost práce s nativním formátem z Pages bych u tuzemských SO neočekával (státní správu má kolonizovanou jiný dodavatel kancelářského software). Je fajn, že SO poměrně konstruktivně spolupracuje (alespoň deklaruje snahu e-mail nějak zpracovat), ale příliš na tom nezáleží. Potvrďte podání dle původního plánu a v náležité lhůtě datovkou, klidně i rozšířené o argumenty k paralelně projednávaným přestupkům. Kdyby pak náhodou SO zkusil podpásovku typu, že odvolání nebylo podáno ve lhůtě, protože k tomu původnímu e-mailovému nelze přihlížet, když kvůli nepřípustnému formátu není jasné, co bylo jeho obsahem, tak to sem napište, aspoň bychom si užili trochu zábavy. A příště už raději úřadům posílejte jen PDF.

Jediné, co mi na tom vrtá hlavou, je otázka, zda tento postup nevybudí jinak netečný KÚ SčK k nějaké aktivitě.
To asi neví nikdo, ale obecně bych se příliš nebál, že by skutečnost, že se na pozadí zcela banálního přestupku řeší i ne zcela standardní procesní situace, způsobila zařazení do nějaké prioritní fronty. Případně se lze zeptat na PR oddělení Argofertu - podle toho, jak proběhlo odvolací řízení ve věci Babišova přestupkového řízení, nikdo kvalifikovanější k poskytnutí informací o fungování tohoto úřadu není :)
IP zaznamenána

Jana Mojová

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #51 kdy: 09 Ledna 2020, 12:55:00 »

Zdravím všechny v roce 2020!
Dnes mi cinkla datovka a nestačím se divit - hned dvě nové zprávy. A obě od stejného odesílatele - MU Černošice. A obě mají v předmětu ZASTAVENÍ ŘÍZENÍ! Takže se to povedlo, diky Vám všem tady, jinak bych to nedokázala. Diky díky díky! ;D ;D ;D

Mám sem dát to rozhodnutí (jsou v podstatě obě stejná)?
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #52 kdy: 09 Ledna 2020, 13:10:12 »

Určitě ano  :)
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #53 kdy: 09 Ledna 2020, 14:57:17 »

Gratuluji. Nyní máte i Vy možnost pomoci ostatním, zveřejníte-li anonymizované usnesení o zastavení řízení. Pokud je věc skutecně uzavřena, přesunuli bychom pak téma do ukončených případů.
IP zaznamenána

Jana Mojová

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #54 kdy: 12 Ledna 2020, 10:34:58 »

Tak tady jsou obě zastavení řízení.
« Poslední změna: 12 Ledna 2020, 10:36:47 od Jana Mojová »
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #55 kdy: 12 Ledna 2020, 11:09:53 »

Tak to skutečně vypadá jako definitivní WIN. Ještě jednou gratuluji a přesouvám téma do ukončených případů.
IP zaznamenána

Jana Mojová

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #56 kdy: 12 Ledna 2020, 12:16:33 »

Takže už mne nebudou otravovat?
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkovací kotouč upadl
« Odpověď #57 kdy: 12 Ledna 2020, 18:09:01 »

Až zase jindy a v jiné věci...
IP zaznamenána