30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: [1] 2 3 ... 6

Autor Téma: [WIN] (timeout) Hlinsko +10kmh automat  (Přečteno 9722 krát)

P.

  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
[WIN] (timeout) Hlinsko +10kmh automat
« kdy: 27 Listopadu 2019, 20:28:33 »

Stav: příkaz o uložení správního trestu

8.10.2019 Rychlost v díře se statickým radarem (správa Hlinsko)
11.11.2019 doručena výzva (odpustek)
25.11.2019 odeslán bonz řidiče aka sebe sama
26.11.2019 zmeškaný hovor z neznámého čísla
27.11.2019 hovor s číslem, právník Hlinsko, že jestli nechci radši zaplatit, že takhle řidič přijde o body
5.12.2019 odesláno oznámení o zahájení a předvolání k ústnímu jednání, vhozeno 16.9.2019

6.1.2020 odeslána žádost o kopii spisu
14.1.2020 doručena žádost o doplnění informací do žádosti
11.2.2020 odesláno doplnění informací v žádosti o kopii spisu
24.1.2020 odesláno z úřadu usnesení o zastavení řízení vůči řidiči, odeslání 27.1., pokus o doručení 28., vhozeno 10.2.
24.2.2020 odesláno blanketní odvolání
24.2.2020 vyzvednuto odmítnutí žádosti o kopii spis
3.3.2020 doručena žádost o doplnění blanketního odvolání (rodičům při prvním pokusu)
19.5.2020 odeslán z SO2 rozhodnutí o novém projednání, 21.5. pokus o doručení, 2.6. vhozeno

11.8.2020 odesláno Usnesení o zastavení řízení vůči řidiči, 24.8. vhozeno
14.9.2020 odeslán Příkaz o uložení správního trestu provozovateli vozidla, vhozeno 30.9.
6.10.2020 odeslán odpor (datumová kolize)
13.11.2020 vyrozumění o nabytí právní moci a postoupení spisu k přezkumu

1.3.2021 info o restartu, provedení důkazů, možnost vyjádřit se
7.6.2021 rozhodnutí (vhozeno 22.6.)

(nějaké další akce, co se mi nechtějí hledat a vypisovat

21.11.2022 rozhodnutí o zastavení od SO2 kvůli 3y timeoutu.


Poslal jsem bonz řidiče, načež jsem tentýž den po doručení obdržel telefonát, že prej právník pro MÚ Hlinsko, a že zkoušel podle jména vystalkovat číslo, a jestli jsem to já. A že jestli to nechci radši zaplatit, že takhle bude řidič bez dvou bodů. Co je to za klauni todleto?
« Poslední změna: 25 Listopadu 2022, 14:22:45 od P. »
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #1 kdy: 28 Listopadu 2019, 08:47:00 »

Tenhle postup presne zapada do schematu vyberu dodatecne dane z motorismu - kdybyste vymekl a zaplatil, tak se urad moc nezapoti a dostane svuj obolus ... takovy odpustek upgrade. Treba je na tom vyberu pan pravnik (pokud se opravdu jedna o pravnika a ne o nejakeko kreativniho urednika) nejak neformalne zainteresovan.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #2 kdy: 28 Listopadu 2019, 11:45:52 »

IP zaznamenána

plešoun

  • Příspěvků: 193
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #3 kdy: 28 Listopadu 2019, 20:29:34 »

Nemáte ten telefon nahraný? Přijde mi to skoro jako vydírání...
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #4 kdy: 29 Listopadu 2019, 00:05:36 »

O telefonátu byl jistě pořízen nestranný a objektivní úřední záznam do spisu.
IP zaznamenána

P.

  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #5 kdy: 01 Prosince 2019, 20:10:38 »

S tím zápisem ve spisu přemýšlím jak by se to dalo rozehrát ..
Nahraný bohužel není, běžně mi volá několik lidí a nemám k takovým věcem důvod. Abych se přiznal, ani si nejsem jistý, že se dotyčný vůbec představil jménem, nicméně pokud byste si chtěli někdo pohrát a nabídnout mu nějaké hrnce, pojištění, auto nebo třeba nový radar .. číslo je 731(šest)3(sedm)5(tři)6 (zmrzačeno, ať se to případně nedá dohledat).
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #6 kdy: 01 Prosince 2019, 21:04:58 »

Vyhrát na tom nelze, absence záznamu je sice pochybení, ale bez vlivu na výsledek řízení. Pokud se dostanete v řízení dále, budete nahlížet do spisu a záznam tam nebude (na což bych si vsadil), můžete ovšem důvodně namítat podjatost, čímž se dá řízení prodloužit i o několik měsíců.

Obecně nejsem příznivcem námitek podjatosti, protože SO2 i soudy se na ně dívají skrz prsty. Pokud se ale úředník chová silně nestandardně či v očividném rozporu se zákonem (tzn. nejde pouze o jeho právní názor, ale o zjevně nezákonný postup), je to jiná.

Uložte si alespoň printscreen historie hovorů, pokud to ještě jde, případně si můžete objednat u oprátora detailní výpis hovorů vč. přijatých, pokud to Váš operátor umožňuje. V případě, že bude úředník zatloukat, musíte své tvrzení doložit. Donutit úředníka k přiznání je v takové věci možno i nějakou nepřímou formou - např. příslibem, že důkazy (např. nahrávku hovoru) zašlete na vyžádání. Nejspíš je po Vás nikdo chtít nebude. A pokud ano, nahrávka se může smazat, nosič poškodit atp.
IP zaznamenána

P.

  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #7 kdy: 22 Prosince 2019, 10:10:20 »

Došel předvánoční pozdrav (zahájení a předvolání). Viz příloha (celkem to má 6 listů, ale oříznul jsem poučení).

Nutno dodat, že Hlinsko nemám úplně v dochodové vzdálenosti a stanovený čas pro mě znamená výrazný zásah do pracovní doby. Na druhou stranu bych to mohl spojit s nějakým výletem na vysočinu, případně lyžovačkou, pokud nebude bahno.
Zvažuji aktuálně:
  • ignorace - nenašel jsem, jestli z toho Hlinsko nedělá nějaké problémy
  • neplánovaná služební cesta (o které jsem se zamozřejmě dozvěděl na poslední chvíli)
  • zajet tam, po pozdravu zavolat tomu právníkovi (viz výše), jestli by nedošel do kanclu, kde zrovna sedím. Tady ovšem vyvstává otázka, jestli vůbec nějakej právník existuje, a co od takové akce očekávat. Zmrdiprávničtinou nemluvím, takže pokud to bude skutečně právník, ukamenuje mě.
  • poslat pozdrav, že na ně kašlu a že mají poslat opis, protože na místě bez právníka nic nevyřeším a žádný informace jim poskytovat nebudu
« Poslední změna: 30 Prosince 2019, 15:58:11 od P. »
IP zaznamenána

P.

  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #8 kdy: 22 Prosince 2019, 10:19:01 »

A tohle je zas co za komedii?
IP zaznamenána

Moto007

  • Příspěvků: 223
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #9 kdy: 22 Prosince 2019, 15:56:28 »

Jestli se nepletu na neschopence je uvedena diagnóza.
update nepletu se -  https://www.youtube.com/watch?v=FYz8rHjOgvk 
« Poslední změna: 22 Prosince 2019, 20:14:59 od Moto007 »
IP zaznamenána

spec

  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #10 kdy: 22 Prosince 2019, 16:41:32 »

U Mgr&Mgr Robertka sem byl pro spis osobně. Velmi vstřícný a milý člověk. Kamarádsky mě vysvětlil, že se s nimi piráti běžně soudí a on vždycky vyhraje :D. Dále je zajímavé, že úřednice na odboru dopravy vůbec neví která bije. Po mém požadavku na kopii, zděšení a volání Mgr&Mgr. Spis v bordelu, neexistuje žádná soupiska či evidence, jednotlivé papíry se hledají různě po strolech. Vytvoření kopie tak trvá asi 30 minut. Také mi Mgr&Mgr nabídl čaj, předpokládám, že mi chtěl ukázat morální převahu.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #11 kdy: 22 Prosince 2019, 16:51:07 »

Robertek je veselá kopa. Pyráti se soudí s nýmandem z prvoinstančního správního orgánu?
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #12 kdy: 22 Prosince 2019, 16:54:34 »

Jestli se nepletu na neschopence je uvedena diagnóza.

... a zároveň diagnóza OÚO vyplývá z obsahu poučení a předchozích zkušeností s ní: https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Ment%C3%A1ln%C3%AD_retardace
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Město +10kmh statický radar (bonznut řidič)
« Odpověď #13 kdy: 30 Prosince 2019, 20:27:00 »

Bylo by potřeba získat kopii spisu - nebo alespoň kopii fotodokumentace údajného přestupku.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin
Stran: [1] 2 3 ... 6