30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nové tresty za rychlost: Takto chce ministerstvo dělit vážnost přestupků  (Přečteno 2078 krát)

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil

Co k tomu dodat, rychlost nezabíjí, ale nepozornost řidiče,alkohol a drogy ano. PROČ NÁS MUSÍ FURT OMEZOVAT , KDYŽ NOVÝ AUTA JSOU NA RYCHLOU JÍZDU DĚLANÁ ?
https://auto.tn.nova.cz/clanek/novinky/nove-tresty-za-rychlost-takto-chce-ministerstvo-rozdelit-zavaznost-prestupku.html
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

motoosman

  • Příspěvků: 255
    • Zobrazit profil

Což rychlost. Já nerozumím té bezpečné vzdálenosti. A také rozšíření pravomocí obecním opičkám.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil

ad městapo-neuvědomujete si sílu obecní lobby. Cokoliv, co jde do obecní kapsy se protlačí. A ty zmrdi jsou prodloužená ruka obcí (hlavně inkasní). Proč si myslíte, že obce kvičí, když jim má mít možnost koukat na prsty NKÚ? Dokud je "kontroluje" kraj, nic se nikdy nestane, bo neni vůle. Žádný kraje nejdou proti obcím, v krajských orgánech je většina starostů obcí.
IP zaznamenána

motoosman

  • Příspěvků: 255
    • Zobrazit profil

Proto se taky Praha hádá s MDČR, kdo bude vybírat. Nakonec se nedohodli a rozhodnou to až ve sněmovně. MDČR navrhuje magoš jako odvolačku.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil

Kdyby se utnulo pokutování tak, že vše jde do státního, tak se vyřešila problematika obecních radarů, ať už čistě obecních nebo polosoukromých, stejně jako parkovací výpalné by se omezilo jen na nezbytně nutné minimum. Ale obávám se, že dokud Schillerová dýchá obcím na prachy na podporu businessu, nikdo toto nepodpoří. Ze strany státu trvá přístup nechat je krást a moc se tam nedívat...viz ten článek v jiné sekci na téma "příspěvků na infrastrukturu" v Brodě
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

motoosman

  • Příspěvků: 255
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána